Primátor Skalice Stanislav Chovanec bude diskutovať v stredu (4.6.) o aktuálnych témach v živom vysielaní TV Skalica.

stanislav-chovanec-miroslav-hornak-skalica-diskusiaPrimátor Stanislav Chovanec a Miroslav Horňák budú diskutovať v TV Skalica

Verejná diskusia prebehne po odvysielaní premiéry Skalického magazínu, ktorý začína o 18.00 hod. Počas živého vysielania sa budú mocť do vysielania zapojiť telefonicky aj obyvatelia mesta. Diskutovať sa bude hlavne o rozpočte mesta a výstavbe závodu na spracovanie opotrebovaných pneumatík.

„Ak sa primátor odváži diskutovať pred verejnosťou a v debate vedenej nestrannou osobou, rád sa jej zúčastní. Nebude však podporovať súčasný stav Televízie Skalica, kedy primátor ako producent a režisér určuje kto, čo a ako sa môže opýtať a z televízie sa tak stáva len priestor pre jeho ONE MAN SHOW.“ reagoval na pozvanie primátora aktivista Miroslav Horňák, zástupca občianskej iniciatívy Slobodná Skalica, na svojej Facebookovej stránke.


Google News
Nájdete nás aj na Google NEWS
Kliknite na Sledovať a nepremeškáte žiadne novinky.