Výsledky a komentáre už v nedeľu večer krátko po skončení zápasov na najčítanejšom záhoráckom spravodajskom webe Záhorí.sk – správy z vašej ulice. Pridajte komentár k zápasom a vyhrajte tablet!

pis-komentare-k-futbalovym-zapasom-vyhraj-tablet-zahori

5.liga Západ ZsFZ
Boleráz – Šaštín 5:0
H. Orešany – Krakovany 1:3
Oreské – Zvončín 1:0
Jacovce – Petr. Ves 1:2

Radošina – V. Kostoľany 1:0
Gbely – Hlohovec 1:2
B. Mikuláš – Mor. Sv. Ján 1:1
Trebatice – Mokrý Háj 4:2

Tabuľka 
1. Trebatice 21 16 4 1 53:13 52
2. Boleráz 21 15 2 4 76:25 47
3. Hlohovec 21 13 3 5 45:21 42
4. Oreské 21 11 4 6 39:26 37
5. Zvončín 21 11 3 7 50:32 36
6. Radošina 21 11 3 7 32:24 36
7. Krakovany 21 10 5 6 38:31 35
8. V. Kostoľany 21 11 1 9 36:24 34
9. Horné Orešany 21 9 2 10 35:45 29
10. Gbely 21 8 2 11 27:42 26
11. B. Mikuláš 21 8 2 11 33:51 26
12. Mokrý Háj 21 6 5 10 32:35 23
13. Jacovce 21 7 0 14 46:65 21
14. Mor. Sv. Ján 21 6 3 12 30:52 21
15. Petrova Ves 21 3 1 17 22:66 10
16. Šaštín 21 2 2 17 17:59 8

Majstrovstvá oblasti ObFZ Senica
TJ Družstevník Vrádište – TJ FC Družstevník Rybky 0:5
TJ Družstevník Radimov – TJ FC Hoteling Sekule 4:0
TJ Družstevník Popudinské Močidľany – TJ Tatran Jablonica 0:4
TJ Chvojničan Radošovce – TJ Družstevník Hlboké 2:1
TJ Družstevník Koválov – TJ Spartak Šaštín – Stráže 2:0
TJ Družstevník Smolinské – FK TJ Kúty (A) 1:3
FK Cerová – TJ Kerko Šajdíkové Humence 5:2
TJ Kopčany – TJ Baník Brodské 3:3

Tabuľka:
1 Spartak ŠAŠTÍN – STRAŽE 21 13 4 4 64 : 26 43
2 FK CEROVÁ 21 13 3 5 46 : 37 42
3 Družstevník RADIMOV 21 12 5 4 60 : 25 41
4 TJ FC Družstevník RYBKY 21 12 2 7 62 : 39 38
5 TJ Baník BRODSKÉ 21 10 5 6 45 : 38 35
6 TJ FC Hoteling SEKULE 21 9 2 10 43 : 44 29
7 Chvojničan RADOŠOVCE 21 8 5 8 34 : 38 29
8 TJ Družstevník KOVÁLOV 21 7 6 8 21 : 25 27
9 Tatran JABLONICA 21 7 5 9 42 : 45 26
10 TJ Družstveník HLBOKÉ 21 5 10 6 27 : 23 25
11 FK TJ KÚTY 21 7 4 10 32 : 42 25
12 Družstevník SMOLINSKÉ 21 7 4 10 30 : 44 25
13 Družstevník POPUDINSKÉ MOČIDLANY 21 7 3 11 24 : 46 24
14 Kerko ŠAJDÍKOVÉ HUMENCE 21 6 3 12 36 : 49 21
15 Družstevník VRÁDIŠTE 21 5 5 11 36 : 57 20
16 TJ KOPČANY 21 5 4 12 25 : 49 19
Brodské odpočet 3 body.

II. TRIEDA ObFZ Senica
Lakš.N.Ves – Rohov 3:0 (0:0)
Trnovec – Bor. Sv. Jur 0:4 (0:2)
Letničie – Hradište 8:1 (3:0)
Sobotište – Prietrž 0:0
Čáry – Kunov 2:1 (0:0)
Chropov – Smrdáky 3:1 (2:1)
Unín – Dubovce 1:2 (1:0)

Tabuľka
1. Bor. Sv. Jur 17 14 2 1 82:17 44
2. Rohov 17 13 2 2 43:11 41
3. L. N. Ves 17 10 3 4 48:20 33
4. Smrdáky 17 10 1 6 50:28 31
5. Dubovce 17 9 1 7 28:26 28
6. Čáry 17 7 3 7 31:33 24
7. Hradište 17 7 2 8 34:56 23
8. Trnovec 17 6 3 8 20:51 21
9. Unín 17 6 2 9 25:32 20
10. Kunov 17 6 0 11 30:39 18
11. Letničie 17 6 0 11 35:45 18
12. Prietrž 17 5 2 10 20:39 17
13. Sobotište 17 3 4 10 29:41 13
14. Chropov 17 3 3 11 21:58 12

III. trieda ObFZ Senica
Rovensko – Častkov 3:1 (3:0)
Osuské – Podbranč 1:0 (0:0)
Štefanov – Dojč 5:0 nedohrané, hostia do druhého polčasu nenastúpili
Hlboké B – FC Kátov 2:1 (0:0)

Tabuľka
1. ŠFK Štefanov 19 18 1 0 62:15 55
2. Osuské 19 10 3 6 57:47 33
3. Rovensko 19 8 4 7 47:48 28
4. Hlboké B 19 8 2 9 37:44 26
5. Kátov 19 7 2 10 37:47 23
6. Častkov 19 5 4 10 29:36 19
7. Dojč 19 5 5 9 33:43 20
8. Podbranč 19 4 1 14 31:53 14

Majstrovstvá regiónu – BFZ
OŠK Slovenský Grob – FK Slovan Ivanka pri Dunaji 1:1
FK Slovan Most pri Bratislav – ŠK Báhoň 1:1
MŠK Kráľová pri Senci – ŠKP INTER Dúbravka Bratislava 6:0
FC Rohožník – ŠK Lozorno, FO 2:1
TJ Rovinka – ŠK Svätý Jur 1:1
FK Karpaty Limbach – FC Ružinov Bratislava 1:1
ŠK Bernolákovo – SDM Domino Bratislava 3:3
FK Stupava – INTER Bratislava, o.z. 2:3

IV. liga BFZ – sk. B (S4B)
TJ Záhoran Kostolište – PŠC Pezinok 0:1
FC Zohor – ŠFK Prenaks Jablonec 2:2
CFK Pezinok – Cajla  – ŠK Gajary 5:0
ŠK Malacky FO – TJ Slovan Viničné
TJ Veľké Leváre – TJ Záhoran Jakubov 1:3
TJ Družstevník Závod – ŠK Šenkvice
FC Družstevník Budmerice – FK Jablonové 4:4

V. liga Seniori Ba-vidiek sk. A (S5VA)
FK Studienka 1 : 2 FK Záhorská Ves 1:2
ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave (B) –
FK v Sološnici – FK Malé Leváre 3:2
FK Kuchyňa – FK Borinka 0:5
TJ NV Pernek – ŠK Záhorák Plavecký Mikuláš 0:0
FC Malacky – FC Suchohrad 6:0

IV. liga SD Ba-vidiek sk.A (SD4VA)
ŠK Malacky FO – ŠK Záhorák Plavecký Mikuláš
TJ Družstevník Závod – Lokomotíva Devínska Nová Ves 2:4
ŠK Žolík Malacky – TJ Záhoran Jakubov 5:1
ŠK Lozorno, FO – FK Stupava
TJ Jarovce Bratislava – FK Lamač Bratislava 6:1

 

Výsledky postupne pridávame.

Výsledky a komentáre už v nedeľu večer
Za každý jeden komentár budeš zaradený do záverečného žrebovania na konci jarnej časti súťaže(16.6.). Do žrebovania môžete byť zaradený celkovo až 15 krát. Vyhraj vďaka komentárom k zápasu tablet Google Nexus 7.


.
Toto je čítané

Hádzaná: Záhoráci body z Topoľčian nepriviezli

Záhoráci dokázali zmazať sedemgólové manko v Topoľčanoch, ale nezvládli záver zápasu a nakoniec body…

BM: Ustekana sobota