Holíčania mali byť jasným favoritom stretnutia, no hráči nezabudli na minuloročnú trpkú a hlavne tesnú prehru na ich palubovke.

basketbal-MSK-BO-Holic

Naproti minulému vzájomnému meraniu síl si Holíčania počínali zodpovedne a tvrdo v obrane a kolektívne a rozumne v útoku. Tato stratégia Holíčanom priniesla ovocie v polčasovom vedení o 10 bodov. Domáci hráči sa po polčasovej prestávke snažili zvrátiť stav stretnutia v ich prospech, no Holíčania od svojej taktiky neustúpili a tým si zaslúžilí už 2. výhru v tejto sezóne. Holíč teda napravil svoju štatistiku a s 2 výhrami a 2 prehrami, by sa mali posunúť v tabuľke vyššie. Ďakujeme všetkým za podporu a zároveň si Vás dovoľujeme pozvať na ďalší domáci zápas proti BK Domov Topoľčany, ktorý sa uskutoční dna 21.11. o 16:00 v Športovej hale na Kollárovej ulici v Holíči!

DSG Dunajská Streda – MŠK BO Holíč 57:69 (polčas 26:36)
Body: Bačík 12, Snopko 16, Halahija 16, Jaborník 9, Malčic 11, Rypák 3, Mihaliska 2, Oliva 0