futbal_sekule_rybky_zahori

Za každý komentár k futbalovým zápasom máte šancu vyhrať zaujímavé ceny.

V. liga Západ
TJ Slovan Šaštín – Stráže – TJ Družstevník Zvončín 0:3
OFK Mokrý Háj – TJ Iskra – Horné Orešany 1:0
TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – TJ Sokol Borský Mikuláš 4:1
FK Krakovany – TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE 1:1
TJ Nafta Gbely – OŠK Križovany nad Dudváhom 2:1
TJ Družstevník Veľké Kostoľany – FK Oreské 2:2
FC Slovan Hlohovec – OFK Trebatice 0:1

Tabuľka
1. OFK Trebatice 6 4 2 0 16 : 4 14 5
2. TJ Družstevník Zvončín 6 4 2 0 14 : 4 14 8
3. OFK Malženice 5 4 1 0 25 : 4 13 4
4. FK Oreské 6 3 2 1 11 : 7 11 2
5. OŠK Križovany nad Dudváhom 6 3 1 2 14 : 9 10 1
6. TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE 6 2 3 1 17 : 16 9 0
7. FC Slovan Hlohovec 5 2 2 1 7 : 3 8 2
8. TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 6 2 2 2 10 : 14 8 -1
9. TJ Nafta Gbely 5 2 1 2 7 : 9 7 -2
10. TJ Družstevník Veľké Kostoľany 5 1 2 2 5 : 6 5 -4
11. OFK Mokrý Háj 6 1 1 4 6 : 11 4 -5
12. TJ Sokol Borský Mikuláš 5 1 1 3 7 : 16 4 -2
13. TJ Slovan Šaštín – Stráže 6 0 3 3 9 : 18 3 -9
14. FK Krakovany 6 0 2 4 3 : 17 2 -7
15. TJ Iskra – Horné Orešany 5 0 1 4 3 : 16 1 -5

Majstrovstvá oblasti dospelí Senica
TJ Družstevník Hlboké – TJ Družstevník Koválov 1:1
TJ Kopčany – TJ Družstevník Vrádište 5:1
FC Sekule – TJ Družstevník Radimov 2:2
TJ Tatran Jablonica – FK Borský Svätý Jur 1:5
ŠK Petrova Ves – TJ Chvojničan Radošovce 1:1
TJ FC Družstevník Rybky – FK TJ Kúty 2:0
FK Cerová – TJ Kerko Šajdíkové Humence 4:0
TJ Baník Brodské – TJ Družstevník Popudinské Močidľany 4:0

Tabuľka
1. FK Cerová 6 5 1 0 18 : 1 16 4
2. FK Borský Svätý Jur 6 5 0 1 15 : 7 15 9
3. TJ Chvojničan Radošovce 6 4 1 1 19 : 7 13 4
4. TJ Baník Brodské 6 4 1 1 16 : 5 13 1
5. TJ Kerko Šajdíkové Humence 6 4 0 2 14 : 10 12 3
6. TJ Družstevník Radimov 6 3 2 1 15 : 7 11 5
7. TJ FC Družstevník Rybky 6 3 1 2 11 : 7 10 1
8. TJ Tatran Jablonica 6 3 1 2 11 : 9 10 1
9. FK TJ Kúty 6 2 2 2 4 : 5 8 -1
10. TJ Družstevník Koválov 6 1 4 1 6 : 6 7 -2
11. TJ Družstevník Vrádište 6 2 0 4 7 : 22 6 -3
12. ŠK Petrova Ves 6 1 2 3 8 : 19 5 -4
13. TJ Kopčany 6 1 0 5 10 : 19 3 -6
14. TJ Družstevník Popudinské Močidľany 6 1 0 5 4 : 13 3 -6
15. FC Sekule 6 0 2 4 5 : 15 2 -7
16. TJ Družstevník Hlboké 6 0 1 5 6 : 17 1 -8

II. Trieda dospelí Senica
OŠK Rohov – TJ Družstevník Kunov 5:2
TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves – TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom 1:2
ŠK Baník Čáry – ŠFK Štefanov 1:3
TJ Družstevník Smolinské – TJ Družstevník Sobotište 1:3
TJ Slovan Dubovce – TJ Družstevník Letničie 1:1
TJ Družstevník Unín – TJ Družstevník Prietrž 2:1
FK Smrdáky – TJ Družstevník Trnovec 1:0

Tabuľka
1. OŠK Rohov 6 4 2 0 21 : 7 14 5
2. TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves 6 4 1 1 22 : 10 13 4
3. TJ Slovan Dubovce 6 3 3 0 17 : 5 12 0
4. TJ Družstevník Sobotište 6 4 0 2 12 : 11 12 3
5. FK Smrdáky 6 3 2 1 15 : 6 11 -1
6. TJ Družstevník Letničie 6 3 2 1 11 : 9 11 2
7. TJ Družstevník Kunov 6 3 1 2 13 : 9 10 4
8. TJ Družstevník Smolinské 6 2 2 2 12 : 14 8 -1
9. ŠFK Štefanov 6 2 0 4 12 : 13 6 0
10. TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom 6 2 0 4 15 : 26 6 0
11. TJ Družstevník Prietrž 6 1 2 3 10 : 17 5 -4
12. TJ Družstevník Unín 6 1 1 4 4 : 17 4 -8
13. ŠK Baník Čáry 6 1 0 5 7 : 14 3 -6
14. TJ Družstevník Trnovec 6 1 0 5 4 : 17 3 -6

III. Trieda dospelí Senica
FK Cerová (B) – TJ Podbranč 3:1
TJ Družstevník Štefanov (A) – FK Chropov 2:1
TJ Družstevník Dojč – TJ Družstevník Rovensko 1:5
FK Častkov – TJ Družstevník Hlboké (B) 0:0

Tabuľka
1. TJ Družstevník Rovensko 5 4 0 1 19 : 10 12 6
2. TJ Družstevník Osuské 5 3 2 0 20 : 13 11 5
3. FK Cerová B 5 2 2 1 10 : 7 8 2
4. TJ Družstevník Štefanov A 6 2 2 2 10 : 12 8 -4
5. FK Častkov 5 1 4 0 10 : 7 7 -2
6. TJ Družstevník Dojč 5 2 1 2 7 : 12 7 -2
7. TJ Družstevník Hlboké B 6 1 2 3 11 : 10 5 -4
8. TJ Podbranč 6 1 1 4 8 : 13 4 -5
9. FK Chropov 5 1 0 4 6 : 17 3 -3

III. liga Bratislava
OŠK Slovenský Grob – ŠK Tomášov 2:2
ŠK Svätý Jur – FK Slovan Ivanka pri Dunaji 5:0
ŠK Báhoň – FC Rohožník 0:1
OFK Dunajská Lužná – FK Inter Bratislava 2:1
FK Slovan Most pri Bratislave – MŠK Kráľová pri Senci 1:1
ŠK Lozorno, FO – ŠK Bernolákovo 2:0
FK Stupava – TJ Rovinka 1:0
TJ Slovan Viničné – FK Rača Bratislava 0:6

Tabuľka
1. OFK Dunajská Lužná 6 6 0 0 20 : 3 18 9
2. FC Rohožník 6 5 1 0 9 : 2 16 7
3. FK Rača Bratislava 6 4 1 1 14 : 3 13 10
4. ŠK Lozorno, FO 6 4 1 1 10 : 3 13 4
5. FK Slovan Most pri Bratislave 6 3 3 0 10 : 6 12 3
6. FK Stupava 6 3 1 2 9 : 5 10 1
7. FK Inter Bratislava 6 2 3 1 7 : 6 9 3
8. MŠK Kráľová pri Senci 6 2 2 2 7 : 8 8 2
9. ŠK Tomášov 6 2 2 2 8 : 12 8 -4
10. ŠK Svätý Jur 6 2 1 3 10 : 5 7 -5
11. ŠK Bernolákovo 6 2 1 3 7 : 10 7 1
12. ŠK Báhoň 6 1 1 4 2 : 9 4 -8
13. OŠK Slovenský Grob 6 0 3 3 5 : 17 3 -9
14. TJ Rovinka 6 0 2 4 4 : 10 2 -7
15. TJ Slovan Viničné 6 0 1 5 4 : 14 1 -11
16. FK Slovan Ivanka pri Dunaji 6 0 1 5 3 : 16 1 -8

IV. liga BFZ – sk. B (S4B)
PŠC Pezinok – FC Družstevník Budmerice 4:1
ŠK Šenkvice – TJ Záhoran Kostolište 4:0
FC Malacky – FC Zohor 2:0
TJ Záhoran Jakubov – TJ Veľké Leváre 0:2
TJ Dubová – ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 3:4
FK Jablonové – TJ Družstevník Závod 1:1
ŠFK Prenaks Jablonec – FK Karpaty Limbach 1:0

Tabuľka
1. ŠK Šenkvice 4 4 0 0 13 : 2 12 6
2. PŠC Pezinok 4 3 1 0 9 : 3 10 4
3. TJ Veľké Leváre 4 3 0 1 11 : 3 9 3
4. FK Karpaty Limbach 4 2 0 2 6 : 3 6 0
5. TJ Družstevník Závod 4 1 3 0 8 : 7 6 0
6. FC Malacky 4 2 0 2 6 : 6 6 0
7. ŠFK Prenaks Jablonec 4 2 0 2 4 : 4 6 -3
8. FK Jablonové 4 1 2 1 3 : 5 5 -4
9. TJ Dubová 4 1 1 2 9 : 10 4 -2
10. ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 4 1 1 2 6 : 9 4 -2
11. TJ Záhoran Kostolište 4 1 1 2 2 : 7 4 1
12. FC Družstevník Budmerice 4 1 0 3 5 : 12 3 0
13. TJ Záhoran Jakubov 4 0 2 2 2 : 6 2 -4
14. FC Zohor 4 0 1 3 3 : 10 1 -5

V. liga Seniori Ba-vidiek sk. A (S5VA)
OFK Vysoká pri Morave – FC Rohožník (B) 5:0
FK Borinka – ŠK Gajary 0:6
FK Záhorská Ves – OŠK Marianka 3:1
TJ NV Pernek – FK Studienka 2:1
FC Suchohrad – FK Kuchyňa 2:3
FK Malé Leváre – ŠK Záhorák Plavecký Mikuláš 3:4

Tabuľka
1. TJ NV Pernek 4 4 0 0 10 : 3 12 6
2. ŠK Gajary 3 3 0 0 17 : 1 9 3
3. ŠK Záhorák Plavecký Mikuláš 3 2 0 1 8 : 6 6 3
4. FK Záhorská Ves 3 2 0 1 7 : 5 6 0
5. OFK Vysoká pri Morave 3 2 0 1 10 : 9 6 0
6. FK Studienka 2 1 0 1 5 : 3 3 0
7. FK Malé Leváre 4 1 0 3 11 : 13 3 -3
8. FC Suchohrad 3 1 0 2 9 : 11 3 -3
9. FK Borinka 2 1 0 1 5 : 9 3 0
10. FK Kuchyňa 3 1 0 2 4 : 8 3 0
11. OŠK Marianka 3 0 0 3 6 : 13 0 -3
12. FC Rohožník B 3 0 0 3 1 : 12 0 -3

 


.
Toto je čítané

Na diaľnici D2 pri Kútoch platí dopravné obmedzenie

Od pondelka (22. 4.) 10.00 h bude v úseku medzi 4,9. a…

BM: Ustekana sobota