Za každý komentár k futbalovým zápasom máte šancu vyhrať zaujímavé ceny.

5.liga západ ZsFZ
Spartak Stráže – Slovan Šaštín 3:3 (2:1)
sastin_futbal
Zvončín – Moravský Svätý Ján 5:1 (3:0)
Oreské – Gbely 3:2 (2:2)
Križovany – Krakovany 5:0 (2:0)
Borský Mikuláš – Mokrý Háj 2:2 (1:2)
Horné Orešany – Malženice 1:7 (1:2)

Tabuľka po 5. kole:
1. Malženice 5 4 1 0 25:4 13
2. Zvončín 5 3 2 0 11:4 11
3. Križovany 5 3 1 1 13:7 10
4. Oreské 5 3 1 1 9:5 10
5. Trebatice 4 2 2 0 14:4 8
6. Hlohovec 4 2 2 0 7:2 8
7. Stráže 5 2 2 1 16:15 8
8. M. Sv. Ján 5 1 2 2 6:13 5
9. V. Kostoľany 3 1 1 1 3:3 4
10. Gbely 4 1 1 2 5:8 4
11. B. Mikuláš 5 1 2 2 6:12 4
12. Šaštín 5 0 3 2 9:15 3
13. Mokrý Háj 5 0 1 4 5:11 1
14. H. Orešany 4 0 1 3 3:15 1
15. Krakovany 5 0 1 4 2:16 1

Majstrovstvá oblasti ObFZ Senica
Brodské – Kopčany 4:1 (1:1)
P.Močidľany – Cerová 0:1 (0:0)
Š.Humence – Kúty 2:1 (1:1)
Koválov – Petrova Ves 1:1 (1:1)
Radošovce – Jablonica 2:1 (2:0)
Bor.Sv.Jur – Sekule 2:0 (1:0)

Radimov – Vrádište 6:0 (3:0)
Rybky – Hlboké 5:2 (4:2)

Tabuľka po 5.kole
1. Cerová 5 4 1 0 11:1 13
2. Radošovce 5 4 0 1 18:6 12
3. Š.Humence 5 4 0 1 14:6 12
4. Bor.Sv.Jur 5 4 0 1 10:6 12
5. Radimov 5 3 1 1 13:5 10
6. Brodské 5 3 1 1 12:5 10
7. Jablonica 5 3 1 1 10:4 10
8. Kúty 5 2 2 1 4:3 8
9. Rybky 5 2 1 2 9:7 7
10. Koválov 5 1 3 1 5:5 6
11. Vrádište 5 2 0 3 6:17 6
12. Petr.Ves 5 1 1 3 7:18 4
13. P.Močidlany 5 1 0 4 4:9 3
14. Sekule 5 0 1 4 3:13 1
15. Hlboké 5 0 0 5 5:16 0
16. Kopčany 5 0 0 5 5:18 0

II. trieda ObFZ Senica
Smrdáky – Rohov 1:1 (1:1)
Hradište – Kunov 4:3 (2:2)
Trnovec – Unín 2:1 (1:1)
Prietrž – Dubovce 2:7 (1:2)
Letničie – Smolinské 2:0 nedohraté
Sobotište – Čáry 1:0 (1:0)
Štefanov – Lak.N.Ves 2:3 (2:1)

Tabuľka
1. Dubovce 5 3 2 0 16:4 11
2. Rohov 5 3 2 0 16:5 11
3. L. N. Ves 5 3 1 1 15:8 10
4. Kunov 5 3 1 1 11:4 10
5. Sobotište 5 3 0 2 9:10 9
6. Smrdáky 5 2 2 1 14:6 8
7. Smolinské 4 2 2 0 11:8 8
8. Letničie 4 2 1 1 7:8 7
9. Hradište 5 2 0 3 13:19 6
10. Prietrž 5 1 2 2 9:15 5
11. Štefanov 5 1 0 4 9:12 3
12. Čáry 5 1 0 4 6:11 3
13. Trnovec 5 1 0 4 4:16 3
14. Unín 5 0 1 4 2:16 1

III. trieda ObFZ Senica
Hlboké B – Cerová B 1:1 (0:0)
Podbranč – Dojč 1:3 (1:1)
Rovensko – Dr.Štefanov 4:1 (1:0)
Chropov – Osuské 3:4 (0:1)

Tabuľka
1. Osuské 5 3 2 0 20:13 11
2. Rovensko 4 3 0 1 14:9 9
3. Dojč 4 2 1 1 6:1 7
4. Častkov 4 1 3 0 10:7 6
5. Cerová B 4 1 2 1 7:6 5
6. Štefanov 5 1 2 2 8:11 5
7. Hlboké B 5 1 1 3 11:10 4
8. Podbranč 5 1 1 3 7:10 4
9. Chropov 4 1 0 3 5:15 3

Ďaľšie výsledky pripravujeme.


.
Toto je čítané

Pestovanie a predaj zeleniny má v Zohore bohatú históriu

Klimatické i pôdne danosti v obci Zohor vytvorili už v dávnejších dobách vhodné podmienky na…

BM: Ustekana sobota