Výsledky a komentáre už v nedeľu večer krátko po skončení zápasov na najčítanejšom záhoráckom spravodajskom webe Záhorí.sk – správy z vašej ulice. Pridajte komentár k zápasom a vyhrajte tablet!

5.liga západ ZsFZ
Hlohovec – Zvončín 2:2 (0:2)
Trebatice – Horné Orešany 5:0 (0:0)
Mokrý Háj – Boleráz 0:3 (0:2)
Moravský Svätý Ján – Krakovany 2:1 (1:0)
Veľké Kostoľany – Petrova Ves 7:0 (4:0)
Šaštín – Radošina 4:3 (1:1)
Gbely – Jacovce 1:2 (1:1)
Borský Mikuláš – Oreské 0:0

Tabuľka po 28. kole:
1. Trebatice 28 22 5 1 86:18 71
2. Boleráz 28 22 2 4 106:28 68
3. Hlohovec 28 16 5 7 54:28 53
4. Zvončín 28 14 6 8 63:40 48
5. V. Kostoľany 28 15 2 11 59:32 47
6. Oreské 28 13 7 8 51:38 46
7. Radošina 28 13 5 10 48:36 44
8. Krakovany 28 13 5 10 49:46 44
9. Horné Orešany 28 12 3 13 45:58 39
10. Gbely 28 10 4 14 34:56 34
11. B. Mikuláš 28 9 5 14 39:64 32
12. Mokrý Háj 28 8 7 13 45:51 31
13. Jacovce 28 10 1 17 56:81 31
14. Mor. Sv. Ján 28 7 3 18 33:78 24
15. Petrova Ves 28 4 2 22 26:89 14
16. Šaštín 28 3 4 21 26:77 13

Majstrovstvá oblasti – ObFZ Senica
Stráže – Hlboké 2:1 (2:1)
Rybky – Koválov 0:0
Smolinské – Radošovce 3:1 (1:1)
Cerová – Pop. Močidlany 3:2 (0:1)
Kopčany – Radimov 4:2 (2:1)
Brodské – Vrádište 2:4 (1:1)
Š.Humence – Sekule 1:0 (1:0)
Kúty – Jablonica 4:2 (3:0)

Tabuľka
1. Stráže 28 17 4 7 80.41 55
2. Cerová 28 17 4 7 63:49 55
3. Radimov 28 15 6 7 75:41 51
4. Rybky 28 16 3 9 76:48 51
5. Brodské 28 14 5 9 63:54 47
6. Jablonica 28 11 6 11 63:59 39
7. Hlboké 28 9 11 8 39:30 38
8. Radošovce 28 10 7 11 45:52 37
9. Sekule 29 11 3 15 57:63 36
10. Vrádište 28 9 7 12 52:66 34
11. Koválov 28 8 10 10 27:36 34
12. P.Močidlany 28 10 3 15 34:56 33
13. Kúty 28 9 5 14 39:57 32
14. Š.Humence 28 9 4 17 43:59 31
15. Kopčany 29 8 5 16 47:66 29
16. Smolinské 28 8 5 15 38:64 29
Odpočet 3 bodov – Brodské.

II. TRIEDA – ObFZ Senica
Trnovec – Sobotište 1:2 (1:0)
Chropov – Letničie 1:2 (0:2)
Unín – Lakš.N.Ves 2:6 (0:5)
Dubovce – Hradište 4:1 (3:0)
Smrdáky – Prietrž 4:1 (2:0)
Bor.Sv.Jur – Kunov 5:1 (3:0)
Rohov – Čáry 3:0 kont.
Hostia neprišli

Tabuľka
1. Bor. Sv. Jur 24 21 2 1 120:21 65
2. Rohov 24 20 2 2 83:16 62
3. L. N. Ves 24 14 3 7 70:35 45
4. Smrdáky 24 14 2 8 66:42 44
5. Dubovce 24 12 4 8 43:34 40
6. Letničie 24 11 1 12 54:54 34
7. Čáry 24 10 3 11 39:54 33
8. Kunov 24 9 0 15 40:52 27
9. Hradište 24 8 3 13 41:88 27
10. Unín 24 7 3 14 35:56 24
11. Trnovec 24 6 5 13 26:74 23
12. Sobotište 24 5 6 13 38:52 21
13. Prietrž 24 6 2 16 26:58 20
14. Chropov 24 4 6 14 31:76 18

III. trieda – ObFZ Senica
Dojč – Štefanov 0:8 (0:2)
Častkov – Rovensko 3:0 (1:0)
Podbranč – Osuské 3:0 (2:0)
Kátov – Hlboké B 1:3 (0:3)

Tabuľka
1. Štefanov 26 25 1 0 100:19 76
2. Osuské 26 13 4 9 69:69 43
3. Rovensko 26 12 4 10 73:65 40
4. Hlboké B 26 12 3 11 57:55 39
5. Kátov 26 9 3 14 47:72 30
6. Podbranč 26 8 1 17 53:70 25
7. Častkov 26 6 5 15 37:55 23
8. Dojč 26 7 5 14 41:79 23

Majstrovstvá regiónu – BFZ (MRB)
ŠK Svätý Jur – SDM Domino Bratislava 3:2
ŠK Lozorno, FO – INTER Bratislava, o.z. 1:1
ŠK Báhoň – ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 1:0
FK Slovan Ivanka pri Dunaji – FK Stupava 2:0
FK Slovan Most pri Bratislave – ŠK Bernolákovo 4:2
MŠK Kráľová pri Senci – FK Karpaty Limbach 2:1
FC Rohožník – TJ Rovinka 3:0
OŠK Slovenský Grob – FC Ružinov Bratislava 1:0

Tabuľka
1 logo INTER Bratislava, o.z. 29 19 8 2 77 : 20 65 20
2 logo FC Rohožník 30 19 7 4 66 : 27 64 19
3 logo ŠK Svätý Jur 31 19 7 5 69 : 34 64 16
4 logo MŠK Kráľová pri Senci 30 16 6 8 47 : 23 54 9
5 logo TJ Rovinka 29 15 5 9 50 : 34 50 8
6 logo OŠK Slovenský Grob 29 14 6 9 45 : 39 48(-3) 3
7 logo ŠK Lozorno, FO 31 12 7 12 39 : 36 43 -2
8 logo ŠK Bernolákovo 30 11 9 10 46 : 45 42 -3
9 logo FK Slovan Ivanka pri Dunaji 30 10 9 11 46 : 55 39 -6
10 logo FK Stupava 29 10 8 11 36 : 35 38 -7
11 logo ŠK Báhoň 30 10 6 14 38 : 44 36 -9
12 logo ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 30 11 3 16 49 : 70 36 -9
13 logo FK Slovan Most pri Bratislave 29 9 7 13 41 : 53 34 -8
14 logo SDM Domino Bratislava 30 8 7 15 35 : 47 31(-3) -14
15 logo FC Ružinov Bratislava 30 6 10 14 27 : 39 28 -17
16 logo FK Karpaty Limbach 29 6 5 18 27 : 59 23 -19
17 logo ŠKP INTER Dúbravka Bratislava 30 2 2 26 16 : 94 8 -37

IV. liga BFZ – sk. B (S4B)
TJ Veľké Leváre – CFK Pezinok – Cajla 0:2
TJ Družstevník Závod – FC Zohor 4:0
FC Družstevník Budmerice – TJ Záhoran Kostolište 10:3
FK Jablonové – ŠFK Prenaks Jablonec 3:2
ŠK Šenkvice – ŠK Gajary 5:3
TJ Záhoran Jakubov – TJ Slovan Viničné 1:2

Tabuľka
1. TJ Slovan Viničné 22 13 5 4 58 : 32 44 11
2. ŠFK Prenaks Jablonec 22 13 3 6 62 : 23 42 9
3. PŠC Pezinok 22 10 5 7 39 : 24 35 2
4. FK Jablonové 22 10 4 8 48 : 39 34 1
5. TJ Družstevník Závod 22 8 9 5 46 : 31 33 0
6. TJ Veľké Leváre 22 8 7 7 42 : 26 31 -2
7. ŠK Šenkvice 22 9 4 9 39 : 35 31 -5
8. FC Zohor 23 8 6 9 47 : 50 30 -3
9. TJ Záhoran Kostolište 22 9 3 10 46 : 50 30 -3
10. FC Družstevník Budmerice 22 8 4 10 69 : 60 28 -5
11. TJ Záhoran Jakubov 22 7 4 11 39 : 34 25 -5
12. CFK Pezinok – Cajla 23 6 4 13 39 : 44 22 -14
13. ŠK Gajary 22 5 2 15 44 : 53 17 -16
14. ŠK Malacky FO (odstúpené) 0 0 0 0 3 : 120 0 0

V. liga Seniori Ba-vidiek sk. A (S5VA)
FK v Sološnici – FK Studienka 2:1
TJ NV Pernek – FK Záhorská Ves 0:3
FC Suchohrad – FK Malé Leváre 2:2
ŠK Záhorák Plavecký Mikuláš – FK Borinka 0:1
FK Kuchyňa – ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave (B) 0:5

Tabuľka
1. FC Malacky 18 16 2 0 64 : 10 50 23
2. FK Borinka 19 14 3 2 70 : 19 45 18
3. FK Malé Leváre 19 11 5 3 63 : 27 38 11
4. ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave B 18 9 4 5 52 : 43 31 4
5. ŠK Záhorák Plavecký Mikuláš 19 8 4 7 47 : 28 28 -2
6. FK Studienka 19 7 1 11 25 : 54 22 -5
7. FC Suchohrad 19 5 5 9 41 : 50 20 -10
8. FK Záhorská Ves 19 6 0 13 27 : 51 18 -9
9. FK v Sološnici 18 5 2 11 33 : 52 17 -10
10. TJ NV Pernek 20 4 4 12 38 : 56 16 -14
11. FK Kuchyňa 18 3 0 15 20 : 90 9 -21

pis-komentare-k-futbalovym-zapasom-vyhraj-tablet-zahori

Výsledky a komentáre už v nedeľu večer
Za každý jeden komentár budeš zaradený do záverečného žrebovania na konci jarnej časti súťaže (16.6.). Do žrebovania môžete byť zaradený celkovo až 15 krát. Vyhraj vďaka komentárom k zápasu tablet Google Nexus 7.


.
Toto je čítané

Novým generálnym riaditeľom BVS sa stal Ladislav Kizak

Novým predsedom predstavenstva a generálnym riaditeľom Bratislavskej vodárenskej spoločnosti (BVS) sa stal…

20 rokov