Pozrite si kompletný program Česko-Slovenského festivalu Cibula Fest 2015.

festival-cibula-fest-holic-2015

[success] Popular Stage[/success] [one_third]ŠTVRTOK 23.7
14:00 KÝBEL MAČIEK
15:30 FROM OUR HANDS
17:00 NEVERBACK
18:30 PIPES AND PINTS
20:00 KONFLIKT
21:30 ZÓNA A
23:00 KARPINA
00:30 DYMYTRY
01:30 OLDIES PARTY[/one_third] [one_third]PIATOK 24.7.
10:00 Ranná rozcvička s Luciou MokráňovouDJ MATHIU MARTANY & DJ ANDREA
11:00 RANNÁ NEVOLNOSŤ
12:30 DO NAHA
14:00 TEMPERANCE (ITA)
15:30 LOLA BĚŽÍ
17:00 CLAYMORE
18:30 JAKSI TAKSI
20:00 WALDA GANG
21:30 WANASTOWI VJECY
23:00 HORKÝŽE SLÍŽE
00:30 ZOČI VOČI
01:50 HLAHOL[/one_third] [one_third_last]SOBOTA 25.7.
10:00 Ranná rozcvička s Luciou MokráňovouDJ MATHIU MARTANY & DJ ANDREA
11:30 NA DOSAH
12:30 Vstup ZDENĚK IZER
13:00 POISON CANDY
14:00 Hokejový zápas Slovensko – Česko – Zdeněk Izer
15:30 Sanchez Amsterdam
16:45 THE TAP TAP
18:15 BELL BOOK & CANDLE
20:00 LUCIE BÍLÁ & ARAKAIN
21:40 IMT SMILE
23:15 TRISTANA & MATS LEVÉN (SWE)
00:30 OLDIES PARTY[/one_third_last] aktualne_informacie_foto_video

[info]Cool Arena[/info] [one_third]ŠTVRTOK 23.7 Disco Stage
18:30 – 22:00 DJ ASH
22:00 – 23:30 DJ EKG
23:30 – 01:30 ROBERT BURIAN
01:30 – 03:30 DJ P.M.C.[/one_third] [one_third]PIATOK 24.7. – HIP-HOP Stage
16:00 DJ SKRKOO
17:30 ZONA – DJ HALLABEAT
18:00 NH6
18:30 TUKO
19:00 NERIEŠ
19:30 BEKIM
20:30 ZVERINA a SHOMI
21:00 ATMO
22:00 MOMO
23:00 RYTMUS
00:00 DJ LIPI
02:30 DJ SKRKOO[/one_third] [one_third_last]SOBOTA 25.7. – REGGAE STAGE
13:00 Cifiman Is. Ghetto Youths Sound
17:00 Badd Fyah (Dancehall workshop + Show)
18:15 Distanc
19:00 Mc Rida Radar
20:00 Dr. Kary, Cocoman, Messenjah & Wilda Panda (Sklizeň crew)
22:30 Švihadlo
00:00 Medial Banana
01:00 Simple Sample & Selekta Cifiman[/one_third_last]

aktualne_informacie_foto_video

[info]Country Stage[/info] [one_third]Základom tejto zóny bude Country pódium, ktoré bude venované americkej country hudbe, kde vystúpia rôzne skupiny a umelci tohto žánru. Celé westernové mestečko, ktoré vytvorí dojem Cibuľového divokého západu, inšpirované známymi filmami. [/one_third] [one_third]PIATOK 24.7.
12:00 Moderátor – súťaže – hry – ukázky Pšito Oyate
13:00 Kapela
14:00 Moderátor – súťaže – hry – ukázky Pšito Oyate
15:00 ——————
16:00 Moderátor – súťaže – hry – ukázky Pšito Oyate
18:00 JEZ COUNTRY
19:00 Moderátor – súťaže – hry – ukázky Pšito Oyate
20:00 COUNTRY TIP
21:00 Moderátor – súťaže – hry – ukázky Pšito Oyate
22:00 BELASÍ
23:30 COUNTRY TIP[/one_third] [one_third_last]SOBOTA 25.7.
12:00 Moderátor – súťaže – hry – ukázky Pšito Oyate
13:00 COUNTRIO
14:00 Moderátor – súťaže – hry – ukázky Pšito Oyate
15:00 JEZ COUNTRY
16:30 Moderátor – súťaže – hry – ukázky Pšito Oyate
17:30 BELASÍ
18:30 Moderátor – súťaže – hry – ukázky Pšito Oyate
19:00 HANA LOUNOVÁ & HANA HORECKÁ (Schovanky)
20:00 Moderátor – súťaže – hry – ukázky Pšito Oyate
22:30 JOHNNY CASH – Tribute
23:30 COUNTRIO[/one_third_last]

 

 

[success]FAJN Rock TV Stage[/success] [one_third] [/one_third] [one_third]PIATOK 24.7. – MOTO ZONE
14:30 BULLET HOLES
15:45 THE NOW
17:00 SLIP OF THE LIP
18:15 FOUR FACES
19:30 ACES
20:45 DORIAN GREY
22:15 RADIX
23:30 MEREDITH
00:45 FRIDAY WHISKEY
02:00 GULERVÁČ[/one_third] [one_third_last]SOBOTA 25.7. – MOTO ZONE
12:00 WILD PEOPLE
13:15 BAD SHOT
14:30 SIGNATURE
15:45 EWELIN
17:00 EUFORY
18:15 BEFORE THE ZERO DAY
19:30 THE ROCKEFELLAS
20:45 JURAJ KUPEC
22:15 ASENTH
23:30 CALIBER X
00:45 PAPUNDEKEL
02:00 SLICE OF BREAD[/one_third_last]

.
Toto je čítané

Vo Vitríne výtvarného umenia v Skalici vystavuje sklárka a keramikárka Lucia Langová

Vo Vitríne výtvarného umenia v Skalici prezentuje svoju tvorbu sklárka a keramikárka…

20 rokov