Pozrite si výsledky futbalových zápasov z víkendu. U nás ich nájdete skorej ako v novinách.

Ilustračné foto Záhorí.sk
Ilustračné foto Záhorí.sk

V. liga Západ ZsFZ
TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE – OFK – Drahovce 6:0
TJ Nafta Gbely – OŠK Križovany nad Dudváhom 1:0
FC Slovan Hlohovec – OFK Trebatice 2:0
TJ Slavoj Moravský Svätý Ján (A) – TJ Iskra – Horné Orešany 7:0
TJ Družstevník Zvončín – OFK Mokrý Háj 2:0
FK Oreské – FK Krakovany 1:0
TJ Slovan Šaštín – Stráže – TJ Družstevník Veľké Kostoľany 0:2

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE 3 3 0 0 12 : 1 9 3
2 logo TJ Družstevník Zvončín 3 3 0 0 11 : 1 9 3
3 logo FC Slovan Hlohovec 3 3 0 0 6 : 1 9 3
4 logo TJ Nafta Gbely 3 2 0 1 6 : 3 6 0
5 logo FK Oreské 3 2 0 1 5 : 3 6 0
6 logo TJ Družstevník Veľké Kostoľany 3 2 0 1 5 : 4 6 3
7 logo OFK Trebatice 3 2 0 1 4 : 3 6 0
8 logo TJ Slavoj Moravský Svätý Ján A 3 1 0 2 9 : 6 3 -3
9 logo OŠK Križovany nad Dudváhom 3 1 0 2 5 : 5 3 0
10 logo OFK Mokrý Háj 3 1 0 2 3 : 6 3 0
11 logo OFK – Drahovce 3 1 0 2 4 : 10 3 0
12 logo TJ Slovan Šaštín – Stráže 3 0 0 3 3 : 11 0 -3
13 logo FK Krakovany 3 0 0 3 0 : 8 0 -3
14 logo TJ Iskra – Horné Orešany 3 0 0 3 2 : 13 0 -3

 

VI.Liga-Dospelí-MO-ObFZ SE
OŠK Rohov – FK Borský Svätý Jur 1:3
FK Cerová – TJ Tatran Jablonica 2:0
TJ Družstevník Radimov – TJ FC Družstevník Rybky 3:2
TJ Kopčany – TJ Sokol Borský Mikuláš (A)  4:1
FK TJ Kúty (A) – TJ Družstevník Hlboké 1:0
TJ Družstevník Koválov – TJ Družstevník Popudinské Močidľany 4:1
TJ Chvojničan Radošovce – TJ Kerko Šajdíkové Humence 1:1
ŠK Petrova Ves – TJ Baník Brodské 4:2

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo TJ Kopčany 3 3 0 0 10 : 2 9 3
2 logo FK Borský Svätý Jur 3 3 0 0 9 : 1 9 3
3 logo FK TJ Kúty A 3 3 0 0 6 : 1 9 3
4 logo TJ Kerko Šajdíkové Humence 2 2 0 0 9 : 3 6 3
5 logo TJ Družstevník Radimov 3 2 0 1 7 : 5 6 0
6 logo FK Cerová 3 2 0 1 5 : 3 6 0
7 logo TJ Baník Brodské 3 1 1 1 11 : 7 4 1
8 logo TJ Družstevník Koválov 3 1 1 1 8 : 9 4 -2
9 logo ŠK Petrova Ves 3 1 0 2 10 : 11 3 0
10 logo OŠK Rohov 3 1 0 2 5 : 7 3 -3
11 logo TJ Sokol Borský Mikuláš A 3 1 0 2 5 : 8 3 0
12 logo TJ FC Družstevník Rybky 3 1 0 2 5 : 8 3 0
13 logo TJ Chvojničan Radošovce 2 1 0 1 7 : 11 3 0
14 logo TJ Družstevník Hlboké 3 0 0 3 1 : 7 0 -3
15 logo TJ Tatran Jablonica 3 0 0 3 1 : 8 0 -3
16 logo TJ Družstevník Popudinské Močidľany 3 0 0 3 1 : 9 0 -3

 

VII.liga-dospelí-II.tr.-ObFZ SE
ŠK Baník Čáry – TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom 4:2
TJ Družstevník Kunov – TJ Slovan Dubovce 0:3
TJ Družstevník Letničie – TJ Družstevník Unín 4:0
FC Sekule – ŠFK Štefanov 3:0
TJ Družstevník Smolinské – TJ Družstevník Vrádište 5:1
TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves – FK Smrdáky 5:0
TJ Družstevník Sobotište – TJ Družstevník Rovensko 3:1

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo TJ Družstevník Letničie 3 3 0 0 13 : 1 9 3
2 logo TJ Slovan Dubovce 3 3 0 0 12 : 4 9 3
3 logo TJ Družstevník Smolinské 3 2 1 0 10 : 2 7 1
4 logo FC Sekule 3 2 1 0 8 : 2 7 1
5 logo TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves 3 2 0 1 11 : 4 6 0
6 logo TJ Družstevník Sobotište 3 2 0 1 8 : 8 6 3
7 logo ŠK Baník Čáry 3 2 0 1 6 : 6 6 0
8 logo TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom 3 1 0 2 10 : 11 3 0
9 logo TJ Družstevník Kunov 3 1 0 2 3 : 5 3 -3
10 logo TJ Družstevník Unín 3 1 0 2 2 : 5 3 0
11 logo TJ Družstevník Rovensko 3 0 1 2 3 : 8 1 -2
12 logo FK Smrdáky 3 0 1 2 1 : 10 1 -2
13 logo ŠFK Štefanov 3 0 0 3 0 : 9 0 -3
14 logo TJ Družstevník Vrádište 3 0 0 3 3 : 15 0 -3

 

VIII.liga-dospelí-III.tr.-ObFZ SE
TJ Družstevník Dojč – TJ Družstevník Trnovec 1:0
FK Chropov – TJ Družstevník Prietrž 3:1
TJ Družstevník Osuské – TJ Podbranč 4:2

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo TJ Družstevník Osuské 3 3 0 0 13 : 4 9 3
2 logo FK Chropov 3 2 0 1 5 : 4 6 0
3 logo TJ Družstevník Prietrž 3 1 1 1 16 : 4 4 1
4 logo TJ Podbranč 3 1 1 1 6 : 6 4 -2
5 logo TJ Družstevník Dojč 3 1 0 2 1 : 20 3 0
6 logo TJ Družstevník Trnovec 3 0 0 3 2 : 5 0 -3

 

III. liga Bratislava
PŠC Pezinok – FC Rohožník 1:1
FK Inter Bratislava – ŠK Bernolákovo 4:0
Lokomotíva Devínska Nová Ves – ŠK Svätý Jur 0:5
MŠK Kráľová pri Senci – FK Rača Bratislava 1:0
FK Slovan Most pri Bratislave – FK Slovan Ivanka pri Dunaji 0:0
TJ Slovan Viničné – ŠK Lozorno, FO 3:2
ŠK Tomášov – OŠK Slovenský Grob 3:0
TJ Rovinka – ŠK Báhoň 4:0

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo FK Inter Bratislava 4 3 1 0 12 : 3 10 4
2 logo TJ Rovinka 4 3 0 1 10 : 5 9 0
3 logo ŠK Svätý Jur 4 2 2 0 16 : 4 8 5
4 logo ŠK Tomášov 4 2 1 1 7 : 3 7 -2
5 logo FK Rača Bratislava 4 2 1 1 6 : 3 7 4
6 logo FC Rohožník 4 2 1 1 8 : 6 7 1
7 logo ŠK Báhoň 4 2 1 1 7 : 8 7 1
8 logo MŠK Kráľová pri Senci 4 2 0 2 9 : 8 6 0
9 logo TJ Slovan Viničné 4 2 0 2 7 : 8 6 0
10 logo PŠC Pezinok 4 1 2 1 5 : 5 5 -1
11 logo FK Slovan Most pri Bratislave 4 1 1 2 5 : 5 4 -5
12 logo FK Slovan Ivanka pri Dunaji 4 0 3 1 5 : 9 3 -3
13 logo OŠK Slovenský Grob 4 1 0 3 3 : 7 3 0
14 logo ŠK Lozorno, FO 4 1 0 3 6 : 11 3 -3
15 logo ŠK Bernolákovo 4 1 0 3 3 : 15 3 -3
16 logo Lokomotíva Devínska Nová Ves 4 0 1 3 4 : 13 1 -5

 

IV. liga Bratislava
FK Lamač Bratislava – FK Karpaty Limbach 0:0
FK Jablonové – FC Ružinov Bratislava 4:1
TJ Veľké Leváre – MFK Rusovce 4:0
FC Malacky – ŠK Šenkvice 4:1
TJ Záhoran Jakubov – ŠK Vrakuňa Bratislava 7:1
FK Stupava – SDM Domino Bratislava 2:4
SFC Kalinkovo – ŠK Závod 2:0
TJ Čunovo – FK Vajnory 2:2

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo TJ Záhoran Jakubov 4 4 0 0 14 : 2 12 6
2 logo TJ Veľké Leváre 4 4 0 0 12 : 2 12 6
3 logo FC Malacky 4 3 1 0 10 : 3 10 4
4 logo FK Vajnory 4 3 1 0 9 : 2 10 4
5 logo SFC Kalinkovo 4 2 1 1 8 : 3 7 1
6 logo FK Jablonové 4 2 1 1 7 : 5 7 1
7 logo ŠK Šenkvice 4 2 0 2 5 : 6 6 0
8 logo FK Lamač Bratislava 4 1 2 1 2 : 4 5 -4
9 logo SDM Domino Bratislava 4 1 1 2 6 : 6 4 -2
10 logo TJ Čunovo 4 0 4 0 4 : 4 4 -5
11 logo FK Karpaty Limbach 4 1 1 2 5 : 11 4 -2
12 logo MFK Rusovce 4 1 0 3 2 : 8 3 0
13 logo ŠK Závod 4 1 0 3 1 : 7 3 -3
14 logo ŠK Vrakuňa Bratislava 4 1 0 3 4 : 14 3 -3
15 logo FC Ružinov Bratislava 4 0 0 4 3 : 9 0 -3
16 logo FK Stupava 4 0 0 4 3 : 9 0 -6

 

V. liga seniori (S5V)
ŠK Gajary – CFK Pezinok – Cajla 3:0
FC Slovan Modra – FC Družstevník Budmerice 2:3
FC Zohor – ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 1:1
K Záhorák Plavecký Mikuláš – TJ NV Pernek 2:0
TJ Slovan Vištuk (A) – FK Borinka 3:6
TJ Dubová (A) – TJ Záhoran Kostolište 1:4
ŠK Svätý Jur (B) – ŠFK Prenaks Jablonec 4:0

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo ŠK Svätý Jur B 2 2 0 0 8 : 0 6 0
2 logo TJ Záhoran Kostolište 2 2 0 0 7 : 1 6 3
3 logo FC Družstevník Budmerice 2 2 0 0 5 : 3 6 3
4 logo ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 2 1 1 0 8 : 1 4 1
5 logo FC Zohor 2 1 1 0 4 : 2 4 1
6 logo FK Borinka 1 1 0 0 2 : 0 3 0
7 logo ŠK Záhorák Plavecký Mikuláš 2 1 0 1 2 : 2 3 0
8 logo ŠK Gajary 2 1 0 1 3 : 4 3 0
9 logo ŠFK Prenaks Jablonec 2 1 0 1 4 : 6 3 0
10 logo TJ Slovan Vištuk A 1 0 0 1 0 : 3 0 0
11 logo TJ NV Pernek 2 0 0 2 1 : 5 0 -3
12 logo CFK Pezinok – Cajla 2 0 0 2 1 : 5 0 0
13 logo TJ Dubová A 2 0 0 2 3 : 8 0 -3
14 logo FC Slovan Modra 2 0 0 2 2 : 10 0 -3

 

 


.
Toto je čítané

Novým generálnym riaditeľom BVS sa stal Ladislav Kizak

Novým predsedom predstavenstva a generálnym riaditeľom Bratislavskej vodárenskej spoločnosti (BVS) sa stal…

BM Záhada Vedy