Už dnes štartuje najšportovejší festival SummerBeach Rudava 2010 v Malých Levároch. Pozrite si je presný program!

MUSIC ZONE:
• HURRICANE MAIN Stage / hlavná hudobná scéna
• PokecLive ELECTRONIC Stage / elektronická hudba
• OXIDE ZION Stage / reggae, drumandbass
• lounge ŠAPITÓ ČAROVŇA / chillout / čajovňa
• HAWANA Point / latino & oldies
• JAGERMEISTER ZONE / house

FUN ZONE:
• Pokec Zone / sprievodné akcie

SPORT ZONE:
• Megaturnaj v plážovom volejbale / 224 teams
• Turnaj v plážovom futbale / 32 teams
• Turnaj v plážovom vodnom póle / 40 teams
• Turnaj v stolnom futbale / 32 teams

ČASOVý PROGRAM / LINE UP SUMMERBEACH RUDAVA 2010

PIATOK 23.júl 2010

HURRICANE MAIN STAGE / piatok (hlavná scéna)
15:00 METANOJA (SK, finále Makez Star 2010)
16:00 MEDIAL BANANA (SK, finále Makez Star 2010)
17:00 APPLAUSE (SK)
18:00 ALONE (SK)
19:00 PUNK FUNK GENIUS (SK)
20:00 SLOBODNÁ EURÓPA (SK)
21:00 PARA (SK)
22:15 TLESKAČ (CZ)
23:30 HUDBA Z MARSU (SK)
00:30 SKA2TONICS (SK)
01:30 GET EXPLODE (SK)
02:30 DJ DanGer a DJ Vladki

POKECLIVE ELECTRONIC STAGE / piatok (minimal-electro-progressive-techhouse)
15:00 VIIX (SK)
17:00 DENNIS (SK)
18:30 EWO (SK)
20:00 LIVE (SK)
21:30 ANFREE vs. TANYA (SK)
23:00 SLAVO C (SK)
00:30 NAOKI UDA (JAP)
02:00 CHARLIE CLUBBER (SK)
03:30 MISS RODEZ (SK)
.. bude aj penová párty od 20:00

OXIDE ZION STAGE / piatok (reggae)
19:00 SOUNDWITCH CONCEPT (SK)
21:00 DANCE CRAZE SOUND SYSTEM (SK)
23:00 SKANDY aka ONELOVESOUND (SK)
01:00 RESPECT VIBRATION SOUND SYSTEM (SK)
03:00 MALATA SOUNDSYSTEM (SK)

ŠAPITÓ ČAROVŇA / piatok (chillout + čajovňa)
08:00 chillout do rána

JAGERMEISTER ZONE / piatok (house)
08:00 hudba do rána

HAWANA POINT / piatok (latino)
20:00 latino párty s DJ GUSS

POKEC ZONE / piatok (sprievodné akcie)
10:00 Skaaatch
14:00 Koleso šťastia
16:00 Toč sa so Staropramenom
16:30 Koleso šťastia
17:00 Prekonanie záhoráckeho rekordu v pľuvaní čerešňovou kôstkou

Summerbeach VOLLEYBALL Tournament 2010 / piatok
(14.ročník turnaja v plážovom volejbale)
08:00 zápasy 1.hracieho dňa (do 19:00)

Summerbeach FOOTBALL Tournament 2010 / piatok
(5.ročník turnaja v plážovom futbale)
08:00 zápasy 1.hracieho dňa (do 19:00)

Summerbeach WATERPOLO Tournament 2010 / piatok
(6.ročník, Otvorené Majstrovstvá Slovenska v plážovom vodnom póle)
09:00 zápasy 1.hracieho dňa (do 19:00)

Summerbeach FOOSBALL Tournament 2010 / piatok
(3.ročník turnaja v stolnom futbale)
11:00 zápasy 1.hracieho dňa (do 18:30)

SOBOTA 24.júl 2010
HURRICANE MAIN STAGE / sobota
(hlavná scéna)
13:00 SIEMPRE CASSOVIA SOUND SYSTEM (SK, finále Makez Star 2010)
14:00 4SIGNS (CZ, finále Makez Star 2010)
15:00 ČENKOVEJ DETI (SK, prezentácia Bratislavský Nárez)
15:45 KROKOBAND (SK, prezentácia Bratislavský Nárez)
16:35 GEMER (SK, prezentácia Bratislavský Nárez)
17:15 STORMCLEAR (SK, prezentácia Bratislavský Nárez)
18:00 HRDZA (SK)
19:00 VANDA (SK)
20:00 VETROPLACH (SK)
21:00 SKA-PRA ŠUPINA (SK)
22:15 DOROTA NVOTOVÁ (SK)
23:30 CHINASKI (CZ)
00:30 ŽIVÉ KVETY (SK)
01:30 KARPATSKÉ CHRBÁTY (SK)
02:30 DJ DanGer a DJ Vladki

POKECLIVE ELECTRONIC STAGE / sobota (techno)
15:00 start
18:00 MATTHEW (SK)
19:00 LUKAS.O (SK)
20:00 RODAR (SK)
21:00 BRIMS (SK)
22:00 HOUSE DOCTORS (AT)
23:00 JOAKIM ANTONIADIS (GRE)
00:00 BOSS (SK)
01:00 ATON (SWE)
02:00 TILTHAMMER aka RADIOWAVE (HUN)
03:00 MOTCHING BOYS aka MISS RODEZ vs. SEPROMATIQ (SK)
04:00 ERE vs FILIP G (SLO)

OXIDE ZION STAGE / sobota (drum & bass)
18:00 LEVEL (SK)
19:00 JARDUUZZA aka DA JARRA (SK)
20:00 PHOE (SK)
21:00 BRUMIK (SK)
22:00 GRASSHOPER (SK)
23:00 SOURCE CODE aka HADZI & GREEN (SK)
00:00 SLIGHT & OLIS BAKULU (SK)
02:00 PEPEK & PESZEK (SK)
03:30 THE FREAKS aka INSIDER & MATT B. (SK)

ŠAPITÓ ČAROVŇA / sobota (chillout + čajovňa)
08:00 chillout do rána

POKEC ZONE / sobota (house)
08:00 hudba do rána

HAWANA POINT / sobota (oldies)
20:00 oldies s Rádiom VIVA

POKEC ZONE / sobota (sprievodné akcie)
10:00 Skaaatch
11:00 Verejné semináre s mimovládnymi organizáciami
12:00 Stand up comedy I.
13:00 Koleso šťastia
13:00 Stand up comedy II.
13:30 Comedy show
15:00 Pretiahni ma na Rudave!
15:00 Koleso šťastia
16:00 Mr. a Mrs. Smith
17:00 Koleso šťastia

Summerbeach VOLLEYBALL Tournament 2010 / sobota
08:00 zápasy 2.hracieho dňa (do 19:00)

Summerbeach FOOTBALL Tournament 2010 / sobota
08:00 zápasy 2.hracieho dňa (do 18:00)

Summerbeach WATERPOLO Tournament 2010 / sobota
Otvorené Majstrovstvá Slovenska v plážovom vodnom póle
08:00 zápasy 2.hracieho dňa (do 19:00)

Summerbeach FOOSBALL Tournament 2010 / sobota
08:00 zápasy 2.hracieho dňa (do 19:00)

NEDEĽA 25.júl 2010
ŠAPITÓ ČAROVŇA / nedeľa
(chillout)
08:00 chillout do 15:00

POKEC ZONE / nedeľa (sprievodné akcie)
10:00 Skaaatch

Summerbeach VOLLEYBALL Tournament 2010 / nedeľa
08:00 zápasy 3.hracieho dňa – finále (do 15:00)

Summerbeach FOOTBALL Tournament 2010 / nedeľa
08:00 zápasy 3.hracieho dňa – finále (do 15:00)

Summerbeach WATERPOLO Tournament 2010 / nedeľa
Otvorené Majstrovstvá Slovenska v plážovom vodnom póle
08:00 zápasy 3.hracieho dňa – finále (do 15:00)

Summerbeach FOOSBALL Tournament 2010 / nedeľa
08:00 zápasy 3.hracieho dňa – finále (do 15:00)


RS Computer 2019 – spolahlivejsi internet