Spevák, producent, textár, moderátor a najnovšie už aj školník. Miro Jaroš sa v novom videoklipe premenil na zamestnanca základnej školy, ktorá privítala nových prváčikov.

Aktuálnu novinku Do školy sa teším, z produkcie pre najmenších, nájdete aj na pripravovanom DVD Pesničky pre (ne)poslušné deti, ktoré vyjde na jeseň.

do-skoly-sa-tesim-videoklip-zavo-miro-jaros-skolnik-trieda
FOTO: Roman Reissmuller

Rok 2015 patrí v kariére Mira Jaroša k najaktívnejším. Okrem koncertov stihol vyprodukovať niekoľko videoklipov a nakrútiť pre detskú televíziu vlastnú, 13-dielnu reláciu Neposlušník. Okrem toho finišuje s prípravami na svoje prvé DVD s videoklipmi pre deti. “Tak, ako si minulý rok rodičia vyžiadali CD, teraz ma bombardujú v DCD-čkom. Rozhodli sme sa im ho teda pripraviť. Chýba nám ešte niekoľko klipov a budeme hotoví. Všetko však stihneme dokončiť ešte pre zimou a okrem známych pesničiek na ňom bude aj niekoľko noviniek,” prezradil.

Jednou z nich je aj aktuálna pesnička Do školy sa teším, ku ktorej predstavil veselé video. “Vrátil som sa do školských lavíc, tento raz ako školník, ktorý sprevádza prváčikov ich prvým školským dňom,” prezrádza vyťažený spevák. Vo videoklipe mu asistujú deti z Tanečnej školy Saltatrix z Malaciek, ktoré si pripravili aj choreografiu.


.

3D filamenty 2023