Hovorí sa, do tretice všetko dobré. A čo dobré, najlepšie! Tretia zastávka Fun rádio Dohody v Malackách prináša najlepšiu hudbu v podaní top interpretov slovenskej populárnej scény a veríme, že aj najlepšie publikum.

fun_radio_dohoda_malacky_Polemic_2014

Dlhých jedenásť hodín si budú môcť návštevníci v Zámockom parku užívať funtastickú šou na čele s Richard Müllerom, Majkom Spiritom či Polemicom. Na klavíri alebo mandolíne zahrá Adam Ďurica a Katka Knechtová. Chýbať nesmie ani HEX a premiérovo sa na Dohode predstaví Lavagance. Na svoje si prídu aj fanúšikovia rocku v podaní mladých skupín Pandora, Ranná nevoľnosť a Bod omylu.

Didiana_a_Sajfa_dohoda
Voľné chvíľky návštevníkom z pódia spríjemnia moderátori Fun rádia – Didiana a Sajfa. „Dohoda v Malackách mala vždy svoje čaro. Krásna scenéria Malackého kaštieľa, tisícky ľudí užívajúcich si leto a do toho najlepšia slovenská hudba. Tešíme sa, že budeme pri tom. Vidíme sa túto sobotu 8. augusta v Zámockom parku v Malackách. Dohoda?,“ povedali zohratí spíkri.
Pre tých, čo chcú najlepšie miesta pod pódiom alebo v tieni 😉 sa brány areálu otvárajú na pravé poludnie, prvé tóny sa rozoznejú o 14:00 hodine.
Ďalšie mesto, s ktorým sme sa dohodli na najväčšom letnom žúre, je Poprad. Mesto pod Tatrami bude hostiť poslednú tohtoročnú Fun rádio Dohodu v sobotu 22. augusta pri AquaCity.

Polemic-dohoda

Vstupenky na najväčšie žúry tohto leta Fun rádio Dohoda je ešte stále možné kúpiť v sieti Ticketportal v predpredaji za výhodnú cenu. Viac na www.ticketportal.sk.

Majk_Spirit_dohoda

Aktuálny zoznam a poradie účinkujúcich v jednotlivých mestách spolu s ďalšími informáciami o podujatí nájdete na stránke www.funradio.sk/dohoda alebo na Facebooku. Instagram mapuje cez #funradiodohoda doterajšiu jedinečnú atmosféru.

Tatiana Pavleová


.
Toto je čítané

20. tohtoročný Záhorák v predaji

V 20. čísle Záhoráka čakajú čitateľov aktuálne správy z regiónu, rozhovory s…

BM Salon EV