Za každý komentár k futbalovým zápasom máte šancu vyhrať zaujímavé ceny.

Brodské - Sekule 5:1 (1:1)
Brodské – Sekule 5:1 (1:1)

V. liga Západ ZSFZ
TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE – TJ Družstevník Zvončín 2:1
TJ Nafta Gbely – TJ Slovan Šaštín – Stráže 2:0
TJ Družstevník Veľké Kostoľany – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 4:1
FC Slovan Hlohovec – OFK Mokrý Háj 1:0
OFK Trebatice – OFK Malženice 1:1
FK Oreské – TJ Iskra – Horné Orešany 2:1
OŠK Križovany nad Dudváhom – TJ Sokol Borský Mikuláš 6:1

Tabuľka
1. OFK Trebatice 13 10 3 0 39 : 7 33 12
2. OFK Malženice 12 10 2 0 49 : 9 32 14
3. FC Slovan Hlohovec 12 7 3 2 20 : 7 24 3
4. FK Oreské 12 7 2 3 23 : 21 23 5
5. TJ Nafta Gbely 11 6 2 3 21 : 17 20 2
6. TJ Družstevník Zvončín 12 5 3 4 20 : 14 18 6
7. TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE 12 4 4 4 26 : 29 16 1
8. TJ Družstevník Veľké Kostoľany 12 4 3 5 16 : 15 15 -6
9. OŠK Križovany nad Dudváhom 11 4 2 5 21 : 16 14 -4
10. OFK Mokrý Háj 12 4 1 7 16 : 18 13 -5
11. TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 12 3 2 7 19 : 31 11 -7
12. TJ Slovan Šaštín – Stráže 11 2 3 6 15 : 32 9 -12
13. TJ Iskra – Horné Orešany 12 2 3 7 12 : 32 9 -6
14. FK Krakovany 12 2 2 8 11 : 32 8 -10
15. TJ Sokol Borský Mikuláš 12 1 1 10 13 : 41 4 -11

Majstrovstvá oblasti dospelí Senica
TJ FC Družstevník Rybky – FK Borský Svätý Jur 2:1
TJ Kopčany – TJ Družstevník Hlboké 2:1
FK TJ Kúty – ŠK Petrova Ves 3:1
FK Cerová – TJ Tatran Jablonica 1:0
TJ Baník Brodské – FC Sekule 5:1
TJ Družstevník Popudinské Močidľany – TJ Družstevník Vrádište 0:1
TJ Kerko Šajdíkové Humence – TJ Družstevník Radimov 1:1
TJ Družstevník Koválov – TJ Chvojničan Radošovce 2:2

Tabuľka
1. FK Cerová 14 10 2 2 34 : 13 32 8
2. TJ Chvojničan Radošovce 14 9 2 3 45 : 23 29 8
3. TJ Družstevník Radimov 14 8 4 2 32 : 16 28 13
4. TJ Kerko Šajdíkové Humence 14 8 4 2 33 : 18 28 4
5. FK Borský Svätý Jur 14 9 1 4 27 : 19 28 10
6. TJ Baník Brodské 14 8 2 4 35 : 18 26 2
7. TJ FC Družstevník Rybky 14 7 2 5 29 : 24 23 -1
8. FK TJ Kúty 14 6 2 6 27 : 23 20 -1
9. TJ Tatran Jablonica 14 5 2 7 24 : 26 17 -1
10. TJ Kopčany 14 5 0 9 27 : 32 15 -6
11. ŠK Petrova Ves 14 4 2 8 20 : 36 14 -4
12. TJ Družstevník Koválov 14 2 7 5 15 : 19 13 -11
13. FC Sekule 14 3 4 7 13 : 33 13 -5
14. TJ Družstevník Popudinské Močidľany 14 3 3 8 8 : 21 12 -15
15. TJ Družstevník Vrádište 14 3 1 10 13 : 44 10 -11
16. TJ Družstevník Hlboké 14 2 2 10 17 : 34 8 -10

II. Trieda dospelí Senica
TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom – TJ Družstevník Prietrž 3:1
TJ Družstevník Kunov – TJ Družstevník Trnovec 7:0
TJ Družstevník Sobotište – OŠK Rohov 1:1
ŠFK Štefanov – TJ Družstevník Letničie 0:2
TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves – FK Smrdáky 5:1
ŠK Baník Čáry – TJ Družstevník Unín 3:1
TJ Družstevník Smolinské – TJ Slovan Dubovce 1:0

Tabuľka
1. TJ Družstevník Kunov 13 10 1 2 37 : 13 31 13
2. OŠK Rohov 13 8 5 0 49 : 16 29 11
3. TJ Družstevník Letničie 13 8 4 1 26 : 12 28 7
4. TJ Družstevník Sobotište 13 8 2 3 31 : 20 26 5
5. TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves 13 6 5 2 39 : 23 23 5
6. ŠFK Štefanov 13 7 0 6 26 : 20 21 3
7. TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom 13 6 1 6 29 : 36 19 1
8. FK Smrdáky 13 4 4 5 23 : 25 16 -5
9. TJ Družstevník Smolinské 13 4 4 5 22 : 31 16 -2
10. TJ Slovan Dubovce 13 4 3 6 25 : 21 15 -6
11. ŠK Baník Čáry 13 3 1 9 19 : 32 10 -8
12. TJ Družstevník Prietrž 13 2 3 8 17 : 35 9 -12
13. TJ Družstevník Unín 13 2 2 9 10 : 35 8 -13
14. TJ Družstevník Trnovec 13 1 1 11 10 : 44 4 -17

III. Trieda dospelí Senica
FK Cerová (B) – TJ Družstevník Hlboké (B) 2:4
TJ Družstevník Dojč – TJ Podbranč 4:2
TJ Družstevník Štefanov (A) – TJ Družstevník Rovensko 2:3
TJ Družstevník Osuské – FK Chropov 0:1

Tabuľka
1. TJ Družstevník Rovensko 12 9 0 3 41 : 20 27 9
2. TJ Družstevník Osuské 13 8 2 3 38 : 23 26 5
3. FK Cerová B 12 7 2 3 32 : 18 23 5
4. TJ Družstevník Hlboké B 13 5 3 5 30 : 21 18 0
5. FK Chropov 12 5 2 5 19 : 28 17 -1
6. FK Častkov 12 3 5 4 18 : 18 14 -4
7. TJ Družstevník Štefanov A 13 3 4 6 22 : 37 13 -8
8. TJ Družstevník Dojč 12 3 3 6 18 : 29 12 -6
9. TJ Podbranč

III. liga Bratislava
ŠK Svätý Jur – FK Stupava 0:1
ŠK Báhoň – FK Slovan Most pri Bratislave 1:0
FK Slovan Ivanka pri Dunaji – ŠK Bernolákovo 0:2
OŠK Slovenský Grob – ŠK Lozorno, FO 1:2
OFK Dunajská Lužná – FK Rača Bratislava 2:1
FC Rohožník – FK Inter Bratislava 0:2
ŠK Tomášov – MŠK Kráľová pri Senci 0:2
TJ Slovan Viničné – TJ Rovinka 1:1

Tabuľka
1. FC Rohožník 13 11 2 0 26 : 5 35 14
2. OFK Dunajská Lužná 13 10 2 1 33 : 8 32 14
3. FK Rača Bratislava 13 9 2 2 30 : 9 29 20
4. FK Slovan Most pri Bratislave 14 7 6 1 20 : 11 27 9
5. ŠK Lozorno, FO 13 7 3 3 16 : 12 24 9
6. MŠK Kráľová pri Senci 14 6 5 3 20 : 11 23 5
7. ŠK Svätý Jur 14 5 4 5 21 : 14 19 -5
8. FK Inter Bratislava 12 5 4 3 17 : 12 19 1
9. ŠK Tomášov 14 5 2 7 17 : 23 17 -10
10. ŠK Bernolákovo 14 5 1 8 17 : 26 16 -5
11. FK Stupava 14 4 2 8 10 : 15 14 -4
12. ŠK Báhoň 14 4 2 8 8 : 17 14 -10
13. TJ Rovinka 14 3 3 8 14 : 24 12 -9
14. OŠK Slovenský Grob 14 2 4 8 13 : 32 10 -14
15. TJ Slovan Viničné 14 1 4 9 9 : 31 7 -20
16. FK Slovan Ivanka pri Dunaji 14 1 2 11 6 : 27 5 -19

IV. liga BFZ – sk. B (S4B)
ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave – TJ Záhoran Kostolište 3:2
PŠC Pezinok – TJ Dubová 1:1
FK Jablonové – TJ Záhoran Jakubov 2:1
ŠFK Prenaks Jablonec – FC Malacky 1:3
FK Karpaty Limbach – ŠK Šenkvice 0:1
TJ Družstevník Závod – FC Družstevník Budmerice 2:1
TJ Veľké Leváre – FC Zohor 2:1

Tabuľka
1. PŠC Pezinok 12 9 3 0 32 : 7 30 12
2. FC Malacky 12 8 2 2 29 : 11 26 11
3. FK Karpaty Limbach 12 8 0 4 29 : 11 24 3
4. FK Jablonové 12 7 2 3 21 : 15 23 2
5. TJ Veľké Leváre 12 7 1 4 23 : 13 22 1
6. TJ Družstevník Závod 12 6 3 3 21 : 19 21 0
7. ŠK Šenkvice 12 6 1 5 24 : 17 19 4
8. TJ Záhoran Kostolište 12 4 1 7 20 : 28 13 -2
9. TJ Dubová 12 3 4 5 22 : 34 13 -2
10. ŠFK Prenaks Jablonec 12 4 0 8 12 : 18 12 -9
11. ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 12 3 2 7 13 : 23 11 -10
12. TJ Záhoran Jakubov 12 2 4 6 15 : 22 10 -5
13. FC Družstevník Budmerice 12 3 0 9 13 : 38 9 -6
14. FC Zohor 12 1 3 8 12 : 30 6 -12


.
Toto je čítané

SHMÚ: V okrese Malacky hrozia pre trvalý dážď povodne

Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal na stredu (24.4.) od 0:00 do 18:00…

BM: Ustekana sobota