Deň matiek, ktorý sa na Slovensku oslavuje vždy v 2. májovú nedeľu, patrí k najkrajším sviatkom, ktorý odzrkadľuje jedinečnosť a nenahraditeľnosť matky. Deti na celom svete majú dnes príležitosť vzdať úctu svojim mamám kvetom, či iným darčekom.

ZOC-max-skalica-den-matiek

Srdečne Vás pozývame na akciu, ktorú pripravujeme pre tie najvzácnejšie osoby v našich životoch – matky. ZOC MAX Skalica v spolupráci s agentúrou BANANA EVENT PRODUCTION sa rozhodla osláviť tento deň spolu s Vami príjemnou akciou.Oslava Deň matiek sa bude niesť v znamení krásy a relaxu . Čaká Vás:módna show, detská módna show,kadernícka show, líčenie, manikúra,kozmetika, lakovanie nechtov,svadobná výstava,výstava fotiek spojených s materstvom, meranie tuku, masáže,ukážky cvičenia jogy a bodystylingu.

Trnavské rádio Tak akorát 2024

A hlavne sa môžete tešiť na Live premenu v rámci akcie „ Rezervované pre ženy“, v ktorej tri vybrané dámy „ premeníme „ počas tohto programu.

Náš miniveľtrh krásy je spojený aj s ochutnávkou vína, miešaných nápojov, trdelníka, koláčikov, kávy a smoothie.
Dátum druhej májovej nedele , ako deň oslavy matiek, sa rozhodli prijať za svoj takmer všetky krajiny na svete.
Deň matiek na Slovensku dlhú históriu nemá, začal sa oslavovať až po roku 1989.

V Anglicku napríklad nechajú deti s otcom mamičku spať omnoho dlhšie a sami pripravia raňajky. Veľa rodín pripravuje na Deň matiek špeciálny obed alebo zoberú mamu do jej najobľúbenejšej reštaurácie.

Vy nič špeciálne nemusíte pre svoju mamu vymýšľať. Príďte do ZOC MAX Skalica o oslavujte najkrajší sviatok Deň matiek s nami.

Čaká Vás naozaj bohatý program , venovaný hlavne matkám, ženskej kráse a inšpirácii.
Na Live premenu sa môžete prihlásiť na mail. adrese: d.takacova@slovakiamax.sk

Záhorí.sk je mediálny partner podujatí v ZOC MAX Skalica.


.
Toto je čítané

Jáňan Ľuboš Pribila prešiel ako prvý Slovák cestu Via Alpina

V roku 2023 sa Jáňan Ľuboš Pribila zapísal do histórie ako prvý…

BM: Ustekana sobota