Pozrite si výsledky futbalových zápasov z víkendu. U nás ich nájdete skorej ako v novinách.

Sekule - Koválov 1:2, Foto: Michal Klimeš
Sekule – Koválov 1:2, Foto: Michal Klimeš

V. liga Západ
TJ Iskra – Horné Orešany – TJ Sokol Borský Mikuláš 3:2
TJ Družstevník Zvončín – OFK Malženice 2:1
TJ Nafta Gbely – FC Slovan Hlohovec 2:0
FK Krakovany – OFK Trebatice 0:4
TJ Slovan Šaštín – Stráže – FK Oreské 3:1
TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – OŠK Križovany nad Dudváhom 3:1
OFK Mokrý Háj – TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE 2:2

Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo OFK Malženice 17 13 3 1 66 : 17 42 18
2 logo OFK Trebatice 17 13 3 1 49 : 9 42 18
3 logo TJ Družstevník Zvončín 17 10 3 4 40 : 19 33 9
4 logo FC Slovan Hlohovec 17 10 3 4 28 : 14 33 6
5 logo TJ Nafta Gbely 16 9 2 5 32 : 26 29 5
6 logo TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE 17 7 6 4 39 : 35 27 6
7 logo FK Oreské 17 8 2 7 29 : 32 26 2
8 logo OŠK Križovany nad Dudváhom 17 6 2 9 29 : 30 20 -4
9 logo OFK Mokrý Háj 17 6 2 9 24 : 28 20 -10
10 logo TJ Družstevník Veľké Kostoľany 16 5 4 7 23 : 23 19 -5
11 logo TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 17 5 2 10 27 : 45 17 -10
12 logo TJ Slovan Šaštín – Stráže 17 4 4 9 22 : 43 16 -11
13 logo TJ Iskra – Horné Orešany 17 4 3 10 21 : 47 15 -12
14 logo FK Krakovany 17 3 2 12 18 : 49 11 -16
15 logo TJ Sokol Borský Mikuláš 16 2 1 13 20 : 50 7 -17

Majstrovstvá oblasti dospelí Senica
TJ Družstevník Hlboké – TJ Družstevník Popudinské Močidľany 2:1
TJ Kopčany – FK Cerová 2:0
FK TJ Kúty – TJ Baník Brodské 0:4
ŠK Petrova Ves – TJ Kerko Šajdíkové Humence 0:2
TJ Tatran Jablonica – TJ FC Družstevník Rybky 1:5
FC Sekule – TJ Družstevník Koválov 1:2
J Družstevník Vrádište – TJ Chvojničan Radošovce 1:2
TJ Družstevník Radimov – FK Borský Svätý Jur 1:1

Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo FK Cerová 17 12 2 3 41 : 16 38 11
2 logo TJ Chvojničan Radošovce 17 11 2 4 51 : 29 35 8
3 logo TJ Družstevník Radimov 17 10 5 2 39 : 17 35 14
4 logo TJ Kerko Šajdíkové Humence 17 10 5 2 38 : 20 35 8
5 logo FK Borský Svätý Jur 17 11 2 4 34 : 20 35 11
6 logo TJ Baník Brodské 17 10 2 5 43 : 23 32 5
7 logo TJ FC Družstevník Rybky 17 9 2 6 37 : 27 29 2
8 logo TJ Tatran Jablonica 17 6 3 8 32 : 35 21 -3
9 logo FK TJ Kúty 17 6 2 9 29 : 34 20 -4
10 logo TJ Družstevník Koválov 17 4 7 6 18 : 25 19 -8
11 logo TJ Kopčany 17 6 0 11 30 : 37 18 -6
12 logo FC Sekule 17 4 4 9 18 : 40 16 -8
13 logo TJ Družstevník Popudinské Močidľany 17 4 3 10 13 : 28 15 -15
14 logo TJ Družstevník Hlboké 17 4 2 11 22 : 40 14 -10
15 logo ŠK Petrova Ves 17 4 2 11 21 : 41 14 -10
16 logo TJ Družstevník Vrádište 17 3 1 13 14 : 48 10 -17

II. Trieda dospelí Senica
OŠK Rohov – TJ Slovan Dubovce 2:2
TJ Družstevník Kunov – TJ Družstevník Prietrž 3:1
TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom – TJ Družstevník Letničie 2:0
TJ Družstevník Smolinské – TJ Družstevník Unín 3:1
ŠK Baník Čáry – FK Smrdáky 0:3
TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves-  TJ Družstevník Trnovec 5:3
ŠFK Štefanov – TJ Družstevník Sobotište 2:1

Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo TJ Družstevník Kunov 14 11 1 2 40 : 14 34 13
2 logo OŠK Rohov 14 8 6 0 51 : 18 30 9
3 logo TJ Družstevník Letničie 14 8 4 2 26 : 14 28 7
4 logo TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves 14 7 5 2 44 : 26 26 5
5 logo TJ Družstevník Sobotište 14 8 2 4 32 : 22 26 5
6 logo ŠFK Štefanov 14 8 0 6 28 : 21 24 3
7 logo TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom 14 7 1 6 31 : 36 22 1
8 logo FK Smrdáky 14 5 4 5 26 : 25 19 -2
9 logo TJ Družstevník Smolinské 14 5 4 5 25 : 32 19 -2
10 logo TJ Slovan Dubovce 14 4 4 6 27 : 23 16 -5
11 logo ŠK Baník Čáry 14 3 1 10 19 : 35 10 -11
12 logo TJ Družstevník Prietrž 14 2 3 9 18 : 38 9 -12
13 logo TJ Družstevník Unín 14 2 2 10 11 : 38 8 -13
14 logo TJ Družstevník Trnovec 14 1 1 12 13 : 49 4 -17

III. Trieda dospelí Senica
TJ Podbranč – FK Cerová (B) 0:0
TJ Družstevník Osuské –
FK Chropov – TJ Družstevník Štefanov (A)
TJ Družstevník Rovensko – TJ Družstevník Dojč 3:1
TJ Družstevník Hlboké (B) – FK Častkov

Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo TJ Družstevník Rovensko 10 7 0 3 31 : 16 21 6
2 logo FK Cerová B 9 6 1 2 19 : 11 19 7
3 logo TJ Družstevník Osuské 10 5 2 3 28 : 20 17 2
4 logo FK Chropov 9 5 1 3 16 : 16 16 1
5 logo FK Častkov 9 3 2 4 14 : 14 11 -1
6 logo TJ Družstevník Dojč 10 2 2 6 15 : 27 8 -7
7 logo TJ Podbranč 11 1 2 8 14 : 33 5 -13
8 logo TJ Družstevník Hlboké B (odstúpené) 0 0 0 0 0 : 0 0 0
9 logo TJ Družstevník Štefanov A (odstúpené) 0 0 0 0 0 : 0 0 0

III. liga Bratislava
ŠK Báhoň – FK Rača Bratislava 0:3
ŠK Bernolákovo – OFK Dunajská Lužná 1:2
TJ Rovinka – MŠK Kráľová pri Senci 1:2
TJ Slovan Viničné – FK Inter Bratislava 1:1
FK Slovan Ivanka pri Dunaji – FK Slovan Most pri Bratislave 0:0
ŠK Tomášov – ŠK Lozorno, FO 2:1
FC Rohožník – FK Stupava 4:0
OŠK Slovenský Grob – ŠK Svätý Jur 2:2

Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo OFK Dunajská Lužná 17 14 2 1 42 : 12 44 20
2 logo FC Rohožník 17 13 3 1 32 : 7 42 15
3 logo FK Rača Bratislava 17 11 2 4 38 : 14 35 20
4 logo MŠK Kráľová pri Senci 17 8 5 4 26 : 13 29 5
5 logo FK Slovan Most pri Bratislave 17 7 7 3 20 : 14 28 4
6 logo ŠK Lozorno, FO 17 8 4 5 20 : 16 28 4
7 logo FK Inter Bratislava 17 7 6 4 24 : 18 27 3
8 logo ŠK Tomášov 17 8 2 7 23 : 24 26 -4
9 logo ŠK Svätý Jur 17 6 5 6 26 : 19 23 -1
10 logo ŠK Bernolákovo 17 5 2 10 22 : 34 17 -13
11 logo ŠK Báhoň 17 5 2 10 11 : 25 17 -10
12 logo FK Stupava 17 4 3 10 14 : 24 15 -9
13 logo TJ Rovinka 17 3 4 10 17 : 30 13 -14
14 logo OŠK Slovenský Grob 17 2 6 9 19 : 40 12 -15
15 logo TJ Slovan Viničné 17 2 5 10 14 : 38 11 -19
16 logo FK Slovan Ivanka pri Dunaji 17 2 4 11 9 : 29 10 -17

IV. liga BFZ – sk. B (S4B)
ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave – FC Malacky 1:0
TJ Záhoran Kostolište – PŠC Pezinok 0:2
FC Zohor – FC Družstevník Budmerice 2:0
TJ Veľké Leváre – ŠK Šenkvice 0:1
TJ Družstevník Závod – TJ Záhoran Jakubov 0:1
FK Karpaty Limbach – TJ Dubová 3:1
ŠFK Prenaks Jablonec – FK Jablonové 1:2

Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo PŠC Pezinok 15 11 3 1 37 : 8 36 15
2 logo FK Karpaty Limbach 15 11 0 4 38 : 13 33 9
3 logo FC Malacky 15 9 2 4 31 : 15 29 8
4 logo FK Jablonové 15 9 2 4 26 : 19 29 8
5 logo TJ Veľké Leváre 15 8 2 5 27 : 17 26 2
6 logo ŠK Šenkvice 15 8 1 6 29 : 21 25 4
7 logo TJ Družstevník Závod 15 7 3 5 24 : 23 24 0
8 logo TJ Záhoran Jakubov 15 4 4 7 19 : 27 16 -5
9 logo TJ Dubová 15 4 4 7 25 : 41 16 -5
10 logo ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 15 4 3 8 18 : 28 15 -9
11 logo TJ Záhoran Kostolište 15 4 2 9 21 : 32 14 -10
12 logo FC Zohor 15 3 4 8 15 : 30 13 -11
13 logo ŠFK Prenaks Jablonec 15 4 0 11 16 : 25 12 -12
14 logo FC Družstevník Budmerice 15 3 2 10 18 : 45 11 -10

Pridajte komentár k zápasom.


.

BM: Ustekana sobota