Pozrite si výsledky futbalových zápasov z víkendu. U nás ich nájdete skorej ako v novinách.

futbal_sekule_borsky_svaty_jur_obfz_senica_foto_zahori
Sekule – Borský Svätý Jur 0:2 Viac fotografií na Facebooku.

 

V.liga Západ
TJ Družstevník Trakovice – TJ Slovan Šaštín – Stráže 3:1
TJ FC Kátlovce – TJ Vinohradník Suchá nad Parnou 3:1
TJ Nafta Gbely – OŠK Smolenice 3:2
TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – OŠK Dubovany 0:0
TJ Tatran Jablonica – TJ Družstevník Dechtice 3:1
OŠK Rohov – FK TJ Kúty 0:3
TJ Družstevník Chtelnica – OFK Mokrý Háj 1:1

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo FK TJ Kúty 18 16 2 0 78 : 13 50 23
2 logo TJ Nafta Gbely 18 16 0 2 69 : 18 48 18
3 logo TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 19 12 3 4 68 : 30 39 9
4 logo OŠK Rohov 18 12 3 3 57 : 21 39 12
5 logo OFK Mokrý Háj 18 10 1 7 39 : 36 31 7
6 logo TJ Vinohradník Suchá nad Parnou 18 9 3 6 48 : 36 30 3
7 logo TJ Slovan Šaštín – Stráže 18 9 1 8 43 : 35 28 1
8 logo OŠK Dubovany 19 7 4 8 26 : 29 25 -5
9 logo TJ FC Kátlovce 19 7 2 10 26 : 46 23 -4
10 logo OŠK Smolenice 19 5 5 9 51 : 55 20 -10
11 logo TJ Družstevník Dechtice 18 4 3 11 24 : 44 15 -12
12 logo TJ Družstevník Trakovice 19 4 3 12 25 : 77 15 -12
13 logo TJ Iskra – Horné Orešany 18 4 1 13 35 : 74 13 -17
14 logo TJ Družstevník Chtelnica 19 1 7 11 27 : 63 10 -17
15 logo TJ Tatran Jablonica 18 3 0 15 17 : 56 9 -15
16 logo TJ Družstevník Dolný Lopašov  (odstúpené) 0 0 0 0 0 : 0 0 0

Majstrovstvá oblasti dospelí Senica
TJ Družstevník Hlboké – TJ FC Družstevník Rybky 3:0
TJ Kopčany – TJ Baník Brodské 1:5
FK Cerová – TJ Družstevník Popudinské Močidľany 3:0
FK TJ Kúty – TJ Kerko Šajdíkové Humence 5:1
ŠK Petrova Ves – TJ Družstevník Koválov 0:0
TJ Tatran Jablonica – TJ Chvojničan Radošovce 1:1
FC Sekule – FK Borský Svätý Jur 0:2
TJ Družstevník Vrádište – TJ Družstevník Radimov 2:7

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo TJ Družstevník Radimov 19 12 5 2 47 : 19 41 17
2 logo FK Cerová 19 13 2 4 45 : 18 41 11
3 logo FK Borský Svätý Jur 19 13 2 4 41 : 20 41 14
4 logo TJ Chvojničan Radošovce 19 12 3 4 58 : 33 39 9
5 logo TJ Baník Brodské 19 12 2 5 50 : 25 38 8
6 logo TJ Kerko Šajdíkové Humence 19 10 5 4 39 : 26 35 5
7 logo TJ FC Družstevník Rybky 19 10 2 7 40 : 31 32 2
8 logo TJ Tatran Jablonica 19 6 5 8 34 : 37 23 -4
9 logo FK TJ Kúty 19 7 2 10 34 : 38 23 -4
10 logo TJ Družstevník Koválov 19 4 9 6 19 : 26 21 -9
11 logo TJ Družstevník Hlboké 19 6 2 11 26 : 40 20 -7
12 logo TJ Kopčany 19 6 0 13 31 : 43 18 -9
13 logo TJ Družstevník Popudinské Močidľany 19 5 3 11 16 : 31 18 -15
14 logo FC Sekule 19 4 4 11 21 : 48 16 -11
15 logo ŠK Petrova Ves 19 4 3 12 22 : 44 15 -12
16 logo TJ Družstevník Vrádište 19 3 1 15 16 : 60 10 -20

II. Trieda dospelí Senica
TJ Družstevník Kunov – TJ Družstevník Sobotište 2:0
TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom – ŠFK Štefanov 4:1
OŠK Rohov – TJ Družstevník Unín 9:0
TJ Družstevník Smolinské – TJ Družstevník Trnovec 2:1
ŠK Baník Čáry – TJ Družstevník Prietrž 2:0
TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves – TJ Družstevník Letničie 3:2
TJ Slovan Dubovce – FK Smrdáky 0:0

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo TJ Družstevník Kunov 16 12 2 2 42 : 14 38 14
2 logo OŠK Rohov 16 9 7 0 60 : 18 34 10
3 logo TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves 16 9 5 2 50 : 29 32 8
4 logo TJ Družstevník Letničie 16 8 5 3 28 : 17 29 5
5 logo TJ Družstevník Sobotište 16 9 2 5 36 : 27 29 5
6 logo ŠFK Štefanov 16 8 1 7 29 : 25 25 1
7 logo TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom 16 8 1 7 38 : 41 25 1
8 logo FK Smrdáky 16 6 5 5 32 : 26 23 -1
9 logo TJ Družstevník Smolinské 16 6 4 6 28 : 39 22 -2
10 logo TJ Slovan Dubovce 16 4 5 7 27 : 25 17 -7
11 logo ŠK Baník Čáry 16 5 1 10 24 : 35 16 -8
12 logo TJ Družstevník Unín 16 3 2 11 13 : 47 11 -13
13 logo TJ Družstevník Prietrž 16 2 3 11 19 : 43 9 -15
14 logo TJ Družstevník Trnovec 16 1 1 14 14 : 54 4 -20

III. Trieda dospelí Senica
FK Chropov – FK Cerová (B) 2:3
TJ Družstevník Osuské – TJ Družstevník Dojč 1:1
TJ Družstevník Rovensko – FK Častkov 4:1

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo TJ Družstevník Rovensko 12 8 1 3 36 : 18 25 7
2 logo FK Cerová B 11 7 2 2 23 : 14 23 8
3 logo TJ Družstevník Osuské 11 5 3 3 29 : 21 18 0
4 logo FK Chropov 11 5 1 5 18 : 20 16 -2
5 logo FK Častkov 11 4 2 5 16 : 18 14 -1
6 logo TJ Družstevník Dojč 12 3 3 6 17 : 28 12 -6
7 logo TJ Podbranč 12 1 2 9 14 : 34 5 -13

III. liga Bratislava
ŠK Bernolákovo – FK Inter Bratislava 3:0
TJ Rovinka – FK Slovan Most pri Bratislave 1:1
ŠK Báhoň – OŠK Slovenský Grob 4:3
MŠK Kráľová pri Senci – OFK Dunajská Lužná 0:0
FC Rohožník – ŠK Svätý Jur 1:1
TJ Slovan Viničné – ŠK Lozorno, FO :

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo OFK Dunajská Lužná 19 15 3 1 43 : 12 48 21
2 logo FC Rohožník 19 13 5 1 35 : 10 44 14
3 logo FK Rača Bratislava 18 11 3 4 40 : 16 36 18
4 logo FK Slovan Most pri Bratislave 19 8 8 3 23 : 15 32 5
5 logo MŠK Kráľová pri Senci 19 8 7 4 29 : 16 31 1
6 logo ŠK Lozorno, FO 18 9 4 5 22 : 16 31 4
7 logo ŠK Tomášov 18 9 2 7 24 : 24 29 -1
8 logo ŠK Svätý Jur 19 7 6 6 30 : 20 27 0
9 logo FK Inter Bratislava 19 7 6 6 24 : 23 27 0
10 logo ŠK Bernolákovo 19 6 3 10 28 : 37 21 -12
11 logo ŠK Báhoň 19 6 2 11 15 : 31 20 -10
12 logo TJ Rovinka 19 4 5 10 20 : 31 17 -13
13 logo FK Stupava 18 4 3 11 14 : 25 15 -12
14 logo OŠK Slovenský Grob 19 2 6 11 22 : 45 12 -15
15 logo TJ Slovan Viničné 18 2 5 11 14 : 40 11 -19
16 logo FK Slovan Ivanka pri Dunaji 18 2 4 12 9 : 31 10 -17

IV. liga BFZ – sk. B (S4B)
FC Družstevník Budmerice – PŠC Pezinok 1:3
ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave – TJ Dubová 9:0
TJ Záhoran Kostolište – ŠK Šenkvice 3:0
FC Zohor – FC Malacky 0:1
TJ Veľké Leváre – TJ Záhoran Jakubov 1:3
TJ Družstevník Závod – FK Jablonové 1:1
FK Karpaty Limbach – ŠFK Prenaks Jablonec 3:0

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo PŠC Pezinok 17 13 3 1 43 : 9 42 18
2 logo FK Karpaty Limbach 17 13 0 4 42 : 13 39 12
3 logo FC Malacky 17 11 2 4 33 : 15 35 11
4 logo FK Jablonové 17 9 3 5 27 : 21 30 6
5 logo TJ Družstevník Závod 17 8 4 5 27 : 24 28 1
6 logo TJ Veľké Leváre 17 8 2 7 28 : 21 26 -1
7 logo ŠK Šenkvice 17 8 2 7 30 : 25 26 2
8 logo TJ Záhoran Jakubov 17 6 4 7 23 : 28 22 -2
9 logo ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 17 5 3 9 27 : 29 18 -9
10 logo TJ Záhoran Kostolište 17 5 1 11 25 : 37 16 -11
11 logo FC Zohor 17 4 4 9 19 : 32 16 -11
12 logo TJ Dubová 17 4 4 9 25 : 52 16 -8
13 logo FC Družstevník Budmerice 17 4 2 11 21 : 49 14 -13
14 logo ŠFK Prenaks Jablonec 17 4 0 13 16 : 31 12 -12

V. liga Seniori Ba-vidiek sk. A (S5VA)
TJ NV Pernek – FK Kuchyňa 1:1
FK Malé Leváre – FC Rohožník (B) 0:0
FC Suchohrad – ŠK Záhorák Plavecký Mikuláš 1:1
FK Záhorská Ves – FK Studienka 1:0
OFK Vysoká pri Morave – ŠK Gajary 1:4
FK Borinka – OŠK Marianka

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo FK Borinka 11 10 0 1 53 : 20 30 12
2 logo ŠK Gajary 13 9 1 3 48 : 17 28 10
3 logo TJ NV Pernek 13 8 1 4 35 : 23 25 4
4 logo ŠK Záhorák Plavecký Mikuláš 13 6 5 2 37 : 19 23 5
5 logo FK Malé Leváre 13 6 1 6 29 : 30 19 -2
6 logo FK Studienka 12 5 2 5 21 : 15 17 2
7 logo FK Záhorská Ves 13 5 2 6 27 : 36 17 -4
8 logo OŠK Marianka 12 5 0 7 30 : 37 15 -3
9 logo FC Suchohrad 13 4 2 7 39 : 43 14 -7
10 logo OFK Vysoká pri Morave 13 4 1 8 37 : 47 13 -8
11 logo FK Kuchyňa 13 3 2 8 13 : 43 11 -7
12 logo FC Rohožník B 13 2 1 10 10 : 49 7 -11

.

BM: Ustekana sobota