Už o pár dní sa totiž významný slovenský spevák a skladateľ Pavol Hammel vydáva na koncertné turné a so svojím novým koncertným programom zavíta 11.4. do Skalice.

Pavol Hammel – autor nezabudnuteľných piesní akými sú Medulienka, Čierna ruža, Smutná ranná električka či Kamalásky, Cirkus leto, ZRPŠ alebo Učiteľka tanca, je výlučným autorom hudby aj na novom albume. Textársky na ňom spolupracoval s Kamilom Peterajom, Vladom Slivkom a Milanom Lasicom. Vznikla tak desiatka nových pohodových piesní, nesúcich charakteristický rukopis autora. A práve tieto nové piesne z nedávno vydaného albumu spolu s „Best of“ výberom zaznejú aj na aprílových koncertoch. Na nich Pavla Hammela bude doprevádzať kapela zložená z vynikajúcich a hudobne blízkych muzikantov v obsadení : Juraj Burian – gitary, Petr Tichý – kontrabas, Vítek Pospíšil – klávesy, Michal Pajdiak – bicie a ako špeciálny hosť sa turné zúčastní aj Andrea Zimányiová – spev.

Radosť počúvať Trnavské rádio 09/23
V týchto dňoch má premiéru aj úplne nový videoklip k titulnej piesni albumu Z pekla šťastie. Na jeho tvorbe sa okrem Pavla Hammela podieľal po vizuálnej a grafickej stránke známy slovenský dizajnér, grafik a fotograf Vladimir Yurkovic. Animáciu a réžiu mal na starosti francúz Guillaume Henrion, ktorý sa viac ako desaťročie špecializuje okrem komponovania grafického dizajnu aj na tvorbu videí a živých projekcií pre koncerty, divadelné predstavenia i ohňové show. Popritom dizajnérsky pracuje aj pre také renomované značky ako L´Oreál či La Villette.

Foto: Vladimír Yurkovič
Foto: Vladimír Yurkovič

Všetci fanúšikovia Pavla Hammela sú srdečne vítaní na nadchádzajúcich aprílových koncertoch. Lístky sa na jednotlivé predstavenia sa dajú zakúpiť prostredníctvom www.drhorak.sk, predajnej siete Ticketportal.sk, Predpredaj.sk a v miestach konania jednotlivých koncertov.


.

Osobnosti kraja BSK