senica_pije_pivo

Skromný veľkosťou avšak bohatým na program sa pýši ochutnávka pív spojená s kvalitnou gastronómiou s názvom Senica Pije Pivo!, ktorú pre vás organizuje pivný bar Sklep Pub a Kočovný pivovar Hellstork zo Senice.
Návštevníci sa môžu tešiť na viac ako 60 druhov piva, ktoré sa budú obmieňať po každom vypitom sude na 20 pípach. Predstavia sa tak TOP produkty aktuálne ponúkané na Slovenskom pivnom trhu. Čakajú na Vás klasické ležiaky, ale aj v hojnom počte zastúpenie vrchne kvasených pív a špeciálov.

Náročnejší si pochutia v pripravovanom “Tasting Room”-e, kde sa predstavia pivovary z Dánska, Škótska a USA. V tomto stánku budete môcť ochutnať “beer shots”, čiže pivné panáky z rôznych druhov pivných špecialít až šialeností. Súčasťou stánku bude aj pivotéka, kde si budete môcť odniesť zopár “mňamiek” zo sebou.

O kvalitné gastro sa opäť ako minulý rok postará Angus Farma z Košarísk, ktorá si pripravila výborné domáce hamburgery zo 100% hovädzinky, pečenú kozlacinu a baraninu.

Ďalšou novinkou do druhého ročníka Senica Pije Pivo! je aj stage, na ktorom odohrajú kapely ako VIKTOR KOLBABA, FEELME, TUSTÉ BALETKY a ako čerešnička na torte THE ROCKEFELLAS!
Nebudú chýbať súťaže a rôzne atrakcie.
Tešíme sa na Vás!

Ďalej: Potvrď svoju účasť na Facebooku

Vystúpenia kapiel:
14:00 VIKTOR KOLBABA

16:00 FEELME

18:00 TUSTÉ BALETKY

20:00 ROCKEFELLAS

PR správa


.
Toto je čítané

Bezplatné právne poradenstvo bude opäť aj v Malackách

Slovenská advokátska komora pri príležitosti Dňa advokácie pripravuje bezplatné právne poradenstvo pre…

BM: Ustekana sobota