Výsledky a komentáre už v nedeľu večer krátko po skončení zápasov na najčítanejšom záhoráckom spravodajskom webe Záhorí.sk – správy z vašej ulice. Pridajte komentár k zápasom a vyhrajte tablet!

pis-komentare-k-futbalovym-zapasom-vyhraj-tablet-zahori

 

5. liga Západ ZsFZ
Šaštín – Mokrý Háj 3:2
Mor. Sv. Ján – Trebatice 1:3
Hlohovec – B. Mikuláš 3:0
V. Kostoľany – Gbely 2:0
Petr. Ves – Radošina 0:1
Zvončín – Jacovce 7:2
Krakovany – Oreské 3:2
Boleráz – H. Orešany 8:1

Tabuľka po 20. kole:
1. Trebatice 20 15 4 1 49:11 49
2. Boleráz 20 14 2 4 71:25 44
3. Hlohovec 20 12 3 5 42:20 39
4. Zvončín 20 11 3 6 50:31 36
5. V. Kostoľany 20 11 1 8 36:23 34
6. Oreské 20 10 4 6 38:26 34
7. Radošina 20 10 3 7 31:24 33
8. Krakovany 20 9 5 6 35:30 32
9. Horné Orešany 20 9 2 9 34:42 29
10. Gbely 20 8 2 10 26:40 26
11. B. Mikuláš 20 8 1 11 32:49 25
12. Mokrý Háj 20 6 5 9 30:31 23
13. Jacovce 20 7 0 13 45:63 21
14. Mor. Sv. Ján 20 6 2 12 29:51 20
15. Šaštín 20 2 2 16 17:54 8
16. Petrova Ves 20 2 1 17 20:65 7

Majstrovstvá oblasti ObFZ Senica
TJ Spartak Šaštín – Stráže – TJ Družstevník Smolinské 6:0
TJ FC Družstevník Rybky – TJ Baník Brodské 2:0
TJ Kerko Šajdíkové Humence – TJ Kopčany 2:2
FK TJ Kúty (A) – FK Cerová 1:2
TJ Družstevník Hlboké – TJ Družstevník Koválov 1:1
TJ Tatran Jablonica – TJ Chvojničan Radošovce 0:0
TJ Družstevník Vrádište – TJ Družstevník Radimov 1:0
TJ FC Hoteling Sekule – TJ Družstevník Popudinské Močidľany 4:1

 

Tabuľka po 20. kole:
1. Stráže 20 13 4 3 64.24 43
2. Cerová 20 12 3 5 41:35 39
3. Radimov 20 11 5 4 56:25 38
4. Rybky 20 11 2 7 57:39 35
5. Brodské 20 10 4 6 42:35 34
6. Sekule 20 9 2 9 43:40 29
7. Radošovce 20 7 5 8 32:37 26
8. Hlboké 20 5 10 5 26:21 25
9. Smolinské 20 7 4 9 29:41 25
10. Koválov 20 6 6 8 19:17 24
11. P.Močidlany 20 7 3 10 24:42 24
12. Jablonica 20 6 5 9 38:45 23
13. Kúty 20 6 4 10 29:41 22
14. Š.Humence 20 6 3 13 34:44 21
15. Vrádište 20 5 5 10 36:51 20
16. Kopčany 20 5 3 12 22:46 18
Odpočet 3 bodov – Brodské.

 II. TRIEDA ObFZ Senica
Rohov – Dubovce 3:0 (2:0)
Hradište – Sobotište 3:2 (1:1)
Smrdáky – Unín 2:1 (1:0)
Bor.Sv.Jur – Chropov 7:0 (4:0)
Lakš.N.Ves – Letničie 2:0 (1:0)
Trnovec – Kunov 3:2 (1:1)
Prietrž – Čáry 0:2 (0:1)

Tabuľka po 16.kole
1. Bor. Sv. Jur 16 13 2 1 78:17 41
2. Rohov 16 13 2 1 43:8 41
3. Smrdáky 16 10 1 5 49:25 31
4. L. N. Ves 16 9 3 4 45:20 30
5. Dubovce 16 8 1 7 26:25 25
6. Hradište 16 7 2 7 33:48 23
7. Čáry 16 6 3 7 29:32 21
8. Trnovec 16 6 3 7 20:47 21
9. Unín 16 6 2 8 24:30 20
10. Kunov 16 6 0 10 29:37 18
11. Prietrž 16 5 1 10 20:39 16
12. Letničie 16 5 0 11 27:44 15
13. Sobotište 16 3 3 10 29:41 12
14. Chropov 16 2 3 11 18:57 9

III. TRIEDA ObFZ Senica
Podbranč – Hlboké B 3:2 (2:2)
Dojč – Osuské 3:3 (3:2)
Kátov – Rovensko 1:1 (1:0)
Častkov – Štefanov 0:1 (0:0)

Tabuľka po 17. kole
1. Štefanov 17 16 1 0 56:15 49
2. Osuské 17 9 2 6 53:44 29
3.Rovensko 17 7 3 7 43:46 24
4. Hlboké B 17 7 2 8 33:40 23
5. Kátov 17 7 1 9 35:44 22
6. Častkov 17 5 4 8 28:32 19
7. Dojč 17 5 4 8 30:35 19
8. Podbranč 17 3 1 13 28:50 11

Majstrovstvá regiónu – BFZ (MRB)
FC Ružinov Bratislava – ŠK Bernolákovo 0:3
ŠKP INTER Dúbravka Bratislava – FC Rohožník 1:4
INTER Bratislava, o.z. – ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 5:1
ŠK Svätý Jur – FK Karpaty Limbach 3:0
ŠK Báhoň – MŠK Kráľová pri Senci 2:0
SDM Domino Bratislava – FK Stupava 0:0
TJ Rovinka – ŠK Lozorno, FO 0:1
FK Slovan Ivanka pri Dunaji – FK Slovan Most pri Bratislave 1:1

IV. liga BFZ – sk. B (S4B)
PŠC Pezinok – FK Jablonové 3:0
ŠK Šenkvice – FC Družstevník Budmerice 2:1
TJ Záhoran Jakubov – TJ Družstevník Závod 0:1
TJ Slovan Viničné – TJ Veľké Leváre 0:0
ŠK Gajary – ŠK Malacky FO
ŠFK Prenaks Jablonec – CFK Pezinok – Cajla 2:1
TJ Záhoran Kostolište – FC Zohor 1:0

V. liga Seniori Ba-vidiek sk. A (S5VA)
FC Suchohrad – FK Studienka 1:0
FC Malacky – ŠK Záhorák Plavecký Mikuláš 2:1
FK Borinka – TJ NV Pernek 8:3
FK Malé Leváre – FK Kuchyňa 6:1
FK Záhorská Ves – ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave (B) 2:2

IV. liga SD Ba-vidiek sk.A (SD4VA)
Lokomotíva Devínska Nová Ves – ŠK Žolík Malacky 1:1
ŠK Záhorák Plavecký Mikuláš – FK Lamač Bratislava 5:1
TJ Záhoran Jakubov – TJ Jarovce Bratislava  1:4
ŠK Malacky FO – ŠK Lozorno, FO
FK Stupava – : – TJ Družstevník Závod

 

Výsledky a komentáre už v nedeľu večer
Za každý jeden komentár budeš zaradený do záverečného žrebovania na konci jarnej časti súťaže (16.6.). Do žrebovania môžete byť zaradený celkovo až 15 krát. Vyhraj vďaka komentárom k zápasu tablet Google Nexus 7.


.
Toto je čítané

Senické zastupiteľstvo rokovalo o dotáciách aj úprave odpadov

Vo štvrtok (18.4.) sa konalo 10. zasadnutie Mestského zastupiteľstva (MsZ) v Senici.…

BM: Ustekana sobota