Zámocký park v Malackách vstúpil do novej letnej sezóny s dvoma novinkami – zrekonštruovanou Lurdskou jaskyňou a exteriérovým fitnes centrom.

zamocky-park-malacky-exterierove-fitnes-centrum

Mestský park, ktorý je obľúbeným miestom relaxu a aktívneho oddychu, ponúka ďalšiu možnosť – prírodné fitnes centrum na precvičenie celého tela na zostave piatich športových zostáv zasadených do nádherného prostredia. Umiestnené je medzi hlavnou alejou a hádzanárskym ihriskom. Športové prvky pod holým nebom sú doplnené informačnými tabuľami, ktoré nahrádzajú osobného trénera.

Pre tých, ktorí v parku preferujú relax, meditáciu či modlenie, je v parku k dispozícii zrekonštruovaná grota so sochou Panny Márie.

Zámocky park, bezmála 30 ha plocha, poskytuje možnosti relaxu a aktívneho odpočinku a v Malackách je najväčším a najobľúbenejším parkom. Ponúka prechádzky s pozorovaním miestnej flóry a fauny (v letných mesiacoch i  so sprievodcom),  možnosti športového vyžitia (bežecké chodníky, voľne prístupné ihrisko so spevneným povrchom v lete vhodné pre loptové hry a v zime  slúžiace ako ľadová plocha), kultúrne podujatia a nechýba ani detské ihrisko s uzavretým hracím priestorom.

Záhorí.sk informovala Michaela Janotová hovorkyňa Malaciek.


.

Osobnosti kraja BSK