Na cestách v okrese Skalica nebola situácia v posledných dňoch priaznivá. V nedeľu polícia dokumentovala tragickú dopravnú nehodu v meste Gbely a na druhý deň došlo k závažnej dopravnej nehode v úseku cesty Lopašov – Radošovce.

dopravna-nehoda-skalica-radosovce-lopasov
Nedeľná zrážka sa stala v poobedných hodinách na miestnej komunikácii. 40 ročný vodič išiel v smere od centra mesta. V ľavotočivej zákrute nezvládol riadenie a vyšiel vpravo na miestnu komunikáciu, kde narazil do obrubníka a následne do zaparkovaného osobného auta zn. Fiat Punto. Pri nehode utrpel vodič ťažké zranenia, ktorým na mieste nehody podľahol. Okolnosti a presné príčiny nehody polícia naďalej vyšetruje ako prečin usmrtenia.

dopravna-nehoda-skalica-radosovce-lopasov-2

Polícia bola privolaná v pondelok ráno k dopravnej nehode na ceste I/51 medzi obcami Lopašov a Radošovce. 43 ročný vodič z okr. Skalica prešiel z nezistených príčin do protismeru, kde sa čelne zrazil s oproti idúcim vodičom na aute Hodna CR-V. Obaja vodiči boli po nehode prevezení s ťažkými zraneniami do nemocnice. Aj v tomto prípade začala polícia vo veci trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví. Polícia na objasnenie príčin nehody prizvala na miesto nehody aj znalca z odboru dopravy.

Mária Linkešová


.
Toto je čítané

Záhorie má nového miliónara

Slovensko aktuálne zažíva vysoké teploty a leto je v plnom prúde. Avšak…

HAŠŠO 6/2024