Okrem českej a slovenskej hudobnej špičky sa na ňom po roku opäť objaví aj zahraničná hviezda. A organizátori po minuloročnej synthpopovej legende Alphaville opäť zalovili v nemeckých vodách.

Nemecká hudobná scéna vyprodukovala množstvo kvalitných interpretov a medzi nimi aj kapelu Bell, Book and Candle, ktorá u slovenského publika bodovala najmä koncom deväťdesiatych rokov nesmrteľnými pesničkami Rescue Me či Read My Sign. Viac ako dva milióny predaných nosičov a viac ako 1500 koncertov po celom svete má na konte táto berlínska formácia, ktorú v lete čaká množstvo koncertov najmä doma v Nemecku. „Kapela Bell, Book and Candle ešte nikdy na Slovensku nekoncertovala, aj preto sa sem veľmi tešia. Fanúšikovia sa môžu tešiť najmä na staršie hity, ktoré kapelu preslávili, ale zahrajú aj niečo nové,“ prezradil booking manažér kapely Klaus Stracke. Frontmankou Bell, Book and Candle je charizmatická speváčka Jana Gross.

Bell-book-and-candle-cibula-fest
Cibula Fest 2015, ktorý sa koná v dňoch 23. – 25. júla na letisku v Holíči tak opäť prinesie návštevníkom festivalu skvelú porciu kvalitnej hudby, keď za česko – slovenskú scénu vystúpia také esá ako I.M.T. Smile, Horkýže Slíže, Arakain a Lucie Bílá, Wanastowi Vjecy, Walda Gang, Tristana s metalovou legendou Matsom Levénom, Zóna A, Karpina, Zoči Voči, Dymytry, ale aj hiphopové esá na čele s Rytmusom a množstvo dídžejov. To všetko na troch pódiách, ku ktorým pribudne aj westernová zóna s ďalším pódiom a špeciálnym programom. Novinkou bude Fun Zóna, kde sa vybláznia deti i dospelý. Festival bude moderovať český zabávač Zdeněk Izer a návštevníci sa môžu tešiť na bohatý sprievodný program i zábavné atrakcie v lunaparku. Na našom festivale si na svoje príde každý návštevník.

Trojdenná vstupenka v predpredaji stojí 21 EUR a deti do 10 rokov majú vstup zdarma.
Vstupenky zakúpite v sieti PREDPREDAJ.SK, TIK Senica, TIK Skalica


Trnavské Rádio Radosť počúvať