Müller, Majk Spirit, Polemic, Hex a ďalšie zvučné mená rozprúdia zábavu na tretej tohtoročnej Fun rádio Dohode v Malackách už túto sobotu (2.8.)

fun-radio-dohoda-malacky-2013-zamocky-park

Séria štyroch najväčších letných žúrov Fun rádio Dohoda sa preklápa do svojej druhej polovice. Po Nitre a Bojniciach bude mať najväčší letný žúr svoju tretiu zastávku v Malackách. Záhorie navštívi osvedčený výber najlepších domácich interpretov, aby v sobotu 2. augusta priviedol do varu ďalšie tisícky fanúšikov našej pop-scény.

Sleduj náš Facebook a vyhraj skvelých 6 balíčkov Fun radio DOHODA.

Zábava v malackom Zámockom parku sa začne o 14 hodine, no brány areálu sa otvoria už na pravé poludnie. Na pódiu Fun rádio Dohody sa predstavia obľúbení interpreti na čele s Richardom Müllerom, Majkom Spiritom, EGOM, skupinami HEX, Polemic či AMO & Band.

dohoda-malacky-fun-radio-hasici

Úvod najväčšieho letného žúru bude patriť rockovým kapelám Metafora, Rock Reunion a  Frequency. Naopak v nočných hodinách si prídu na svoje priaznivci tanečnej hudby. O poriadnu open-air diskotéku sa postará až do skorých ranných hodín DJ Milan Lieskovsky z Fun rádia. Programom s mnohými súťažami bude sprevádzať známa moderátorská dvojica Junior a Marcel.

Poradie učínkujúcich od 14:00h
Metafora
Frequency
Rock Reunion
AMO & Band
Hex
Polemic
Ego
Richard Müller
Majk Spirit
DJ Milan Lieskovský

Vstupenky na najväčšie žúry tohto leta Fun rádio Dohoda je možné kúpiť v sieti Ticketportal a v sieti Predpredaj.sk v predpredaji za výhodnú cenu. Cena vstupenky je 9,90 € v predpredaji a 11,90 € na mieste.

mapka_fun_radio_dohoda_Malacky

Ďalej: Viac informácií na funradio.sk/dohoda


.
Toto je čítané

Na Mierovom námestí v Malackách vyrastie mestská lúka

Menej prachu, znižovanie teploty, zadržiavanie vlhkosti priamo na mieste a mestské lúky…

BM: Ustekana sobota