Výsledky a komentáre futbalových zápasov na najčítanejšom záhoráckom spravodajskom webe Záhorí.sk – správy z vašej ulice. Pridajte komentár k zápasom a vyhrajte tablet!

5.liga západ ZsFZ
Šaštín – B. Mikuláš 2:2
Trebatice – Gbely 5:0
Mokrý Háj – Radošina 2:2
Mor. Sv. Ján – Jacovce 0:2
Hlohovec – Oreské 4:1
V. Kostoľany – H. Orešany 6:1
Petr. Ves – Boleráz 0:4
Zvončín – Krakovany 3:0

Majstrovstvá oblasti – ObFZ Senica
TJ Družstevník Hlboké – TJ Družstevník Vrádište 0:2
TJ FC Družstevník Rybky – FK Cerová 3:1
TJ Spartak Šaštín – Stráže – TJ Družstevník Radimov 4:1
TJ Kopčany – TJ Družstevník Smolinské 4:0
TJ Baník Brodské – TJ Družstevník Koválov 3:0
TJ Kerko Šajdíkové Humence – TJ Chvojničan Radošovce 2:0
FK TJ Kúty (A) – TJ Družstevník Popudinské Močidľany 1:0
TJ Tatran Jablonica – TJ FC Hoteling Sekule 3:2

Tabuľka
1. TJ Spartak Šaštín – Stráže 24 15 4 5 72 : 29 49 13
2. TJ FC Družstevník Rybky 24 15 2 7 71 : 43 47 11
3. FK Cerová 24 14 3 7 51 : 44 45 9
4. TJ Baník Brodské 24 13 5 6 55 : 40 44 8
5. TJ Družstevník Radimov 24 12 6 6 61 : 34 42 6
6. TJ Tatran Jablonica 24 9 6 9 52 : 49 33 -3
7. TJ Chvojničan Radošovce 24 9 5 10 36 : 43 32 -4
8. TJ FC Hoteling Sekule 24 9 3 12 47 : 50 30 -6
9. TJ Družstevník Hlboké 24 6 11 7 29 : 25 29 -7
10. TJ Družstevník Koválov 24 7 8 9 23 : 30 29 -7
11. FK TJ Kúty A 24 8 5 11 34 : 45 29 -7
12. TJ Kerko Šajdíkové Humence 24 8 4 12 40 : 50 28 -8
13. TJ Družstevník Popudinské Močidľany 24 8 3 13 26 : 50 27 -9
14. TJ Družstevník Vrádište 24 6 7 11 42 : 61 25 -11
15. TJ Družstevník Smolinské 24 7 4 13 31 : 54 25 -11
16. TJ Kopčany 24 6 4 14 34 : 57 22 -14

Majstrovstvá regiónu – BFZ (MRB)
ŠK Báhoň – ŠK Lozorno, FO 0:1
OŠK Slovenský Grob – ŠKP INTER Dúbravka Bratislava 5:2
FK Slovan Ivanka pri Dunaji – ŠK Svätý Jur 0:3
FK Slovan Most pri Bratislave – FC Ružinov Bratislava 0:2
MŠK Kráľová pri Senci – SDM Domino Bratislava
FC Rohožník – INTER Bratislava, o.z. 1:1
FK Karpaty Limbach – ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 2:1
ŠK Bernolákovo – FK Stupava 1:1

Tabuľka
1. ŠK Svätý Jur 25 16 6 3 55 : 25 54 15
2. INTER Bratislava, o.z. 23 15 7 1 56 : 16 52 19
3. FC Rohožník 25 15 6 4 56 : 26 51 15
4. MŠK Kráľová pri Senci 25 13 6 6 40 : 18 45 6
5. TJ Rovinka 23 12 5 6 39 : 25 41 5
6. ŠK Bernolákovo 24 10 9 5 40 : 31 39 3
7. OŠK Slovenský Grob 24 11 6 7 38 : 32 39 3
8. FK Stupava 24 9 7 8 30 : 26 34 -2
9. ŠK Lozorno, FO 25 9 6 10 28 : 30 33 -3
10. ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 24 10 3 11 44 : 48 33 -3
11. FK Slovan Ivanka pri Dunaji 25 8 8 9 38 : 43 32 -7
12. ŠK Báhoň 25 7 5 13 31 : 39 26 -10
13. FK Slovan Most pri Bratislave 25 6 7 12 25 : 46 25 -11
14. FC Ružinov Bratislava 24 4 9 11 22 : 32 21 -15
15. FK Karpaty Limbach 24 4 5 15 20 : 49 17 -19
16. SDM Domino Bratislava 24 4 7 13 21 : 39 19(-3) -17
17. ŠKP INTER Dúbravka Bratislava 25 2 2 21 14 : 72 8 -31

IV. liga BFZ – sk. B (S4B)
PŠC Pezinok – TJ Družstevník Závod 1:1
FC Družstevník Budmerice – TJ Veľké Leváre 3:1
FK Jablonové – ŠK Malacky FO
ŠK Šenkvice – CFK Pezinok – Cajla 3:0
TJ Záhoran Jakubov – FC Zohor 4:0
TJ Slovan Viničné – TJ Záhoran Kostolište 2:2
ŠK Gajary – ŠFK Prenaks Jablonec 0:2

Tabuľka
1. ŠFK Prenaks Jablonec 18 11 3 4 57 : 18 36 9
2. TJ Slovan Viničné 18 10 5 3 48 : 27 35 8
3. TJ Veľké Leváre 19 8 5 6 42 : 24 29 2
4. PŠC Pezinok 19 8 4 7 36 : 23 28 -2
5.  FK Jablonové 18 8 4 6 37 : 29 28 1
6.  TJ Družstevník Závod 19 6 8 5 38 : 29 26 -4
7. TJ Záhoran Kostolište 18 8 2 8 37 : 34 26 -1
8. ŠK Šenkvice 18 7 4 7 31 : 28 25 -5
9. TJ Záhoran Jakubov 18 7 3 8 35 : 26 24 0
10. FC Zohor 19 6 6 7 37 : 41 24 -3
11. FC Družstevník Budmerice 19 6 4 9 55 : 50 22 -5
12. CFK Pezinok – Cajla 19 4 4 11 32 : 35 16 -14
13. ŠK Gajary 18 4 2 12 34 : 38 14 -13
14. ŠK Malacky FO (odstúpené) 0 0 0 0 3 : 120 0 0

V. liga Seniori Ba-vidiek sk. A (S5VA)S
TJ NV Pernek – FK Studienka 1:1
FC Malacky – FK Kuchyňa 9:0
FC Suchohrad – FK v Sološnici 4:2
ŠK Záhorák Plavecký Mikuláš – ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave (B) 6:0
FK Borinka – FK Záhorská Ves 6:3
FK Malé Leváre – voľno

Tabuľka
1. FC Malacky 16 14 2 0 57 : 8 44 17
2. Borinka 16 12 2 2 59 : 17 38 14
3. Malé Leváre 15 9 3 3 52 : 22 30 6
4. ŠK Záhorák Plavecký Mikuláš 16 7 4 5 44 : 22 25 -2
5. ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave B 15 6 4 5 41 : 39 22 1
6. FC Suchohrad 16 5 4 7 36 : 42 19 -5
7. FK Studienka 15 6 1 8 23 : 41 19 -2
8. FK v Sološnici 15 4 2 9 30 : 42 14 -7
9. TJ NV Pernek 16 3 4 9 27 : 44 13 -11
10. FK Záhorská Ves 15 4 0 11 17 : 44 12 -9
11. FK Kuchyňa 15 2 0 13 16 : 81 6 -15

Výsledky postupne pridávame.

pis-komentare-k-futbalovym-zapasom-vyhraj-tablet-zahori

Tablet za komentár
Za každý jeden komentár budeš zaradený do záverečného žrebovania na konci jarnej časti súťaže(16.6.). Do žrebovania môžete byť zaradený celkovo až 15 krát. Vyhraj vďaka komentárom k zápasu tablet Google Nexus 7.


.
Toto je čítané

Florbal: FBC Senica bronzoví v Trenčíne, pred posledným kolom na 2. mieste regionálnej ligy

V predposlednom kole regionánej TFL senickým florbalistom len tesne uniklo finále, po…

20 rokov