Za každý komentár k futbalovým zápasom máte šancu vyhrať zaujímavé ceny.

Stupava - Most pri Bratislave Foto: Dominik Katona
Stupava – Most pri Bratislave Foto: Dominik Katona

V. liga Západ
TJ Slovan Šaštín – Stráže – OFK Mokrý Háj 2:1
OFK Trebatice – TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE 3:1
FK Krakovany – OFK Malženice 2:3
TJ Nafta Gbely – TJ Iskra – Horné Orešany 4:0
TJ Družstevník Veľké Kostoľany – TJ Sokol Borský Mikuláš 3:0
FC Slovan Hlohovec – TJ Družstevník Zvončín 3:0
FK Oreské – OŠK Križovany nad Dudváhom 2:1

Tabuľka
1. OFK Trebatice 9 7 2 0 27 : 5 23 8
2. OFK Malženice 8 7 1 0 39 : 6 22 10
3. TJ Družstevník Zvončín 9 5 3 1 18 : 9 18 9
4. FC Slovan Hlohovec 8 5 2 1 15 : 5 17 2
5. TJ Nafta Gbely 8 4 2 2 15 : 12 14 -1
6. FK Oreské 8 4 2 2 13 : 13 14 2
7. TJ Družstevník Veľké Kostoľany 8 3 2 3 11 : 9 11 -4
8. OŠK Križovany nad Dudváhom 9 3 1 5 15 : 15 10 -2
9. TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE 9 2 3 4 20 : 25 9 0
10. TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 8 2 2 4 12 : 22 8 -4
11. OFK Mokrý Háj 8 2 1 5 11 : 15 7 -5
12. TJ Iskra – Horné Orešany 8 2 1 5 10 : 22 7 -2
13. TJ Slovan Šaštín – Stráže 9 1 3 5 12 : 28 6 -12
14. FK Krakovany 9 1 2 6 9 : 25 5 -10
15. TJ Sokol Borský Mikuláš 8 1 1 6 9 : 25 4 -5

Majstrovstvá oblasti dospelí Senica
TJ Družstevník Hlboké – TJ Družstevník Vrádište 4:1
TJ Kopčany – TJ Tatran Jablonica 5:0
ŠK Petrova Ves – FC Sekule 6:0
FK TJ Kúty – TJ Družstevník Radimov 2:3
FK Cerová – FK Borský Svätý Jur 4:2
TJ Baník Brodské – TJ Chvojničan Radošovce 1:3
TJ Družstevník Popudinské Močidľany – TJ Družstevník Koválov 1:1
TJ Kerko Šajdíkové Humence – TJ FC Družstevník Rybky 4:2

Tabuľka
1. FK Borský Svätý Jur 10 8 0 2 24 : 15 24 12
2. TJ Družstevník Radimov 10 7 2 1 29 : 13 23 11
3. TJ Chvojničan Radošovce 10 7 1 2 34 : 15 22 7
4. FK Cerová 10 7 1 2 27 : 12 22 4
5. TJ Kerko Šajdíkové Humence 10 7 1 2 25 : 15 22 4
6. TJ Baník Brodské 10 6 2 2 25 : 13 20 2
7. TJ FC Družstevník Rybky 11 5 2 4 22 : 17 17 -1
8. TJ Tatran Jablonica 10 4 1 5 17 : 21 13 1
9. FK TJ Kúty 10 3 2 5 12 : 15 11 -4
10. TJ Družstevník Koválov 11 2 5 4 10 : 13 11 -4
11. ŠK Petrova Ves 10 3 2 5 16 : 24 11 -4
12. FC Sekule 10 2 3 5 9 : 22 9 -3
13. TJ Družstevník Popudinské Močidľany 10 2 2 6 7 : 17 8 -10
14. TJ Družstevník Vrádište 10 2 1 7 10 : 31 7 -8
15. TJ Kopčany 10 2 0 8 15 : 23 6 -9
16. TJ Družstevník Hlboké 10 1 1 8 13 : 29 4 -11

II. Trieda dospelí Senica
TJ Družstevník Prietrž – TJ Družstevník Letničie 0:2
OŠK Rohov – ŠK Baník Čáry 6:1
TJ Družstevník Smolinské – TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves 2:2
TJ Slovan Dubovce – TJ Družstevník Kunov 1:4
TJ Družstevník Unín – TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom 2:0
FK Smrdáky – ŠFK Štefanov 3:1
TJ Družstevník Trnovec – TJ Družstevník Sobotište 2:2

Tabuľka
1. OŠK Rohov 10 7 3 0 40 : 12 24 9
2. TJ Družstevník Sobotište 10 7 1 2 25 : 14 22 7
3. TJ Družstevník Kunov 10 7 1 2 24 : 13 22 10
4. TJ Družstevník Letničie 10 6 3 1 20 : 11 21 6
5. TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves 10 4 4 2 30 : 19 16 4
6. FK Smrdáky 10 4 4 2 19 : 13 16 -2
7. ŠFK Štefanov 10 5 0 5 20 : 18 15 3
8. TJ Slovan Dubovce 10 3 3 4 21 : 16 12 -6
9. TJ Družstevník Smolinské 10 2 4 4 16 : 22 10 -5
10. TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom 10 3 1 6 19 : 32 10 -2
11. TJ Družstevník Prietrž 10 2 3 5 14 : 26 9 -9
12. ŠK Baník Čáry 10 2 1 7 12 : 25 7 -5
13. TJ Družstevník Unín 10 2 1 7 7 : 26 7 -11
14. TJ Družstevník Trnovec 10 1 1 8 10 : 30 4 -14

III. Trieda dospelí Senica
FK Cerová (B) – TJ Družstevník Štefanov (A) 8:0
TJ Družstevník Osuské – FK Častkov 2:1
FK Chropov – TJ Družstevník Hlboké (B) 2:2
TJ Družstevník Rovensko – TJ Podbranč 6:1

Tabuľka
1. TJ Družstevník Rovensko 9 7 0 2 35 : 16 21 6
2. TJ Družstevník Osuské 9 6 2 1 30 : 20 20 5
3. FK Cerová B 9 5 2 2 26 : 13 17 5
4. FK Častkov 8 2 4 2 13 : 13 10 -2
5. TJ Družstevník Hlboké B 9 2 3 4 20 : 18 9 -3
6. TJ Družstevník Dojč 8 2 3 3 13 : 20 9 -3
7. TJ Družstevník Štefanov A 9 2 3 4 15 : 26 9 -6
8. TJ Podbranč 9 2 1 6 12 : 24 7 -5
9. FK Chropov 8 1 2 5 11 : 25 5 -7

III. liga Bratislava
ŠK Svätý Jur – MŠK Kráľová pri Senci 1:1
FK Rača Bratislava – FK Inter Bratislava 3:1
FK Stupava – FK Slovan Most pri Bratislave 0:1
OŠK Slovenský Grob – ŠK Bernolákovo 3:2
ŠK Báhoň – TJ Rovinka 2:0
FC Rohožník – TJ Slovan Viničné 5:0
ŠK Tomášov – FK Slovan Ivanka pri Dunaji 3:1
OFK Dunajská Lužná – ŠK Lozorno, FO 0:0

Tabuľka
1. FC Rohožník 10 9 1 0 20 : 2 28 10
2. FK Rača Bratislava 10 8 1 1 27 : 6 25 19
3. OFK Dunajská Lužná 10 7 2 1 22 : 7 23 8
4. FK Slovan Most pri Bratislave 10 5 5 0 14 : 7 20 8
5. ŠK Svätý Jur 10 4 3 3 18 : 10 15 -3
6. ŠK Lozorno, FO 9 4 2 3 11 : 10 14 5
7. ŠK Tomášov 10 4 2 4 14 : 18 14 -7
8. FK Inter Bratislava 9 3 4 2 11 : 9 13 1
9. MŠK Kráľová pri Senci 9 3 3 3 13 : 11 12 0
10. ŠK Báhoň 10 3 2 5 6 : 11 11 -7
11. FK Stupava 9 3 1 5 9 : 10 10 -2
12. ŠK Bernolákovo 10 3 1 6 11 : 19 10 -5
13. OŠK Slovenský Grob 10 2 4 4 10 : 21 10 -8
14. TJ Rovinka 10 1 2 7 8 : 19 5 -10
15. TJ Slovan Viničné 10 0 3 7 6 : 23 3 -15
16. FK Slovan Ivanka pri Dunaji 10 0 2 8 4 : 21 2 -13

IV. liga BFZ – sk. B (S4B)
PŠC Pezinok – FC Malacky 1:1
TJ Záhoran Jakubov – ŠK Šenkvice 1:1
TJ Dubová – FC Družstevník Budmerice 1:0
FK Jablonové – TJ Záhoran Kostolište 3:0
ŠFK Prenaks Jablonec – FC Zohor 1:2
FK Karpaty Limbach – TJ Veľké Leváre 2:0
TJ Družstevník Závod – ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 1:0

Tabuľka
1. PŠC Pezinok 8 6 2 0 20 : 5 20 8
2. FC Malacky 8 5 1 2 18 : 8 16 7
3. ŠK Šenkvice 8 5 1 2 19 : 12 16 7
4. FK Karpaty Limbach 8 5 0 3 14 : 8 15 0
5. FK Jablonové 8 4 2 2 12 : 10 14 -1
6. TJ Veľké Leváre 8 4 1 3 15 : 9 13 1
7. TJ Družstevník Závod 8 3 3 2 11 : 13 12 -3
8. TJ Záhoran Kostolište 8 3 1 4 13 : 17 10 1
9. ŠFK Prenaks Jablonec 8 3 0 5 6 : 8 9 -6
10. TJ Dubová 8 2 3 3 16 : 22 9 -3
11. ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 8 2 1 5 9 : 14 7 -5
12. TJ Záhoran Jakubov 8 1 3 4 9 : 13 6 -6
13. FC Družstevník Budmerice 8 2 0 6 13 : 25 6 -3
14. FC Zohor 8 1 2 5 9 : 20 5 -7

V. liga Seniori Ba-vidiek sk. A (S5VA)
FK Kuchyňa – FK Studienka 0:1
FK Záhorská Ves – FC Rohožník (B) 2:3
TJ NV Pernek – FK Borinka 4:5
FC Suchohrad – OFK Vysoká pri Morave 4:1
FK Malé Leváre – ŠK Gajary – : –
ŠK Záhorák Plavecký Mikuláš – OŠK Marianka 4:1

Tabuľka
1. ŠK Gajary 5 5 0 0 26 : 2 15 6
2. TJ NV Pernek 7 5 0 2 16 : 11 15 3
3. ŠK Záhorák Plavecký Mikuláš 6 4 1 1 18 : 8 13 4
4. FK Borinka 5 4 0 1 22 : 14 12 3
5. OFK Vysoká pri Morave 6 3 0 3 14 : 17 9 0
6. FK Studienka 5 2 1 2 8 : 6 7 1
7. FK Malé Leváre 6 2 0 4 15 : 18 6 -3
8. FK Záhorská Ves 6 2 0 4 12 : 16 6 -6
9. FC Suchohrad 6 2 0 4 18 : 24 6 -6
10. OŠK Marianka 6 2 0 4 17 : 23 6 0
11. FK Kuchyňa 6 2 0 4 8 : 16 6 0
12. FC Rohožník B 6 1 0 5 6 : 25 3 -3


.
Toto je čítané

Novým generálnym riaditeľom BVS sa stal Ladislav Kizak

Novým predsedom predstavenstva a generálnym riaditeľom Bratislavskej vodárenskej spoločnosti (BVS) sa stal…

BM Záhada Vedy