Od deviatej hodiny bude na vás čakať takmer štyridsať stánkov a mnohí z predajcov prídu na Malackú šošovicu po prvý raz.

plagat soso LETO 15 FINAL

Okrem ručne vyrábaných výrobkov si budete môcť kúpiť aj čerstvú zeleninu či kvety, kvalitnú slovenskú hydinu a po prvý raz aj výborný záhorácky med. Ak sa chcete dozvedieť viac o včelách a mede, určite navštívte stánky našich včelárov – pripravili si pre vás niekoľko veľmi zaujímavých prekvapení.

Neoddeliteľnou súčasťou Malackej šošovice je aj bohatý sprievodný program. Ráno si v parku zacvičte yogu, naučte sa žonglovať s Cirkus-Kusom a mamičky si zase môžu vyskúšať posilňovanie spolu s ich malými ratolesťami.

A presne napoludnie môžete navštíviť aj krypty pod kláštorom.

V detskej zóne vás okrem už tradičných živých ovečiek čaká aj obľúbená lukostreľba, chodenie po lane, montessori a zážitkové aktivity či maľovanie na tvár. Môžete si vyrobiť vlastnú pieskovú mandalu alebo upliesť z kvetov a bylín krásny svätojánsky venček.

Zážitok z Malackej šošovice zlepší pre rodiny s malými deťmi aj naša novinka – k dispozícii bude priestor, kde budú môcť svoje dieťatko v súkromí prebaliť či nakŕmiť.

Ďalej: Potvrďte svoju účasť na Facebooku

Určite nezabudnite navštíviť aj sprievodný program v šiatri – čaká na vás prezentácia zástupcu
primátora o plánoch mesta v oblasti cyklotrás, navštívi nás “ujo Včelička” pán Dobrovodský, aby nám porozprával o včelároch v Malackách a o Včelnici, Trvalka si pre nás pripravila prednášku o rešpektujúcom rodičovstve a na záver sa dozvieme viac o tom, ako prebieha záchrana a obnova Plaveckého hradu.

Skvelý program vás čaká aj na pódiu – presný program nájdete na našom plagáte.
plagat soso LETO 15 FINAL

Tlačová správa Malacká šošovica


.

BM: Ustekana sobota