V nedeľu (29.3.) sa konalo prvé fotenie finalistiek pod vedením úspešného fotografa Michala Petríka. Pre finalistky sa pripravujú profilové fotky na web na online hlasovanie, ktoré sa už čoskoro spustí. Už od 9:00, kedy sa otvárajú brány Skalického MAXu, v ktorého priestoroch sa začali prípravné práce súťaže. O vizáž sa postaral salón Le Glamour zo Senice pod vedením Dášky Magálovej a Moniky Pinčekovej, vlasy boli pod starostlivosťou Barborky Hešterovej zo salónu Beuti Line so sídlom v Skalici a Tatiany Vankovej z Borského Mikuláša. Finalistky mali náročný deň plný fotenia, natáčania videí

finalistky_miss_zahoria

Ako hovorí organizátorka tohtoročnej Miss Záhoria Soňa Postová, “Mali sme veľa práce, ktorú sme si osviežili zábavou a vtipom. Spoločne sme si tento deň užili. Som rada, že sme sa s dievčatami trošku spoznali a teším sa na ďalšie aktivity, ktoré máme pred sebou. Myslím si, že sa stretla super partia dievčat a finálový večer bude jedna veľká skvelá show. Moderátorom bude Michal Sabo, vystúpia speváčky Twiins spolu so svojimi tanečníkmi…. V porote zasadne riaditeľka súťaže Miss Uneverse Silvia Lakatošová, šéf redaktorka OK magazínu a speváčka Patrícia Vittek, viac násobný majster sveta bojových umení Roman Volak a veľa ďalších zaujímavých osobností. Samozrejme nechcem prezrádzať z úvodu hneď všetko.”

Ďalej: Vyberte si svoju favoritku MISS Internet Záhoria

Pre víťazku čaká postup na Miss Universe, automobil od spoločnosti Hílek a spol., a.s. zájazd od CA Karibik a kopu daľších zaujímavých a hodnotných cien.

Záhorí.sk je mediálny partner MISS Záhoria.


.
Toto je čítané

Vo Fakultnej nemocnici AGEL Skalica postavia nový lôžkový pavilón

Spoločnosť AGEL úspešne plní podmienky Plánu obnovy a odolnosti, vďaka čomu sa vo…

20 rokov