Prinášame kompletný program a všetky potrebné informácie o najväčšom hudobno-športovom festivale na Záhorí. Už od štrvtka bude Záhorí.sk ako mediálny partner prinášať online spravodajstvo priamo z festivalu. 

mapa_pome_rudava_2015

[success]Program Staropramen pódium[/success] [one_third]Štvrtok – 16. júla 
17:00 AC+
18:00 Turbo (CZ)
19:20 Sima Martausová
20:20 Adam Ďurica
21:40 Aneta Langerová(CZ)
23:00 Horkýže Slíže
00:30 Kali + Rock Reunion[/one_third] [one_third]Piatok –  17. júla
15:00 Fuera Fondo
16:00 The Chronic Sleepers
17:00 Lavagance
18:00 The Paranoid
19:00 Smola a hrušky
20:00 Slobodná Európa
21:20 Tublatanka
22:40 Zóna A
00:00 Ine Kafe[/one_third] [one_third_last]Sobota – 18. júla
15:00 Andrej Rybecký
16:00 King Shaolin
17:00 Medial Banana
18:00 Hex
19:30 Peter Bič Project
21:00 Vidiek
22:30 IMT Smile
00:00 Majk Spirit[/one_third_last]

 

[info]Program Expres teátro
[one_third]Štvrtok – 16. júla 
19:00 Peter Batthyány + Roman Fratrič: Kolaps!
21:00 Best of Stand Up Temné kecy: (Ivo “Ladižo” Ladižinský, Jerry “Veľmajster” Szabo a Fučo Mariňák)[/one_third] [one_third]Piatok –  17. júla
16:00 Autogramiáda športových televíznych moderátorov RTVS, Markízy a JOJ
17:00 Andrea Coddington: Čítačka + autogramiáda
18:00 Best of Stand Up Silné reči: Jano Gordulič, Lujza Garajová Schrameková, Michael Szatmary, Juraj “Šoko” Tabaček, Tomáš Hudák, Gabo Žifčák
20:00 Divadlo: Kumšt (Martin Mňahončák, Csongor Kassai, Gregor Hološka)
22:00 Divadlo: Ocko (One man show Romana Pomajba)[/one_third] [one_third_last]Sobota – 18. júla
13:00 Thomas Puskailer + Martin Madej: Slovenský šoubiznis pre začiatočníkov
15:00 Evita Urbaníková: Čítačka + autogramiáda
16:00 Divadlo na Hambálku (Malacky): Muž mojej ženy
17:30 Tanečný workshop s Mirom „Bruise“ Žilkom z Old School Brothers
18:30 Túlavé divadlo: Rómeo, Júlia a vírus
20:00 Teátro Tatro: Zázračný divadelný automat (Lukáš Latinák, Robo Jakab, Milan Ondrík, Martin Nahálka…)[/one_third_last][/info]

 

[success]Program Kino [/success] [one_third]Štvrtok – 16. júla 
23:00 Lóve (r. Jakub Kroner, SR/ČR, 2011, 90 min.)
00:30 Občiansky preukaz (r. Ondřej Trojan, ČR/SR 2010, 137 min.)[/one_third] [one_third]Piatok –  17. júla
23:00 38 – Filmová pocta hokejovej legende (r. Daniel Dangl, Lukáš Zednikovič, SR, 2014, 87 min.)
00:30 Pelíšky (r. J. Hřebejk, ČR, 1999, 116min.)[/one_third] [one_third_last]Sobota – 18. júla
23:00 Kandidát (r. Jonáš Karásek, SR / ČR, 2013, 105 min.)
00:30 Fontána pre Zuzanu (r. Dušan Rapoš, Československo, 1983, 81 min.)[/one_third_last]

 

[info]Program Chill out zóna [/info] [one_third]Štvrtok – 16. júla 
22:00 – 03:00 DJ EKG + DJ Tager[/one_third] [one_third]Piatok –  17. júla
22:00 – 03:00 Video Oldies Party – DJ Julo alias PYTHON[/one_third] [one_third_last]Sobota – 18. júla
22:00 – 03:00 Best of summer hits 2000 – 2015 – DJ Julo alias PYTHON[/one_third_last]

 

[success]Program Športová aréna [/success] [one_third]Štvrtok – 16. júla 
15:00 Tréningy: Plážový tenis / 3×3 basketbal + prehliadka Golem zóny
16:00 Tréningy: Plážový volejbal / 3×3 basketbal + prehliadka Golem zóny
17:00 Tréningy: Plážový futbal / 3×3 basketbal + prehliadka Golem zóny
18:00 Tréningy: Plážový tenis / 3×3 basketbal + prehliadka Golem zóny
19:00 Tréningy: Plážový volejbal / 3×3 basketbal + prehliadka Golem zóny
20:00 Tréningy: Plážový futbal / 3×3 basketbal + prehliadka Golem zóny[/one_third] [one_third]Piatok –  17. júla
10:00 – 15:00 Jazero: Preteky dvojíc na vodných bicykloch
10:00 – 21:00 Turnaje: Plážový futbal, Plážový tenis, Plážový volejbal, 3×3 basketbal
11:00 – 21:00 Golem zóna: Časovka Petra Sagana (kto prejde 3km najrýchlejšie?)
11:00 – 21:00 Golem zóna: Súťaž v tlaku na lavičke o majstra Rudavy
11:00 – 21:00 Golem zóna: Zacvičte si s inštruktormi z Golem-u
11:00 – 21:00 Golem zóna: Odnes si starú (prekážkový beh s frajerkou na pleci)[/one_third] [one_third_last]Sobota – 18. júla
10:00 Golem zóna: Joga
10:00 – 15:00 Jazero: Preteky dvojíc na vodných bicykloch
10:00 – 21:00 Turnaje: Plážový futbal, Plážový tenis, Plážový volejbal, 3×3 basketbal
11:00 – 21:00 Golem zóna: Časovka Petra Sagana (kto prejde 3km najrýchlejšie?)
11:00 – 21:00 Golem zóna: Súťaž v tlaku na lavičke o majstra Rudavy
11:00 – 21:00 Golem zóna: Zacvičte si s inštruktormi z Golem-u
11:00 – 21:00 Golem zóna: Odnes si starú (prekážkový beh s frajerkou na pleci)
11:00 – 21:00 Golem zóna: Pretiahni ma na Rudave! (súťaž trojíc v preťahovaní lanom)[/one_third_last]

 

VSTUP DO AREÁLU
Deti do 130 cm výšky v doprovode dospelej osoby majú vstup zdarma.
Osobám mladším ako 15 rokov je povolený vstup a účasť na festivale po 21. hodine iba v sprievode dospelej osoby.
Zdravotne ťažko postihnuté osoby – vozíčkári majú vstup zdarma, ich sprievod si hradí plnú cenu vstupenky. Ostatné osoby s preukazom ZŤP, ktoré nie sú vozíčkármi, platia vstupné v plnej výške.
Do areálu je zakázaný vstup psom a iným zvieratám.
Na mieste: 35 € 3-dňový vstup, 30 € 2-dňový vstup, 20 € 1-dňový vstup
Predpredaj: 30 € 3-dňnový vstup si môžete zakúpiť až do stredy 15.7.

 

KYVADLOVÁ DOPRAVA
Pre tých, ktorí neprídu autom a nechce sa im peši ponúkame kyvadlovú dopravu:

Trasa 1: V.Leváre žel.stanica – V.Leváre námestie – Rudava festivalový areál
Trasa 1 TAM – odchody:
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00

Trasa 1 SPÄŤ – odchody:
01:00

Trasa 1 SPÄŤ – odchody po festivale v nedeľu 19.7.
11.00
12.00

Trasa 2 : Malacky žel. stanica – Rudava, festivalový areál priamo
Trasa 2 TAM – odchody:
16.00
17.00
18.00
19.00

Trasa 2 SPÄŤ – odchody:
01.00

PARKOVANIE
Parkovisko je umiestnené hneď za hlavným vchodom. Cena parkovného je 10 eur za každý automobil alebo motocykel a platí na všetky 3 festivalové dni. V celom priestore parkoviska je zakázané stanovanie, spanie v autách i mimo nich. Parkovanie v okolí festivalu a na prístupových cestách slúžiacich na bezproblémový prejazd (tak návštevníkov ako aj majiteľov chát v rekreačnej oblasti) je zakázané. Na premávku bude dohliadať polícia. Vozidlá, ktoré budú neoprávnene parkovať na súkromných pozemkoch alebo budú tvoriť prekážku či inak brániť plynulosti dopravy, budú odtiahnuté.

 


ZeZáhorá ružová