V sobotu (19.3.) odohralo mužstvo MŠK BO Holíč odložený zápas so súperom z Nitry. Tento zápas mal rozhodnúť o tom, kto sa v tabuľke usadí na priebežnom 3. mieste.

basketbal-MSK-BO-Holic

Holíčania mali lepší vstup do zápasu a vyhrali prvú štvrtinu o 8 bodov. V druhej štvrtine domáci Nitrania pritvrdili hru, no nepodarilo sa im vymazať náskok Holíčanov. Po polčasovej prestávke sa domáce družstvo vzchopilo a vyrovnalo skoré. Holíčania však dokázali veľmi rýchlo reagovať a vďaka sérii dobrých útokov sa znovu uchopili vedenia. Náskok postupne natiahli až na finálnych 25 bodov. Holíčania po prvý krát od vzniku klubu MŠK BO Holíč porazili družstvo BK Exit Nitra na ich palubovke. Napomohol tomu najmä nezlomný bojovný duch, kvalitná obrana a 9 premenených trojkových pokusov. Ďakujeme všetkým fanúšikom za podporu!

BK Exit Nitra – MŠK BO Holíč 60:85 (polčas 32:37)
Body + zostava: Snopko 19, Malčic 8, Rypák , Halahija 5, Došek 17, Bačík 8, Mihaliska 2, Jaborník 22, Burský 4

Mário Jaborník

.

Futbal: Skalica vyhrala tretí zápas v rade

Futbalisti MFK Skalica zvíťazili na ihrisku MFK Zemplín Michalovce 3:1 v sobotňajšom…