Rekonštrukciou knižnice v Moravskom Svätom Jáne vznikol nový priestor na rôzne tvorivé dielne, kurzy a podujatia. Podarilo sa to vďaka príspevku sponzorov a hlavne dobrovoľnou prácou obyvateľov.

otvorenie_kniznice_marec_2015_banner_690px
Pri príležitosti mesiaca kníh ju dnes o 19:00h oficálne otvoria širokej verejnosti. Všetci priatelia čítania a kníh sú pozvaní na besedu a autogramiádu s moderátorom Martinom PYCO Rauschom, ktorý bude rozpraváť nielen o svojich knihách a varení. O hudobný sprievod sa postará spevák David Vepy.

moje_jedlo_2_martin_pyco_rausch

Moderátor Martin PYCO Rausch predstaví svoju úspešnú knihu MOJE JEDLO 2
Dva roky po úspešnom debute MOJE JEDLO pripravil Martin Pyco Rausch druhú zbierku vegetariánskych receptov. Naďalej neopúšťa pestrý jedálniček s ľahkými a zdravými receptami, tentoraz však ponúka ešte tvorivejšiu kuchyňu, plnú čerstvej zeleniny, ovocia, korenín a jeho najnovších kulinárskych kreácií aj nečakaných kombinácií. Nápadité recepty sú doplnené autorovými postrehmi, zážitkami a skúsenosťami. Každé nové jedlo sprevádza samostatná fotografia, pričom o všetky sa postaral opäť autor. Nechýba dokonca aj zbierka čitateľských fotografií, reagujúca na jeho debutovú knihu. Originálny obal knihy vytvorili renomovaní fotografi Klaus Enrique a Branislav Šimončík.


.
Toto je čítané

Pondelkový Záhorák v predaji

Tohtotýždňové vydanie Záhoráka už čaká na svojich čitateľov v novinových stánkoch. Čo…

BM Záhada Vedy