Český hitmaker a autor dnes už legendárnych pesničiek Michal David sa v júni predstaví československému publiku vo veľkom štýle.

michal-david-letisko-holic

Stane sa tak na hraniciach medzi oboma krajinami, v pohraničnom pásme na letisku v Holíči. Na tomto mieste sa konajú veľké hudobné akcie už niekoľko rokov a minulý rok tu otvárala open air sezónu kapela Elán.

Letisko v Holíči radi navštevujú fanúšikovia hudby z oboch krajín pravidelne. Každoročne sa tu koná najväčší česko – slovenský hudobný festival Cibula Fest a v minulom roku k nemu pribudlo aj otvorenie letnej hudobnej open air sezóny. Tentokrát padla voľba na obľúbeného Michala Davida. 25. júna tak vystúpi nekorunovaný kráľ diskoték pred niekoľkotisícovou návštevou z oboch krajín na svojom najväčšom koncerte roka 2016 na Slovensku.

Už niekoľko rokov sa snažíme do tohto regiónu prinášať to najlepšie a najžiadanejšie z hudobnej scény z oboch krajín. Michal David ešte na letisku v Holíči nikdy nevystúpil a ľudia si ho tu žiadajú. Plníme aj ich želanie,“ prezradil najväčší organizátor hudobných podujatí v Holíči Vladimír Chrenka. Charizmatický spevák prinesie na Záhorie skvelú šou plnú nestarnúcich hitov, svetelných efektov a dobrej nálady pre všetky generácie.

Ďalej: Pridajte sa na akciu na Facebooku

Vstupenky v špeciálnej vianočnej edícii budú v predaji od druhej polovice decembra v sieti Eventim.
Limitovanú edíciu vstupeniek si môžete zakúpiť mimo celej siete Eventim i priamo v Holíči – predajňa Farby Laky Paint u kruhového objazdu (bývalí Baltip) alebo v Skalici – TIK, Turisticko informačná kancelária v Dome kultúry za špeciálnu cenu 15 Eur. Cena vstupenky sa bude od 1.1. 2016 navyšovať.

NOWS! – Rytmausove nové teniskyRytmaus vymenil svoje tenisky za NOWSky! Páčia sa ti? 🙂 Nenechaj sa zahanbiť a zaobstaraj si aj ty trend roku 2016 – tenisky, ktoré si môžeš sám pokresliť! Kúpiš ich v Creative, v kníhkupectvách Panta Rhei, EXIsport alebo na www.nows.it 🙂 #notonlywhiteshoes #nows

Posted by NOWS – Not Only White Shoes on 10. december 2015


.

Je ok, ak nie si ok BSK