V netradičnom čase, v piatok ,sa hralo posledné stretnutie nadstavbovej časti 1.ligy mužov v ktorom sa streli Strojár Malacky – MHK Piešťany.

hadzana-strojar-malacky

Stretnutie sa hralo v dobrom tempe. Malacky začali dosť ospalo,slabo bránili ,zahodili sedmičku a urobili kopu technických chýb.
V 5. minúte bolo na tabuli skóre 0:3 Malacky dali prvý gól a hra sa trochu vyrovnala.Polčas skončil 14:18 pre Piešťany.

Macek Knihy.Zahori

V druhom polčase sa hralo zo strany na stranu. V 9.minúte domáci zobrali oddychový čas .Pritvrdili obranu a začalo sa dariť brankárom. V 20. minúte bolo vyrovnané a Malacky sa prvý krát ujali vedenia. Do 26.minúty sa družstvá ťahali o víťazstvo ,záver ale patril Piešťanom, keď Malacky vo veľkej snahe vyhrať robili technické chyby boli vylučovaný a záver znova nezvládli.
Víťazstvo napokon brali Piešťany a potvrdili svoj postup do extraligy.

Strojár Malacky – MHK Piešťany  27:30 (14:18)
Malacky :Pavlík 3, Sakar 1, Puškáč , Hlaváč ,Baláž R. 2, Oslej 2, Roško,Sedláček 7, Dobrocký , Kuklovský ,Stachovič T. ml. 3, Škoda 4,Nižňanský 1, Baláž T., Stachovič P. 1, Živica 1 ,
tréner – Stachovič T.st. , vedúci – Mikulčák , asistent – Piaček ,
lekárka – Krajčovičová

Ďakujeme chlapcom za výkony v tejto sezóne aj keď ju ukončili prehrou.Bojovali v každom zápase hrali vyrovnané stretnutia a vyhrali základnú časť,čo bolo možno na škodu.

Dúfame že družstvo zostane pohromade a v budúcej sezóne nám bude robiť radosť peknou hádzanou.