V Trnave sa (31.5.) Uskutočnili majstrovstvá Zs. oblasti (kraj TT, NR, TN) v atletike jednotlivcov. Atléti AK Junior Holíč získali 3 zlaté a 1 striebornú medailu.

ak-junior-holic-atletika

V silnej konkurencii atletiky Zs. oblasti sa atléti Holíča dokázali presadiť, ale bolo potrebné pretekať na úrovni osobných rekordov. Cenné víťazstvo si vybojoval v kat. st. žiakov Viliam Vávra v behu na 800 m za 2:08,46 min a v behu na 150 m 3.miesto časom 18,19 sec oba výkony sú os. rek. Ondrej Marenčík (junior) s prehľadom vyhral beh na 200 m v os. rek. 23,24 sec a víťazný bol pre neho i beh na 400 m časom 50,54 sec. Monika Zavilinská obsadila 2. miesto vo výške 155 cm. 5. miesto obsadil vo výške Tomáš Langer 148 cm os. rek. (všetci starší žiaci), 6. miesto obsadil v Rastilav Ronceac dorastenec a v diaľke obsadili 7.miesto Adam Skala 150 m za 18,96 sec a 300 m za 42,5 sec oba výkona os. rek. Nina Pekarová vo výške (oba v kat.st.ž.)a Senje Chen v behu na 100 m. Prekvapil Michal Kadlec r. 2000 v behu na 150 m za 20,95 sec a 300 m za 45,46 sec oba výkony os. rek. Pretekov sa zúčastnil po prvý raz.

Roučka Rudolf

.

Hokejbal: Po prvých dvoch zápasoch je stav semifinálovej série Skalica – Považská Bystrica vyrovnaný

Počas uplynulého víkendu (27. – 28.4.) sa začali semifinálové série hokejbalovej extraligy.…