Výsledky a komentáre už v nedeľu večer krátko po skončení zápasov na najčítanejšom záhoráckom spravodajskom webe Záhorí.sk – správy z vašej ulice. Pridajte komentár k zápasom a vyhrajte tablet!

5.liga západ – ZsFZ
Krakovany – Šaštín 1 – 0
Boleráz – Zvončín 5 – 2
H. Orešany – Petr. Ves 3 – 0
Oreské – V. Kostoľany 2 – 1
Jacovce – Hlohovec 0:0

Radošina – Mor. Sv. Ján 4 – 1
Gbely – Mokrý Háj 2 – 2
B. Mikuláš – Trebatice 0 – 4

Tabuľka
1. Trebatice 23 18 4 1 63:15 58
2. Boleráz 23 17 2 4 85:28 53
3. Hlohovec 23 14 4 5 46:21 46
4. Oreské 23 12 5 6 43:29 41
5. Radošina 23 12 3 8 36:26 39
6. Krakovany 23 11 5 7 40:35 38
7. Zvončín 23 11 4 8 52:37 37
8. V. Kostoľany 23 12 1 10 40:26 37
9. Horné Orešany 23 10 3 10 38:45 33
10. Gbely 23 9 3 11 32:44 30
11. B. Mikuláš 23 9 2 12 36:57 29
12. Mokrý Háj 23 6 6 11 36:40 24
13. Jacovce 23 7 1 15 46:68 22
14. Mor. Sv. Ján 23 6 3 14 31:59 21
15. Petrova Ves 23 3 2 18 24:71 11
16. Šaštín 23 2 2 19 19:66 8

Majstrovstvá oblasti ObFZ Senica
TJ FC Hoteling Sekule – TJ FC Družstevník Rybky 0:1
TJ Družstevník Vrádište – TJ Tatran Jablonica 2:2
TJ Družstevník Radimov – TJ Družstevník Hlboké 0:0
TJ Družstevník Popudinské Močidľany – TJ Spartak Šaštín – Stráže 2:1
TJ Chvojničan Radošovce – FK TJ Kúty (A) 2:0
TJ Družstevník Koválov – TJ Kerko Šajdíkové Humence 1:1
TJ Družstevník Smolinské – TJ Baník Brodské 1:5
FK Cerová – TJ Kopčany 3:2

Tabuľka
1. Stráže 23 14 4 5 68.28 46
2. Cerová 23 14 3 6 50:41 45
3. Rybky 23 14 2 7 68:42 44
4. Radimov 23 12 6 5 60:30 42
5. Brodské 23 12 5 6 52:40 41
6. Radošovce 23 9 5 9 36:41 32
7. Jablonica 23 8 6 9 49:47 30
8. Sekule 23 9 3 11 45:47 30
9. Hlboké 23 6 11 6 29:23 29
10. Koválov 23 7 8 8 23:19 29
11. P.Močidlany 23 8 3 12 26:49 27
12. Kúty 23 7 5 11 33:45 26
13. Š.Humence 23 7 4 14 38:50 25
14. Smolinské 23 7 4 12 31:50 25
15. Vrádište 23 5 7 11 40:60 22
16. Kopčany 23 5 4 14 30:57 19
Odpočet 3 bodov – Brodské.

II. TRIEDA – ObFZ Senica
Hradište – Rohov 1:6 (1:0)
Lakš.N.Ves – Prietrž 3:1 (2:1)
Letničie – Kunov 4:1 (2:1)
Sobotište – Bor.Sv.Jur 1:3 (0:2)
Čáry – Smrdáky 4:0 (0:0)
Trnovec – Dubovce 1:1 (1:1)
Chropov – Unín 1:1 (1:0)

Tabuľka
1. Bor. Sv. Jur 19 16 2 1 93:18 50
2. Rohov 19 15 2 2 56:13 47
3. L. N. Ves 19 12 3 4 60:22 39
4. Smrdáky 19 11 1 7 55:33 34
5. Dubovce 19 10 2 7 33:27 32
6. Čáry 19 8 3 8 35:41 27
7. Letničie 19 8 0 11 41:46 24
8. Hradište 19 7 2 10 36:71 23
9. Trnovec 19 6 4 9 22:57 22
10. Kunov 19 7 0 12 32:43 21
11. Unín 19 6 3 10 27:40 21
12. Prietrž 19 5 2 12 21:44 17
13. Sobotište 19 3 4 12 30:45 13
14. Chropov 19 3 4 12 22:63 13

III. trieda – ObFZ Senica
Rovensko – Dojč 10:0 (6:0)
Osuské – Častkov 2:1 (1:0)
Podbranč – Kátov 2:1 (2:0)
Hlboké B – Štefanov 1:2 (0:1)

Tabuľka
1. Štefanov 21 20 1 0 71:16 61
2. Osuské 21 11 4 6 61:50 37
3. Rovensko 21 9 4 8 57:55 31
4. Hlboké B 21 8 3 10 38:46 27
5. Kátov 21 7 3 11 40:51 24
6. Dojč 21 5 5 11 33:58 20
7. Častkov 21 5 5 11 30:38 20
8. Podbranč 21 6 1 14 38:54 20

Výsledky postupne pridávame.

pis-komentare-k-futbalovym-zapasom-vyhraj-tablet-zahori

Výsledky a komentáre už v nedeľu večer
Za každý jeden komentár budeš zaradený do záverečného žrebovania na konci jarnej časti súťaže(16.6.). Do žrebovania môžete byť zaradený celkovo až 15 krát. Vyhraj vďaka komentárom k zápasu tablet Google Nexus 7.


.

Trnavské rádio Tak akorát 2024