Pozrite si výsledky futbalových zápasov z víkendu. U nás ich nájdete skorej ako v novinách.

futbal_sekule_vradiste
Sekule – Vrádište 3:2

 

V. liga Západ
FC Slovan Hlohovec – FK Oreské 1:0
TJ Družstevník Veľké Kostoľany – OŠK Križovany nad Dudváhom 1:1
TJ Nafta Gbely – TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE 3:4
FK Krakovany – TJ Družstevník Zvončín 1:4
TJ Slovan Šaštín – Stráže – TJ Sokol Borský Mikuláš 3:3
TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – TJ Iskra – Horné Orešany 6:1
OFK Malženice – OFK Mokrý Háj 4:0

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo OFK Malženice 20 16 3 1 78 : 19 51 21
2 logo OFK Trebatice 20 15 4 1 55 : 12 49 19
3 logo TJ Družstevník Zvončín 21 13 3 5 56 : 23 42 12
4 logo TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE 21 11 6 4 54 : 42 39 12
5 logo FC Slovan Hlohovec 19 11 4 4 34 : 16 37 7
6 logo TJ Nafta Gbely 20 9 3 8 37 : 34 30 0
7 logo FK Oreské 20 9 3 8 31 : 33 30 0
8 logo OŠK Križovany nad Dudváhom 20 9 2 9 37 : 32 29 -1
9 logo OFK Mokrý Háj 21 8 2 11 29 : 36 26 -7
10 logo TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 21 8 2 11 40 : 50 26 -7
11 logo TJ Družstevník Veľké Kostoľany 19 6 4 9 24 : 29 22 -5
12 logo TJ Slovan Šaštín – Stráže 21 4 5 12 26 : 62 17 -16
13 logo TJ Iskra – Horné Orešany 20 4 3 13 23 : 58 15 -15
14 logo FK Krakovany 21 3 2 16 22 : 60 11 -22
15 logo TJ Sokol Borský Mikuláš 20 2 2 16 24 : 64 8(-3) -22

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI DOSPELÍ SENICA
TJ Družstevník Hlboké – TJ Chvojničan Radošovce 2:2
TJ Kopčany – TJ Družstevník Popudinské Močidľany 2:2
TJ Baník Brodské – TJ Kerko Šajdíkové Humence 4:1
FK Cerová – TJ FC Družstevník Rybky 2:5
FK TJ Kúty (A) – TJ Družstevník Koválov 3:1
ŠK Petrova Ves – FK Borský Svätý Jur 0:2
TJ Tatran Jablonica – TJ Družstevník Radimov 0:2
FC Sekule – TJ Družstevník Vrádište 3:2

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo TJ Družstevník Radimov 21 14 5 2 51 : 20 47 20
2 logo FK Borský Svätý Jur 21 15 2 4 46 : 20 47 17
3 logo TJ Chvojničan Radošovce 21 13 4 4 61 : 35 43 10
4 logo TJ Baník Brodské 21 13 3 5 56 : 28 42 9
5 logo FK Cerová 21 13 2 6 48 : 25 41 8
6 logo TJ FC Družstevník Rybky 21 12 2 7 47 : 34 38 8
7 logo TJ Kerko Šajdíkové Humence 21 11 5 5 42 : 31 38 5
8 logo FK TJ Kúty A 21 8 2 11 38 : 41 26 -7
9 logo TJ Družstevník Koválov 21 5 9 7 21 : 29 24 -9
10 logo TJ Tatran Jablonica 21 6 5 10 34 : 42 23 -7
11 logo TJ Kopčany 21 7 1 13 36 : 45 22 -8
12 logo TJ Družstevník Hlboké 21 6 3 12 28 : 43 21 -9
13 logo TJ Družstevník Popudinské Močidľany 21 5 5 11 20 : 35 20 -16
14 logo FC Sekule 21 5 4 12 25 : 52 19 -11
15 logo ŠK Petrova Ves 21 4 3 14 22 : 47 15 -15
16 logo TJ Družstevník Vrádište 21 3 1 17 18 : 66 10 -23

II. Trieda dospelí Senica
OŠK Rohov – FK Smrdáky 2:1
TJ Družstevník Kunov – TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom 1:1
TJ Družstevník Unín – TJ Družstevník Trnovec 4:1
TJ Slovan Dubovce – TJ Družstevník Prietrž 5:0
TJ Družstevník Smolinské – TJ Družstevník Letničie 4:1
ŠK Baník Čáry – TJ Družstevník Sobotište 0:0
TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves – ŠFK Štefanov 3:0

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo OŠK Rohov 18 11 7 0 64 : 20 40 13
2 logo TJ Družstevník Kunov 18 12 4 2 44 : 16 40 13
3 logo TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves 18 11 5 2 58 : 33 38 11
4 logo TJ Družstevník Letničie 18 9 5 4 31 : 22 32 5
5 logo TJ Družstevník Sobotište 18 9 3 6 40 : 32 30 3
6 logo FK Smrdáky 18 7 5 6 38 : 30 26 -1
7 logo ŠFK Štefanov 18 8 2 8 30 : 29 26 -1
8 logo TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom 18 8 2 8 40 : 44 26 -1
9 logo TJ Družstevník Smolinské 18 7 5 6 32 : 40 26 -1
10 logo TJ Slovan Dubovce 18 6 5 7 34 : 25 23 -4
11 logo ŠK Baník Čáry 18 5 2 11 25 : 37 17 -10
12 logo TJ Družstevník Unín 18 4 2 12 19 : 53 14 -13
13 logo TJ Družstevník Prietrž 18 2 4 12 19 : 48 10 -17
14 logo TJ Družstevník Trnovec 18 1 1 16 15 : 60 4 -23

III. liga Bratislava
FK Inter Bratislava – OFK Dunajská Lužná 1:3
FK Rača Bratislava – TJ Slovan Viničné 4:0
MŠK Kráľová pri Senci – FK Slovan Most pri Bratislave 1:0
ŠK Bernolákovo – ŠK Lozorno, FO 2:3
TJ Rovinka – FK Stupava 3:0
FK Slovan Ivanka pri Dunaji – ŠK Svätý Jur 1:6
ŠK Tomášov – OŠK Slovenský Grob 1:0
FC Rohožník – ŠK Báhoň 1:0

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo OFK Dunajská Lužná 21 17 3 1 51 : 14 54 24
2 logo FC Rohožník 21 14 5 2 37 : 13 47 14
3 logo FK Rača Bratislava 20 13 3 4 49 : 17 42 18
4 logo FK Slovan Most pri Bratislave 21 9 8 4 25 : 16 35 5
5 logo ŠK Tomášov 20 11 2 7 26 : 24 35 2
6 logo MŠK Kráľová pri Senci 21 9 7 5 30 : 19 34 1
7 logo ŠK Lozorno, FO 20 10 4 6 25 : 19 34 4
8 logo ŠK Svätý Jur 21 8 6 7 36 : 22 30 0
9 logo FK Inter Bratislava 21 8 6 7 28 : 26 30 -3
10 logo TJ Rovinka 21 6 5 10 24 : 31 23 -10
11 logo ŠK Bernolákovo 21 6 3 12 30 : 42 21 -15
12 logo ŠK Báhoň 21 6 2 13 16 : 37 20 -10
13 logo FK Stupava 20 4 3 13 14 : 29 15 -15
14 logo OŠK Slovenský Grob 21 3 6 12 25 : 47 15 -15
15 logo TJ Slovan Viničné 20 3 5 12 15 : 44 14 -16
16 logo FK Slovan Ivanka pri Dunaji 20 2 4 14 11 : 42 10 -20

 

IV. liga BFZ – sk. B (S4B)
16:30 ŠK Plavecký Štvrtok (OFK Vysoká pri Morave) – ŠFK Prenaks Jablonec 1:0
ŠK Šenkvice – PŠC Pezinok 1:3
FC Družstevník Budmerice – FC Malacky 1:2
TJ Záhoran Kostolište – TJ Záhoran Jakubov 3:0
FC Zohor – TJ Dubová 5:3
TJ Veľké Leváre – FK Jablonové 3:4
TJ Družstevník Závod – : – FK Karpaty Limbach

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo PŠC Pezinok 18 13 3 2 43 : 10 42 15
2 logo FK Karpaty Limbach 18 14 0 4 43 : 13 42 15
3 logo FC Malacky 19 12 3 4 36 : 17 39 12
4 logo FK Jablonové 18 10 3 5 29 : 22 33 6
5 logo ŠK Šenkvice 18 9 2 7 34 : 25 29 2
6 logo TJ Veľké Leváre 18 9 2 7 30 : 22 29 2
7 logo TJ Družstevník Závod 18 8 4 6 27 : 25 28 1
8 logo TJ Záhoran Jakubov 19 7 4 8 27 : 31 25 -2
9 logo ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 19 6 3 10 29 : 31 21 -9
10 logo TJ Záhoran Kostolište 19 6 2 11 29 : 38 20 -10
11 logo FC Zohor 18 4 4 10 19 : 36 16 -11
12 logo TJ Dubová 18 4 4 10 26 : 54 16 -11
13 logo ŠFK Prenaks Jablonec 19 5 0 14 17 : 32 15 -12
14 logo FC Družstevník Budmerice 19 4 2 13 22 : 55 14 -16

.
Toto je čítané

Jáňan Ľuboš Pribila prešiel ako prvý Slovák cestu Via Alpina

V roku 2023 sa Jáňan Ľuboš Pribila zapísal do histórie ako prvý…

BM: Ustekana sobota