Za každý komentár k futbalovým zápasom máte šancu vyhrať zaujímavé ceny.

Ilustračné foto
Ilustračné foto

5.liga Západ ZsFZ
TJ Slovan Šaštín – Stráže – TJ Iskra – Horné Orešany 1:2
OFK Trebatice – FK Oreské 5:0
TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – OFK Malženice 0:4
FK Krakovany – TJ Sokol Borský Mikuláš 3:0
TJ Nafta Gbely – TJ Družstevník Zvončín 1:1
TJ Družstevník Veľké Kostoľany – TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE 2:0
FC Slovan Hlohovec – OŠK Križovany nad Dudváhom 1:0

Tabuľka
1. OFK Trebatice 7 5 2 0 21 : 4 17 5
2. OFK Malženice 6 5 1 0 29 : 4 16 7
3. TJ Družstevník Zvončín 7 4 3 0 15 : 5 15 9
4. FC Slovan Hlohovec 6 3 2 1 8 : 3 11 2
5. FK Oreské 7 3 2 2 11 : 12 11 2
6. OŠK Križovany nad Dudváhom 7 3 1 3 14 : 10 10 1
7. TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE 7 2 3 2 17 : 18 9 0
8. TJ Družstevník Veľké Kostoľany 6 2 2 2 7 : 6 8 -4
9. TJ Nafta Gbely 6 2 2 2 8 : 10 8 -4
10. TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 7 2 2 3 10 : 18 8 -4
11. FK Krakovany 7 1 2 4 6 : 17 5 -7
12. OFK Mokrý Háj 6 1 1 4 6 : 11 4 -5
13. TJ Sokol Borský Mikuláš 6 1 1 4 7 : 19 4 -2
14. TJ Iskra – Horné Orešany 6 1 1 4 5 : 17 4 -2
15. TJ Slovan Šaštín – Stráže 7 0 3 4 10 : 20 3 -12

Majstrovstvá oblasti dospelí Senica
TJ Družstevník Hlboké – FK Borský Svätý Jur 2:3
TJ Kopčany – FC Sekule 0:1
TJ Tatran Jablonica – TJ Družstevník Vrádište 3:1
ŠK Petrova Ves – TJ Družstevník Radimov 0:3
FK TJ Kúty – TJ Chvojničan Radošovce 5:3
FK Cerová – TJ Družstevník Koválov 2:1
TJ Baník Brodské – TJ FC Družstevník Rybky 4:2
TJ Družstevník Popudinské Močidľany – TJ Kerko Šajdíkové Humence 0:2

Tabuľka
1. FK Borský Svätý Jur 8 7 0 1 20 : 10 21 12
2. FK Cerová 8 6 1 1 21 : 5 19 4
3. TJ Baník Brodské 8 5 2 1 23 : 10 17 2
4. TJ Družstevník Radimov 8 5 2 1 22 : 10 17 8
5. TJ Kerko Šajdíkové Humence 8 5 1 2 19 : 13 16 4
6. TJ Chvojničan Radošovce 7 4 1 2 22 : 12 13 4
7. TJ FC Družstevník Rybky 8 4 1 3 16 : 12 13 1
8. TJ Tatran Jablonica 8 4 1 3 17 : 14 13 1
9. FK TJ Kúty 8 3 2 3 9 : 10 11 -1
10. TJ Družstevník Koválov 8 2 4 2 9 : 8 10 -2
11. TJ Družstevník Vrádište 8 2 1 5 9 : 26 7 -5
12. FC Sekule 8 1 3 4 7 : 16 6 -3
13. ŠK Petrova Ves 8 1 2 5 9 : 24 5 -7
14. TJ Kopčany 7 1 0 6 10 : 20 3 -9
15. TJ Družstevník Popudinské Močidľany 7 1 0 6 4 : 15 3 -9
16. TJ Družstevník Hlboké 7 0 1 6 8 : 20 1 -11

II. Trieda dospelí Senica
OŠK Rohov – TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves 2:2
TJ Družstevník Smolinské – TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom 1:1
TJ Slovan Dubovce – ŠFK Štefanov 1:2
TJ Družstevník Unín – TJ Družstevník Sobotište 0:3
FK Smrdáky – TJ Družstevník Letničie 0:0
TJ Družstevník Trnovec – TJ Družstevník Prietrž 1:2

Tabuľka
1. OŠK Rohov 8 5 3 0 29 : 10 18 6
2. TJ Družstevník Sobotište 8 6 0 2 18 : 12 18 6
3. TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves 8 4 2 2 26 : 15 14 5
4. FK Smrdáky 8 3 4 1 16 : 7 13 -2
5. TJ Družstevník Kunov 7 4 1 2 16 : 11 13 4
6. TJ Slovan Dubovce 8 3 3 2 19 : 10 12 -3
7. ŠFK Štefanov 8 4 0 4 17 : 14 12 3
8. TJ Družstevník Letničie 7 3 3 1 11 : 9 12 3
9. TJ Družstevník Smolinské 8 2 3 3 13 : 18 9 -3
10. TJ Družstevník Prietrž 8 2 3 3 13 : 19 9 -3
11. TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom 8 2 1 5 17 : 29 7 -2
12. ŠK Baník Čáry 7 2 0 5 9 : 15 6 -3
13. TJ Družstevník Unín 7 1 1 5 4 : 20 4 -11
14. TJ Družstevník Trnovec 8 1 0 7 6 : 25 3 -12

III. Trieda dospelí Senica
TJ Družstevník Dojč – TJ Družstevník Osuské 0:2
TJ Družstevník Hlboké (B) – TJ Podbranč 5:0

Tabuľka
1. TJ Družstevník Rovensko 7 5 0 2 23 : 13 15 6
2. TJ Družstevník Osuské 6 4 2 0 22 : 13 14 8
3. FK Častkov 7 2 4 1 12 : 11 10 -2
4. TJ Družstevník Hlboké B 7 2 2 3 16 : 10 8 -4
5. FK Cerová B 6 2 2 2 11 : 10 8 2
6. TJ Družstevník Štefanov A 6 2 2 2 10 : 12 8 -4
7. TJ Družstevník Dojč 7 2 2 3 10 : 17 8 -4
8. TJ Podbranč 8 2 1 5 11 : 18 7 -5
9. FK Chropov 6 1 1 4 9 : 20 4 -5

III. liga Bratislava
ŠK Svätý Jur – TJ Rovinka 3:1
ŠK Báhoň – FK Slovan Ivanka pri Dunaji 1:0
OFK Dunajská Lužná – FK Slovan Most pri Bratislave 0:0
ŠK Bernolákovo – FK Rača Bratislava 0:4
OŠK Slovenský Grob – TJ Slovan Viničné 2:0
FC Rohožník – ŠK Tomášov 2:0

Tabuľka
1. OFK Dunajská Lužná 7 6 1 0 20 : 3 19 7
2. FC Rohožník 7 6 1 0 11 : 2 19 7
3. FK Rača Bratislava 7 5 1 1 18 : 3 16 13
4. ŠK Lozorno, FO 6 4 1 1 10 : 3 13 4
5. FK Slovan Most pri Bratislave 7 3 4 0 10 : 6 13 4
6. ŠK Svätý Jur 8 3 2 3 15 : 8 11 -4
7. ŠK Tomášov 8 3 2 3 10 : 15 11 -4
8. FK Stupava 6 3 1 2 9 : 5 10 1
9. FK Inter Bratislava 6 2 3 1 7 : 6 9 3
10. MŠK Kráľová pri Senci 6 2 2 2 7 : 8 8 2
11. ŠK Bernolákovo 7 2 1 4 7 : 14 7 -2
12. ŠK Báhoň 8 2 1 5 4 : 11 7 -8
13. OŠK Slovenský Grob 7 1 3 3 7 : 17 6 -9
14. TJ Rovinka 7 0 2 5 5 : 13 2 -7
15. TJ Slovan Viničné 8 0 2 6 6 : 18 2 -13
16. FK Slovan Ivanka pri Dunaji 7 0 1 6 3 : 17 1 -8

IV. liga BFZ – sk. B (S4B)
PŠC Pezinok – ŠK Šenkvice 4:0
FC Malacky – FC Družstevník Budmerice 5:1
TJ Záhoran Jakubov – TJ Záhoran Kostolište 0:1
TJ Dubová – FC Zohor 3:3
FK Jablonové – TJ Veľké Leváre 3:2
ŠFK Prenaks Jablonec – ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 1:0
FK Karpaty Limbach – TJ Družstevník Závod 3:1

Tabuľka
1. PŠC Pezinok 5 4 1 0 13 : 3 13 4
2. ŠK Šenkvice 5 4 0 1 13 : 6 12 6
3. TJ Veľké Leváre 6 3 1 2 14 : 7 10 1
4. FK Karpaty Limbach 5 3 0 2 9 : 4 9 0
5. FC Malacky 5 3 0 2 11 : 7 9 0
6. ŠFK Prenaks Jablonec 5 3 0 2 5 : 4 9 -3
7. FK Jablonové 5 2 2 1 6 : 7 8 -4
8. TJ Dubová 6 1 3 2 13 : 14 6 -3
9. TJ Družstevník Závod 5 1 3 1 9 : 10 6 0
10. TJ Záhoran Jakubov 5 1 2 2 6 : 6 5 -1
11. ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 5 1 1 3 6 : 10 4 -2
12. TJ Záhoran Kostolište 4 1 1 2 2 : 7 4 1
13. FC Družstevník Budmerice 5 1 0 4 6 : 17 3 0
14. FC Zohor 6 0 2 4 6 : 17 2 -7

 


.
Toto je čítané

Senické zastupiteľstvo sa bude venovať úveru na modernizáciu mestskej bytovky

Zastupiteľstvo mesta Senica zaradilo do programu svojho štvrtkového (18.4.) rokovania rozhodnutie o…

BM: Ustekana sobota