Výsledky a komentáre už v nedeľu večer krátko po skončení zápasov na najčítanejšom záhoráckom spravodajskom webe Záhorí.sk – správy z vašej ulice. Pridajte komentár k zápasom a vyhrajte tablet!

V. liga Západ ZsFZ
Šaštín – Jacovce 2:1
Radošina – Oreské 3:1
Gbely – H. Orešany 3:0
B. Mikuláš – Boleráz 0:4
Trebatice – Krakovany 5:0
Mokrý Háj – Zvončín 1:1
Mor. Sv. Ján – Petr. Ves 0:2
Hlohovec – V. Kostoľany 1:0

Tabuľka
1. Trebatice 30 23 5 2 91:19 74
2. Boleráz 29 23 2 4 106:26 71
3. Hlohovec 30 18 5 7 59:28 59
4. Zvončín 30 15 7 8 65:41 52
5. V. Kostoľany 30 16 2 12 64:33 50
6. Oreské 30 14 7 9 54:42 49
7. Radošina 30 14 6 10 54:40 48
8. Krakovany 30 13 5 12 49:54 44
9. H. Orešany 30 13 3 14 49:62 42
10. Gbely 30 11 4 15 38:58 37
11. Mokrý Háj 30 9 8 13 49:52 35
12. Jacovce 29 10 2 17 58:81 32
13. B. Mikuláš 30 9 5 16 40:72 32
14. Mor. Sv. Ján 30 7 3 20 33:81 24
15. Petr. Ves 30 5 2 23 28:93 17
16. Šaštín 29 4 4 21 28:80 16

Majstrovstvá oblasti dospelí ObFZ Senica
TJ Kopčany – TJ FC Hoteling Sekule 6:1
TJ FC Družstevník Rybky – TJ Chvojničan Radošovce 1:2
TJ Družstevník Koválov – TJ Družstevník Popudinské Močidľany 1:0
TJ Družstevník Smolinské – TJ Družstevník Radimov 0:8
FK Cerová – TJ Družstevník Vrádište 1:0
TJ Baník Brodské – TJ Tatran Jablonica 3:0 kont., hostia neprišli.
TJ Kerko Šajdíkové Humence – TJ Družstevník Hlboké 5:1
FK TJ Kúty (A) – TJ Spartak Šaštín – Stráže 2:4

Konečná tabuľka
1. Stráže 30 19 4 7 88.44 61
2. Cerová 30 18 4 8 66:53 58
3. Radimov 30 17 6 7 87:43 57
4. Rybky 30 16 3 11 78:54 51
5. Brodské 30 16 5 9 74:54 50
6. Radošovce 30 12 7 11 50:55 43
7. Jablonica 30 11 7 12 64:63 40
8. Hlboké 30 9 11 10 43:39 38
9. Koválov 30 9 10 11 30:39 37
10. Sekule 30 11 3 16 57:71 36
11. P.Močidlany 30 11 3 16 37:57 36
12. Š.Humence 30 10 5 17 49:61 35
13. Kúty 30 10 5 15 45:64 35
14. Vrádište 30 9 7 14 53:69 34
15. Kopčany 30 9 5 16 49:67 32
16. Smolinské 30 8 5 17 38:75 29
Odpočet 3 bodov – Brodské.

MO II. TRIEDA 26. kolo
Čáry – Letničie 3:2 (2:1)
Trnovec – Lakš.N.Ves 2:7 (0:3)
Chropov – Hradište 3:3 (2:1)
Unín – Prietrž 2:1 (1:0)
Dubovce – Kunov 3:1 (0:1)
Smrdáky – Bor.Sv.Jur 1:1 (1:1)
Rohov – Sobotište 3:0 predohrali

Konečná tabuľka
1. Bor.Sv.Jur 26 21 4 1 122:23 67
2. Rohov 26 21 3 2 87:17 66
3. Lakš.N.Ves 26 16 3 7 80:37 51
4. Smrdáky 26 15 3 8 71:45 48
5. Dubovce 26 13 4 9 47:37 43
6. Letničie 26 12 1 13 58:58 37
7. Čáry 26 11 3 12 43:60 36
8. Unín 26 9 3 14 39:58 30
9. Hradište 26 8 4 14 45:92 28
10. Kunov 26 9 0 17 45:59 27
11. Sobotište 26 6 6 14 42:56 24
12. Prietrž 26 7 2 17 29:61 23
13. Trnovec 26 6 5 15 29:83 23
14. Chropov 26 4 7 15 34:82 18

MO III. trieda 28. kolo
Dojč – Rovensko 1:3 (1:0)
Častkov – Osuské 0:2 (0:1)
Kátov – Podbranč 2:3 (0:1)
Štefanov – Hlboké B 4:1 (3:1)

Konečná tabuľka
1. Štefanov 28 27 1 0 107:20 82
2. Osuské 28 15 4 9 74:69 49
3. Rovensko 27 12 4 11 73:68 40
4. Hlboké B 28 12 4 12 61:62 40
5. Podbranč 28 10 1 17 65:72 31
6. Kátov 28 9 3 16 49:78 30
7. Častkov 28 6 6 16 40:60 24
8. Dojč 28 7 5 16 42:91 23

Majstrovstvá regiónu – BFZ (MRB)
OŠK Slovenský Grob – SDM Domino Bratislava 2:1
FC Ružinov Bratislava – INTER Bratislava, o.z. 0:0
ŠK Lozorno, FO – ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 2:0
ŠKP INTER Dúbravka Bratislava – FK Stupava 0:1
ŠK Báhoň – ŠK Bernolákovo 1:1
FK Slovan Ivanka pri Dunaji – FK Karpaty Limbach 3:0
FK Slovan Most pri Bratislave – TJ Rovinka 2:0
MŠK Kráľová pri Senci – FC Rohožník 2:0

Tabuľka
1. INTER Bratislava, o.z. 32 21 9 2 83 : 24 72 24
2. FC Rohožník 32 20 7 5 71 : 30 67 19
3. ŠK Svätý Jur 32 19 7 6 72 : 38 64 16
4. MŠK Kráľová pri Senci 32 17 6 9 50 : 25 57 9
5. TJ Rovinka 32 17 5 10 55 : 38 56 8
6. OŠK Slovenský Grob 32 15 6 11 48 : 47 51(-3) 3
7. ŠK Lozorno, FO 32 13 7 12 41 : 36 46 -2
8. ŠK Bernolákovo 32 11 11 10 48 : 47 44 -4
9. FK Slovan Ivanka pri Dunaji 32 11 10 11 50 : 56 43 -5
10. FK Stupava 32 11 8 13 38 : 40 41 -7
11. FK Slovan Most pri Bratislave 32 11 7 14 46 : 55 40 -8
12. ŠK Báhoň 32 11 7 14 41 : 45 40 -8
13. ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 32 12 3 17 52 : 72 39 -9
14. FC Ružinov Bratislava 32 7 11 14 29 : 40 32 -16
15. SDM Domino Bratislava 32 8 7 17 37 : 51 31(-3) -17
16. FK Karpaty Limbach 32 7 5 20 29 : 64 26 -22
17. ŠKP INTER Dúbravka Bratislava 32 2 2 28 16 : 98 8 -40

IV. liga BFZ – sk. B (S4B)
PŠC Pezinok – CFK Pezinok – Cajla 2:2
TJ Veľké Leváre – TJ Záhoran Kostolište 2:4
FC Družstevník Budmerice – ŠK Gajary 3:0
FK Jablonové – TJ Slovan Viničné 2:5
TJ Záhoran Jakubov – ŠK Šenkvice 1:2
TJ Družstevník Závod – ŠFK Prenaks Jablonec 1:1

Tabuľka
1. TJ Slovan Viničné 24 15 5 4 65 : 34 50 14
2. ŠFK Prenaks Jablonec 23 14 3 6 64 : 23 45 9
3. PŠC Pezinok 24 11 6 7 42 : 26 39 3
4. FK Jablonové 24 11 4 9 54 : 46 37 1
5. TJ Záhoran Kostolište 24 11 3 10 54 : 52 36 0
6. ŠK Šenkvice 24 10 4 10 41 : 38 34 -2
7. TJ Družstevník Závod 23 8 9 6 46 : 36 33 0
8. TJ Veľké Leváre 24 8 8 8 45 : 30 32 -4
9. FC Družstevník Budmerice 24 9 4 11 72 : 62 31 -5
10. FC Zohor 24 8 7 9 48 : 51 31 -5
11. TJ Záhoran Jakubov 24 7 4 13 40 : 37 25 -11
12. CFK Pezinok – Cajla 24 6 5 13 41 : 46 23 -13
13. ŠK Gajary 24 5 2 17 46 : 60 17 -19
14. ŠK Malacky FO (odstúpené) 0 0 0 0 3 : 120 0 0

V. liga Seniori Ba-vidiek sk. A (S5VA)
FK Malé Leváre – FC Malacky 2:3
FK Studienka – ŠK Záhorák Plavecký Mikuláš 0:5
FK Borinka – FC Suchohrad 13:1
FK Záhorská Ves – FK Kuchyňa 0:0
ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave (B) – FK v Sološnici 1:5

Tabuľka
1. FC Malacky 19 17 2 0 67 : 12 53 26
2. FK Borinka 20 15 3 2 83 : 20 48 18
3. FK Malé Leváre 20 11 5 4 65 : 30 38 8
4. ŠK Záhorák Plavecký Mikuláš 20 9 4 7 52 : 28 31 1
5. ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave B 19 9 4 6 53 : 48 31 1
6. FK v Sološnici 20 7 2 11 43 : 53 23 -7
7. FK Studienka 20 7 1 12 25 : 59 22 -8
8. FC Suchohrad 20 5 5 10 42 : 63 20 -10
9. FK Záhorská Ves 20 6 1 13 27 : 51 19 -11
10. TJ NV Pernek 20 4 4 12 38 : 56 16 -14
11. FK Kuchyňa 20 3 1 16 20 : 95 10 -20

pis-komentare-k-futbalovym-zapasom-vyhraj-tablet-zahori

Výsledky a komentáre už v nedeľu večer
Za každý jeden komentár budeš zaradený do záverečného žrebovania na konci jarnej časti súťaže (16.6.). Do žrebovania môžete byť zaradený celkovo až 15 krát. Vyhraj vďaka komentárom k zápasu tablet Google Nexus 7.


.
Toto je čítané

Na brehu Moravy pri Malých Levároch vracajú život mokradiam

Zintenzívnením poľnohospodárskej činnosti a nadmerným obhospodarovaním krajiny najmä po 2. svetovej vojne,…

BM: Ustekana sobota