Boris odštartoval svoju hudobnú cestu ako nováčik piesňou Live The Night, ktorá ale ešte ani zďaleka neskončila svoje pôsobenie na scéne a ktorá sa tiež stále snaží preraziť po celom svete.
„Veľmi rád spomínam na spoluprácu so C-MONE z U.K. a na spoluprácu s Jugo Azulom – to boli moje prvé dve skutočné spolupráce so zahraničnými umelcami, ktorým sa nesmierne teším a som veľmi rád, že sa spolupodieľali na tvorbe mojej piesne.“

Borisov prvý singel Live The Night je možné započuť v niektorých zahraničných rádiách, napríklad v Kanade alebo aj v U.S.A. Ohlasy na skladbu však zazneli aj z Brazílie, Afriky, Číny, Indonézie a niekoľkých krajín Európy.
„Ľudia mi písali správy, že milujú skladbu Live The Night a chcú odo mňa ďalšiu pieseň. Dlho som nepremýšľal –  začala sa výroba… Druhá pieseň bude na značne lepšej úrovni, než aká bola pri produkcii Live The Night. Posnažil som sa o ten vytúžený krok vpred, vyhol sa stagnácii a preto je i moja radosť z nového singlu o to väčšia a úprimnejšia!“

Na novom Borisovom single Shout sa podieľal napríklad producent Sizzle z Atlanty, U.S.A, ktorý je pridruženým DJom pre Flo Rida umelca. Spolupráca na tvorbe novej skladby sa tak dostala na skutočne profesionálnu úroveň, vďaka ktorej vznikla mohutná a silná pieseň. Celý text s výborným podaním a nápadom vytvoril Jugo Azul pochádzajúci z Oxfordu v U.S.A. Jugo Azul je považovaný za talentovaného umelca s neustále plnou hlavou nových a originálnych nápadov.

spevak_boris_now

„Jugo Azul spolupracoval aj na mojej prvej piesni Live The Night a ja jednoducho naozaj milujem jeho prácu – preto som ho oslovil aj po druhýkrát. Jugo na spoluprácu ochotne pristúpil a napísal Shout, Shout.
Pri tvorbe piesne Shout si Boris taktiež veľmi pochvaľoval spoluprácu s raperkou Jayy Starr, ktorá pochádza taktiež z U.S.A, konkrétne z oblasti South Los Angeles a objavuje sa na novom single taktiež s rap vstupom. Jayy je rovnako považovaná za veľmi talentovanú a nápaditú umelkyňu, s ktorou je podľa Borisových slov spolupráca taktiež skvelá a na profesionálnej úrovni. Taktiež Boris spolupracoval s veľmi talentovaným raperom Ayo Mikeey, ktorý pochádza taktiež z U.S.A, konkrétne z oblasti South Los Angeles a objavuje sa na novom single taktiež s rap vstupom. Ayo odviedol veľmi kvalitnú prácu za čo mu patrí veľká vďaka.


V skladbe Shout je počuť kus Ameriky – spolupráca so zahraničnými umelcami za Atlantikom bola pre mňa radosťou, zážitkom a úžasnou skúsenosťou, čo ma posunulo opäť o kus ďalej. Spoznal som nových ľudí, nadviazal nové kontakty, postavil i základy pre vytvorenie ďalšej skladby v budúcnosti. Moje poďakovanie a uznanie patrí všetkým umelcom, ktorí sa na produkcii piesne Shout podieľali, nakoľko pomohli vytvoriť skladbu, o ktorej si myslím, že je veľmi silná a melodická. Poklona patrí k zvukovému inžinierovi menom Mikes do New Yorku, ktorý vytvoril úžasný mix a silný master!“

Už teraz Boris Now pracuje na tretej piesni Somebody, na ktorej spolupracuje s americkými producentmi a americkou raperkou, ktorej iniciály sú G.F. Nakoľko Boris má za sebou už dve takéto spolupráce, ktoré hodnotí veľmi pozitívne a ktoré ho posúvajú vpred, tak sa rozhodol požiadať opäť o producentskú pomoc práve v Amerike. Nechajme sa teda prekvapiť, čo nové a prekvapujúce si na nás opäť Boris prichystá!

Erik B


.
Toto je čítané

Odškodňovanie poľnohospodárov pre škody na plodinách nie je systémové

Klimatické zmeny spôsobené globálnym otepľovaním sa aj na Záhorí prejavujú čoraz častejšie.…

BM: Ustekana sobota