Výsledky a komentáre už v nedeľu večer krátko po skončení zápasov na najčítanejšom záhoráckom spravodajskom webe Záhorí.sk – správy z vašej ulice. Pridajte komentár k zápasom a vyhrajte tablet!

5.liga Západ ZsFZ
Zvončín – Moravský Svätý Ján 1:0 (0:0)
Veľké Kostoľany – Šaštín 5:0 (2:0)
Petrova Ves – Hlohovec 0:4 (0:3)
Krakovany – Mokrý Háj 0:3 (0:0)
Boleráz – Trebatice 1:0 (1:0)
Horné Orešany – Borský Mikuláš 4:1 (2:1)
Oreské – Gbely 2:1 (0:1)
Jacovce – Radošina 3:3 (1:2)

Tabuľka po 29. kole:
1. Boleráz 29 23 2 4 107:28 71
2. Trebatice 29 22 5 2 86:19 71
3. Hlohovec 29 17 5 7 58:28 56
4. Zvončín 29 15 6 8 64:40 51
5. V. Kostoľany 29 16 2 11 64:32 50
6. Oreské 29 14 7 8 53:39 49
7. Radošina 29 13 6 10 51:39 45
8. Krakovany 29 13 5 11 49:49 44
9. Horné Orešany 29 13 3 13 49:59 42
10. Mokrý Háj 29 9 7 13 48:51 34
11. Gbely 29 10 4 15 35:58 34
12. Jacovce 29 10 2 17 59:84 32
13. B. Mikuláš 29 9 5 15 40:68 32
14. Mor. Sv. Ján 29 7 3 19 33:79 24
15. Petrova Ves 29 4 2 23 26:93 14
16. Šaštín 29 3 4 22 26:82 13

Majstrovstvá oblasti ObFZ Senica
Stráže – Rybky 4:1(1:1)
Vrádište – Kopčany 1:2 (1:0)
Radošovce – Koválov 3:2 (1:1)
Sekule – Brodské 0:8 (0:7)
Hlboké – Kúty 3:4 (1:1)
Jablonica – Š.Humence 1:1 (1:1)
Radimov – Cerová 4:2 (3:0)
P.Močidľany – Smolinské 3:0 (2:0)

Tabuľka
1. Stráže 29 18 4 7 84.42 58
2. Cerová 29 17 4 8 65:53 55
3. Radimov 29 16 6 7 79:43 54
4. Rybky 29 16 3 10 77:52 51
5. Brodské 29 15 5 9 71:54 50
6. Jablonica 29 11 7 11 64:60 40
7. Radošovce 29 11 7 11 48:54 40
9. Hlboké 29 9 11 9 42:34 38
9. Sekule 30 11 3 16 57:71 36
10. P.Močidlany 29 11 3 15 37:56 36
11. Kúty 29 10 5 14 43:60 35
12. Koválov 29 8 10 11 29:39 34
13. Vrádište 29 9 7 13 53:68 34
14. Š.Humence 29 9 5 17 44:60 32
15. Kopčany 30 9 5 16 49:67 32
16. Smolinské 29 8 5 16 38:67 29
Odpočet 3 bodov – Brodské.

II. TRIEDA ObFZ Senica
Bor.Sv.Jur – Rohov 1:1 (0:1)
Letničie – Trnovec 2:1 (1:1)
Prietrž – Dubovce 2:1 (1:0)
Sobotište – Čáry 4:1 (3:0)
Kunov – Smrdáky 2:4 (1:3)
Hradište – Unín 1:2 (0:0)
Lakš.N.Ves – Chropov 3:0 kont.
Predohrávka
Rohov – Sobotište 3:0 (2:0)

Tabuľka
1. Bor. Sv. Jur 25 21 3 1 121:22 66
2. Rohov 26 21 3 2 87:17 66
3. L. N. Ves 25 15 3 7 73:35 48
4. Smrdáky 25 15 2 8 70:44 47
5. Dubovce 25 12 4 9 44:36 40
6. Letničie 25 12 1 12 56:55 37
7. Čáry 25 10 3 12 40:58 33
8. Kunov 25 9 0 16 44:56 27
9. Unín 25 8 3 14 37:57 27
10. Hradište 25 8 3 14 42:90 27
11. Sobotište 25 6 6 13 42:53 24
12. Prietrž 25 7 2 16 28:59 23
13. Trnovec 25 6 5 14 27:76 23
14. Chropov 25 4 6 15 31:79 18

III. trieda ObFZ Senica
Podbranč – Dojč 9:0 (3:0)
Štefanov – Rovensko 3:0 (0:0)
Hlboké B – Častkov 3:3 (2:1)
Osuské – Kátov 3:0 kont.

Tabuľka
1. Štefanov 27 26 1 0 103:19 79
2. Osuské 27 14 4 9 72:69 46
3. Rovensko 27 12 4 11 73:68 40
4. Hlboké B 27 12 4 11 60:58 40
5. Kátov 27 9 3 15 47:75 30
6. Podbranč 27 9 1 17 62:70 28
7. Častkov 27 6 6 15 40:58 24
8. Dojč 27 7 5 15 41:88 23

Majstrovstvá regiónu – BFZ (MRB)
FC Rohožník 5 : 1 OŠK Slovenský Grob 5:1
TJ Rovinka 2 : 1 MŠK Kráľová pri Senci 2:1
FK Karpaty Limbach 0 : 2 FK Slovan Most pri Bratislave 0:2
ŠK Bernolákovo 1 : 1 FK Slovan Ivanka pri Dunaji 1:1
FK Stupava 0 : 2 ŠK Báhoň 0:2
ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 3 : 0 ŠKP INTER Dúbravka Bratislava 3:0
INTER Bratislava, o.z. 4 : 3 ŠK Svätý Jur
SDM Domino Bratislava 1 : 2 FC Ružinov Bratislava

Tabuľka
1. INTER Bratislava, o.z. 31 21 8 2 83 : 24 71 23
2. FC Rohožník 31 20 7 4 71 : 28 67 19
3. ŠK Svätý Jur 32 19 7 6 72 : 38 64 16
4. TJ Rovinka 31 17 5 9 55 : 36 56 8
5. MŠK Kráľová pri Senci 31 16 6 9 48 : 25 54 9
6. OŠK Slovenský Grob 31 14 6 11 46 : 46 48(-3) 3
7. ŠK Lozorno, FO 31 12 7 12 39 : 36 43 -2
8. ŠK Bernolákovo 31 11 10 10 47 : 46 43 -5
9. FK Slovan Ivanka pri Dunaji 31 10 10 11 47 : 56 40 -5
10. ŠK Báhoň 31 11 6 14 40 : 44 39 -6
11. ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 31 12 3 16 52 : 70 39 -9
12. FK Stupava 31 10 8 13 37 : 40 38 -10
13. FK Slovan Most pri Bratislave 31 10 7 14 44 : 55 37 -8
14. FC Ružinov Bratislava 31 7 10 14 29 : 40 31 -14
15. SDM Domino Bratislava 31 8 7 16 36 : 49 31(-3) -17
16. FK Karpaty Limbach 31 7 5 19 29 : 61 26 -22
17. ŠKP INTER Dúbravka Bratislava 31 2 2 27 16 : 97 8 -37

IV. liga BFZ – sk. B (S4B)
TJ Záhoran Jakubov – PŠC Pezinok 0:1
TJ Slovan Viničné – ŠK Šenkvice 2:0
ŠK Gajary – FK Jablonové 2:4
ŠFK Prenaks Jablonec – FC Družstevník Budmerice 2:0
TJ Záhoran Kostolište – TJ Družstevník Závod 5:0
FC Zohor – TJ Veľké Leváre 1:1

Tabuľka
1. TJ Slovan Viničné 23 14 5 4 60 : 32 47 11
2. ŠFK Prenaks Jablonec 23 14 3 6 64 : 23 45 9
3. PŠC Pezinok 23 11 5 7 40 : 24 38 5
4. FK Jablonové 23 11 4 8 52 : 41 37 4
5. TJ Družstevník Závod 23 8 9 6 46 : 36 33 0
6. TJ Záhoran Kostolište 23 10 3 10 51 : 50 33 -3
7. TJ Veľké Leváre 23 8 8 7 43 : 27 32 -1
8. ŠK Šenkvice 23 9 4 10 39 : 37 31 -5
9. FC Zohor 24 8 7 9 48 : 51 31 -5
10. FC Družstevník Budmerice 23 8 4 11 69 : 62 28 -5
11. TJ Záhoran Jakubov 23 7 4 12 39 : 35 25 -8
12. CFK Pezinok – Cajla 23 6 4 13 39 : 44 22 -14
13. ŠK Gajary 23 5 2 16 46 : 57 17 -19
14. ŠK Malacky FO (odstúpené) 0 0 0 0 3 : 120 0 0

V. liga Seniori Ba-vidiek sk. A (S5VA)
FK Malé Leváre – FC Malacky 2:3
FK Studienka – ŠK Záhorák Plavecký Mikuláš 0:5
FK Borinka – FC Suchohrad 13:1
FK Záhorská Ves – FK Kuchyňa 0:0
ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave (B) – FK v Sološnici 1:5

Tabuľka
1. FC Malacky 19 17 2 0 67 : 12 53 26
2. FK Borinka 20 15 3 2 83 : 20 48 18
3. FK Malé Leváre 20 11 5 4 65 : 30 38 8
4. ŠK Záhorák Plavecký Mikuláš 20 9 4 7 52 : 28 31 1
5. ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave B 19 9 4 6 53 : 48 31 1
6. FK v Sološnici 20 7 2 11 43 : 53 23 -7
7. FK Studienka 20 7 1 12 25 : 59 22 -8
8. FC Suchohrad 20 5 5 10 42 : 63 20 -10
9. FK Záhorská Ves 20 6 1 13 27 : 51 19 -11
10. TJ NV Pernek 20 4 4 12 38 : 56 16 -14
11. FK Kuchyňa 20 3 1 16 20 : 95 10 -20

pis-komentare-k-futbalovym-zapasom-vyhraj-tablet-zahori

Výsledky a komentáre už v nedeľu večer
Za každý jeden komentár budeš zaradený do záverečného žrebovania na konci jarnej časti súťaže (16.6.). Do žrebovania môžete byť zaradený celkovo až 15 krát. Vyhraj vďaka komentárom k zápasu tablet Google Nexus 7.


.

BM: Festival Záhrad