Na hudobnej scéne sa objavila nová tvár sympatického mladého speváka, ktorý si hovorí Boris Now! Boris má za sebou svoj prvý singel, ktorý zaujal najmä v zahraničí.

Momentálne čakáme na jeho druhý song, o ktorom verí, že zaujme. Dnes vám prinášame rozhovor s týmto charizmatickým mladíkom, pre ktorého je hudobný showbiznis životným snom.

boris-now-borsky-mikulas-spevak

Ahoj Boris. Si na hudobnej scéne ešte pomerne nový. Ako si sa k tvorbe hudby dostal a čo to všetko pre teba znamená?
Prišlo to zo dňa na deň. Jednoducho som mal svoje sny, idoly a predovšetkým som chcel skúsiť, čo všetko obnáša práca v hudobnom priemysle, ako to funguje vo vnútri štúdia a tiež ako funguje celá tá spolupráca s ďalšími ľuďmi. Pre každého človeka, ktorý si chce splniť svoj sen, je to niečo nové. Takisto aj pre mňa sú tieto začiatky nové, pretože sa len učím a viem, že sa treba stále zdokonaľovať a tak šplhať hore. Nejde to len tak, že sa po prvom dni práce zobudíš a si hviezda. Nie, nie… Treba si vybojovať svoje postavenie na trhu a ísť za svojím snom a tiež netreba pozerať na primitívne výsmechy alebo ohováranie. Každý jeden krok musím starostlivo vykonať, premyslieť a snažiť sa zlepšovať sa – a až raz budem na konci, tak sa obzriem dozadu a s veľkým úsmevom a s vycerenými zubami sa pozriem na tých ľudí, ktorí o mne pochybovali!

Prečo si sa rozhodol stať spevákom?
Často som rozmýšľal o tom, že môže byť úžasné cestovať po svete v rámci koncertných vystúpení, spoznávať nových ľudí, zažívať dobrodružstvá a veľa inej zábavy. Musí to byť fantastický pocit, keď môžeš stáť na veľkom pódiu a robiť show pre ľudí. Všetky profesie majú svoje výhody aj nevýhody, ale moje kroky smerujú práve k hudbe. Aj keď som sa možno s nejakým obrovským talentom nenarodil, i tak sa budem snažiť rozvíjať ho čo najviac, aby som bol neustále lepší a lepší. Ak o mne niekto pochybuje, alebo o niekom inom, odporúčam pozrieť sa na jedného veľkého človeka, ktorým je Nicholas James „Nick“ Vujicic.

Kto je tvojím najväčším vzorom?
Je to kráľovná hudobného priemyslu a žena, ktorý sa vždy drží na vrchole. Vždy bola najlepšia a aj bude. Samozrejme, je to tá, ktorej celý svet leží pri nohách – Madonna.

O čom najradšej spievaš?
Spievam o tom, čo práve je a čo bude.

Snažíš sa teda hudbou aj niečo povedať?
„Nahoďte fajný styling, zoberte frajera, frajerku do klubu a nechajte 220 voltov prúdiť vašimi telami!“

Kam by si to raz chcel dotiahnuť?
K Madonne do obývačky, dať si s ňou drink a potom to u nej rozpáliť.

spevak-BorisNow-borsky-mikulas

S kým všetkým si už pri tvorbe hudby spolupracoval?
Nakoľko som ešte malý chlapec, nemám za sebou zatiaľ veľa spolupráce s ľuďmi. Ale napríklad na piesni Live The Night som spolupracoval s úžasným umelcom menom Jugo Azul (USA), ktorý napísal text pre moju prvú – ja to nazývam ľudovú pesničku, na ktorú boli pozitívne ohlasy a ktorá je mojou srdcovkou. Ďalej som na tomto songu spolupracoval s veľmi milou raperkou C-MONE (UK), ktorá sa svojej úlohy v piesni zhostila veľmi dobre. Na mojej druhej piesni som opäť spolupracoval s Jugom Azulom, raperkou Jayy Starr, raperom Ayo Mikeey, s veľmi „hybridným“ producentom SIZZLE, Sccottom H. a ďalšími. Sú to všetko veľmi talentovaní ľudia z USA. Tiež bola spolupráca so zvukovým inžinierom Scottom Hortonom. Všetci majú odo mňa obrovský potlesk! Tento nový singel s názvom Shout vyjde koncom apríla. Sledujte, zdieľajte…

Čo už máš teda za sebou a čo pred sebou?
Za sebou mám už titul podvodníka od nejakého idiota, ale asi moc tunelujem, musím to obmedziť. Ale v podstate za sebou nemám vôbec nič – všetko mám len pred sebou.

Spája ťa s hudbou nejaký silný zážitok, ktorý si prežil?
S Madonnou a Michaelom Jacksonom som v mp3 prehrávači prežil veľmi veľa. Naozaj rád spomínam na tieto chvíle a ďakujem práve im dvom, že do mojich uší prúdila ich neskutočne kvalitná a úžasná hudba.

Ďalej: Facebook stránka Boris Now

Chcel by si ešte na záver niečo dodať?
Áno, chcel by som na záver povedať niečo ľuďom, ktorí idú za svojimi snami.
Ak cítite, že niečo chcete robiť a že je to vaša cesta, choďte po nej! Síce táto cesta nebude nikdy rovná a bude popretkávaná mnohými prekážkami – i tak je ten vzrušujúci žiarivý vrchol blízko. Nikdy nepočúvajte ľudí, ktorí vás deptajú slovami „ty na to nemáš“, ignorujte ich smiech… Choďte do toho!

Barbora Špaldoňová – Daura


.

Lapková patrola