Česko – Slovenskí motorkári sa stretnú na hraniciach. Hoci už z názvu je jasné, že sa nejedná o klasický motozraz, rozhodli sme sa s veľkým nadšením zapojiť do tejto akcie. Už z minulých rokov sme vedeli, že motorkári sú neoddeliteľnou súčasťou tejto obrovskej akcie a ich počet stále rastie.

 Článok uverejnil partnerský portál Motoscena.sk.

motozona_cibula_fest_2014_holic

Ja osobne mám rád veľké veci a po minuloročnej návšteve a bohovskej atmosfére som pochopil, že toto veľká vec je. A bolo rozhodnuté sa sem vrátiť aj o rok. História tohto Česko – Slovenského hudobného festivalu sa začala písať už v roku 2009 a každým rokom sa tento festival zväčšuje.

Kto všetko sa už prestriedal na pódiách a podobné infošky si prečítate na stránke www.cibulafest.eu

2013sml

Vráťme sa ale k motorkám a motorkárom na Cibulafeste
V Holíči na Záhorí, kde sa „Cibulák“ uskutočňuje, funguje klub Fire Rider, ktorý od roku 2011 spoluorganizuje MOTO ZÓNU. V rámci areálu je vytvorená táto zóna, kde je zabezpečené pre motorkárov strážené stanové mestečko, kopec bufetov , zábava, súťaže a samozrejme aj motorkárske repsp. Rockové pódium s bohatým programom. Prístup máme mi, motorkári samozrejme do celého areálu aj k ostatným zónam a to bez obmedzenia. Takže kto bude mať chuť sa zabaviť napríklad na legende Alphaville, alebo na Slobodnej Európe, prípadne na iných rôznych žánrov, môže tak urobiť.

 

O tom, že program je ozaj bohatý svedčí aj viac ako 40 skvelých skupín a niekoľko zvučných mien, okrem spomínaných napríklad:

TŘI SESTRY

DIVOKEJ BILL

ŽLUTÝ PES

Zóna A, Ine Kafe, Chinaski, NoName, Polemic, Premier a mohli by sme menovať ďalej a ďalej. Okrem toho samozrejme nemôžu chýbať ani klasické súťaže, adrenalínové atrakcie, spoločná spanilá jazda, nejaká tá erotika a dobrá partia motorkárov.

Kompletný program a informácie nájdeš na stránkach www.cibulafest.eu a pre moto zónu sme vytvorili web www.motozona.sk.

doclanku

Počet motorkárov každým rokom stúpa a veríme, že ani tohto roku to nebude inak. Motorkár s ľadvinkou ktorý príde na motocykli nad 50ccm získajú vstupné za zvýhodnenú cenu 20€ na helmu za 3 dni plné skvelej hudby a zábavy.

Tu je mapa ako sa dostať na CibulaFest:

 Ďalej: Pridaj sa na udalosť na Facebooku


.

Trnavské rádio Tak akorát 2024