V sobotu (23.4.) sa v Levoči hralo ďalšie kolo nadstavbovej časti 1.ligy mužov,kde domáci privítali naše družstvo. Hrala sa výborná hádzaná. Levoča v Malackách prehrala 38:26 a tak nám mala čo vracať.

hadzana-malacky

Prvý gól dali síce domáci ,inak sa halo vyrovnane za vedenia nášho družstva, ale posledná minúta patrila domácim hráčom. Druhý polčas sa ťahal o gól raz na jednu, raz na druhú stranu. V 22.minúte svietilo na ukazovateli 22:22 .

Malacky si zobrali oddychový čas ale nepomohlo im to. Domáci dali na 23:22 a hralo sa skoro štyri minúty bez gólu.
V 27. minúte zobral oddychový čas tréner domácich.Družstvo sa chytilo a šnúrou troch gólov získalo zápas na svoju stranu. Malačania už len v poslednej minúte upravili na konečný výsledok.

HK Slovan Levoča – Strojár Malacky 26:23 (13:12)
Malacky : Puškáč 3,Hlaváč, Baláž R., Oslej 5,Roško ,Stachovič P.,Sedláček 2,Dobrocký , Kuklovský, Stachovič T.ml., Škoda 3, Baláž T., Stachovič P. 9, Živica 1,
Tréner :Juhás ,vedúci družstva : Mikulčák

V ďalšom kole cestuje naše družstvo do Martina.
Sobota 30.4. o 18:00hod MHáK Martin – Strojár Malacky