Výsledky a komentáre už v nedeľu večer krátko po skončení zápasov na najčítanejšom záhoráckom spravodajskom webe Záhorí.sk – správy z vašej ulice. Pridajte komentár k zápasom a vyhrajte tablet!

5.liga západ ZsFZ
Zvončín – Šaštín 4:1 (1:0)
Krakovany – Petrová Ves 5:0 (2:0)
Boleráz – Veľké Kostoľany 4:0 (1:0)
Horné Orešany – Hlohovec 0:2 (0:2)
Oreské – Moravský Svätý Ján 5:0 (2:0)
Gbely – Borský Mikuláš 1:0 (0:0)
Jacovce – Mokrý Háj 2:3 (0:2)

Radošina – Trebatice 1:3 (0:1)

Tabuľka po 25. kole:
1. Trebatice 25 20 4 1 71:16 64
2. Boleráz 25 19 2 4 93:28 59
3. Hlohovec 25 16 4 5 52:22 52
4. Oreské 25 13 5 7 49:33 44
5. Zvončín 25 13 4 8 59:38 43
6. Krakovany 25 12 5 8 45:38 41
7. V. Kostoľany 25 13 1 11 46:31 40
8. Radošina 25 12 4 9 39:31 40
9. Horné Orešany 25 10 3 12 39:53 33
10. Gbely 25 10 3 12 33:49 33
11. B. Mikuláš 25 9 3 13 38:60 30
12. Mokrý Háj 25 7 7 11 41:44 28
13. Jacovce 25 8 1 16 50:71 25
14. Mor. Sv. Ján 25 6 3 16 31:66 21
15. Petrova Ves 25 3 2 20 24:80 11
16. Šaštín 25 2 3 20 22:72 9

Majstrovstvá oblasti – ObFZ Senica
TJ Tatran Jablonica – TJ FC Družstevník Rybky 2:1
TJ FC Hoteling Sekule – TJ Družstevník Hlboké 1:4
TJ Družstevník Vrádište – TJ Spartak Šaštín – Stráže 1:2
TJ Družstevník Radimov – FK TJ Kúty (A) 3:0
TJ Družstevník Popudinské Močidľany – TJ Kerko Šajdíkové Humence 4:0
TJ Chvojničan Radošovce –  TJ Baník Brodské 4:2
TJ Družstevník Koválov – TJ Kopčany 2:1
TJ Družstevník Smolinské – FK Cerová 1:4

Tabuľka po 25. kole:
1. Stráže 25 16 4 5 74.30 52
2. Cerová 25 15 3 7 55:45 48
3. Rybky 25 15 2 8 72:45 47
4. Radimov 25 13 6 6 64:34 45
5. Brodské 25 13 5 7 57:44 44
6. Jablonica 25 10 6 9 54:50 36
7. Radošovce 25 10 5 10 40:45 35
8. Hlboké 25 7 11 7 33:26 32
9. Koválov 25 8 8 9 25:31 32
10. Sekule 25 9 3 13 48:54 30
11. P.Močidlany 25 9 3 13 30:50 30
12. Kúty 25 8 5 12 34:48 29
13. Š.Humence 25 8 4 15 40:54 28
14. Smolinské 25 7 4 14 32:58 25
15. Vrádište 25 6 7 12 43:63 25
16. Kopčany 25 6 4 15 35:59 22
Odpočet 3 bodov – Brodské.

II. TRIEDA – ObFZ Senica
Čáry – Unín 2:1 (1:1)
Hradište – Kunov 2:1 (0:0)
Prietrž – Rohov 2:4 (1:2)
Lakš.N.Ves – Bor.Sv.Jur 0:5 (0:2)
Letničie – Smrdáky 3:0 (1:0)
Sobotište – Dubovce 2:2 (1:2)
Trnovec – Chropov 1:1 (1:1)

Tabuľka po 21 kole
1. Bor.Sv.Jur 21 18 2 1 104:20 56
2. Rohov 21 17 2 2 70:15 53
3. Lakš.N.Ves 21 12 3 6 61:30 39
4. Smrdáky 21 12 1 8 58:38 37
5. Dubovce 21 11 3 7 37:30 36
6. Čáry 21 9 3 9 38:44 30
7. Letničie 21 9 0 12 46:52 27
8. Hradište 21 8 2 11 38:74 26
9. Kunov 21 8 0 13 36:46 24
10. Unín 21 7 3 11 32:43 24
11. Trnovec 21 6 5 10 24:62 23
12. Prietrž 21 6 2 13 25:48 20
13. Sobotište 21 3 5 13 34:50 14
14. Chropov 21 3 5 13 23:74 14

III. trieda – ObFZ Senica
Rovensko – Osuské 5:0 (3:0)
Štefanov – Podbranč 5:1
Častkov – Kátov 1:4 (1:1)
Hlboké B – Dojč 7:1 (5:0)

Tabuľka po 23 kole
1. Štefanov 23 22 1 0 82:17 67
2. Osuské 23 11 4 8 61:61 37
3. Rovensko 23 10 4 9 63:57 34
4. Hlboké B 23 10 3 10 47:48 33
5. Kátov 23 9 3 11 43:56 30
6. Podbranč 23 7 1 15 45:61 23
7. Častkov 23 5 5 13 33:49 20
8. Dojč 23 6 5 12 35:67 20

Majstrovstvá regiónu – BFZ
ŠKP INTER Dúbravka Bratislava – ŠK Svätý Jur 0:4
ŠK Báhoň – FC Ružinov Bratislava 0:2
OŠK Slovenský Grob – ŠK Lozorno, FO –
FK Slovan Ivanka pri Dunaji – SDM Domino Bratislava –
FK Slovan Most pri Bratislave – INTER Bratislava, o.z. –
FC Rohožník – ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 4:1
TJ Rovinka – FK Stupava –
FK Karpaty Limbach – ŠK Bernolákovo 3:1

Tabuľka
1. ŠK Svätý Jur 27 17 7 3 60 : 26 58 16
2. INTER Bratislava, o.z. 24 16 7 1 58 : 17 55 19
3. FC Rohožník 26 16 6 4 60 : 27 54 15
4. MŠK Kráľová pri Senci 26 13 6 7 41 : 20 45 6
5. TJ Rovinka 24 13 5 6 43 : 25 44 8
6. ŠK Bernolákovo 26 11 9 6 43 : 35 42 3
7. FK Stupava 25 10 7 8 35 : 27 37 -2
8. OŠK Slovenský Grob 25 11 6 8 39 : 34 39(-3) 3
9. ŠK Lozorno, FO 26 10 6 10 33 : 31 36 -3
10. FK Slovan Ivanka pri Dunaji 26 8 9 9 39 : 44 33 -6
11. ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 26 10 3 13 45 : 56 33 -6
12. ŠK Báhoň 27 7 6 14 32 : 42 27 -12
13. FC Ružinov Bratislava 26 5 10 11 25 : 33 25 -14
14. FK Slovan Most pri Bratislave 26 6 7 13 26 : 49 25 -11
15. FK Karpaty Limbach 26 5 5 16 24 : 55 20 -19
16. SDM Domino Bratislava 25 5 7 13 24 : 40 22(-3) -17
17. ŠKP INTER Dúbravka Bratislava 27 2 2 23 15 : 81 8 -34

IV. liga BFZ – sk. B (S4B)
ŠK Gajary – PŠC Pezinok 1:2
ŠFK Prenaks Jablonec – TJ Slovan Viničné 0:2
TJ Záhoran Kostolište – TJ Záhoran Jakubov 1:1
FC Zohor – ŠK Šenkvice 3:1
CFK Pezinok – Cajla – FK Jablonové 2:1
ŠK Malacky FO – FC Družstevník Budmerice –
TJ Veľké Leváre – TJ Družstevník Závod 0:0

Tabuľka
1. TJ Slovan Viničné 19 11 5 3 50 : 27 38 11
2. ŠFK Prenaks Jablonec 19 11 3 5 57 : 20 36 6
3. PŠC Pezinok 20 9 4 7 38 : 24 31 1
4. TJ Veľké Leváre 20 8 6 6 42 : 24 30 0
5. FK Jablonové 19 8 4 7 38 : 31 28 1
6. TJ Družstevník Závod 20 6 9 5 38 : 29 27 -3
7. TJ Záhoran Kostolište 19 8 3 8 38 : 35 27 -3
8. FC Zohor 20 7 6 7 40 : 42 27 -3
9. TJ Záhoran Jakubov 19 7 4 8 36 : 27 25 1
10. ŠK Šenkvice 19 7 4 8 32 : 31 25 -5
11. FC Družstevník Budmerice 19 6 4 9 55 : 50 22 -5
12. CFK Pezinok – Cajla 20 5 4 11 34 : 36 19 -14
13. ŠK Gajary 19 4 2 13 35 : 40 14 -16
14. ŠK Malacky FO (odstúpené) 0 0 0 0 3 : 120 0 0

V. liga Seniori Ba-vidiek sk. A (S5VA)
FK Studienka – FK Malé Leváre 0:3
FK Záhorská Ves – ŠK Záhorák Plavecký Mikuláš 1:2
ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave (B) – FC Suchohrad 1:0
FK v Sološnici – FC Malacky 1:5
FK Kuchyňa – TJ NV Pernek 4:3

Tabuľka
1. FC Malacky 17 15 2 0 62 : 9 47 20
2. FK Borinka 16 12 2 2 59 : 17 38 14
3. FK Malé Leváre 16 10 3 3 55 : 22 33 9
4. ŠK Záhorák Plavecký Mikuláš 17 8 4 5 46 : 23 28 1
5. ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave B 16 7 4 5 42 : 39 25 1
6. FC Suchohrad 17 5 4 8 36 : 43 19 -5
7. FK Studienka 16 6 1 9 23 : 44 19 -5
8. FK v Sološnici 16 4 2 10 31 : 47 14 -10
9. TJ NV Pernek 17 3 4 10 30 : 48 13 -11
10. FK Záhorská Ves 16 4 0 12 18 : 46 12 -12
11. FK Kuchyňa 16 3 0 13 20 : 84 9 -15

pis-komentare-k-futbalovym-zapasom-vyhraj-tablet-zahori

Výsledky a komentáre už v nedeľu večer
Za každý jeden komentár budeš zaradený do záverečného žrebovania na konci jarnej časti súťaže(16.6.). Do žrebovania môžete byť zaradený celkovo až 15 krát. Vyhraj vďaka komentárom k zápasu tablet Google Nexus 7.


.
Toto je čítané

Stredné školy v pôsobnosti Trnavského kraja majú ešte 464 voľných miest

Stredné školy v zriaďovateľskej pôsobnosti Trnavského samosprávneho kraja (TTSK) ponúkajú v druhom…

BM Záhada Vedy