Polícia informuje motoristov o sobotných (14.5.) dopravných obmedzeniach v okresoch Senica a Skalica.

policia-auto

Borský Mikuláš – Záhorácka dvadsiatka
V čase od 06.00 do 18.00 hod. bude v obci Borský Mikuláš v okrese Senica športové podujatie medzinárodné chodecké preteky „Záhorácka dvadsiatka“. Počas pretekov bude úplná uzávierka cesty č. III/1170 a miestnych komunikácií v centre obce. Obchádzka bude vyznačená prenosným dopravným značením po ceste č. II/590 a miestnych komunikáciách.

Šaštín-Straže – Hasičská púť
V čase od 13.00 do 14.00 hod. sa bude konať v meste Šaštín – Stráže v okrese Senica kultúrne podujatie „4. Hasičská púť“. Organizovaný sprievod hasičov, vlajkonosičov, hudby a hasičskej techniky v počte odhadom asi 200 účastníkov sa bude pohybovať na cestách III. triedy č. 1140 a 1143 v meste Šaštín –Stráže po trase: od Námestia slobody – Hviezdoslavova ulica – Kláštorné námestie. Počas sprievodu bude cestná premávka riadená príslušníkmi polície a v jednotlivých úsekoch bude cesta na nevyhnutný čas uzatvorená bez vyznačenej obchádzkovej trasy.

Petrova Ves – Záhorácka veterán rallye a Svätodušný jarmok
V čase od 06.00 do 1700 hod. budú v obci Petrova Ves v okrese Skalica kultúrne a športové podujatia „Záhorácka veterán rallye“ a „Svätodušný jarmok“. Počas uvedených podujatí bude úplná uzávierka cesty č. III/1133 v úseku centra obce. Obchádzka bude vyznačená prenosným dopravným značením po ceste č. II/590 a miestnych komunikáciách.

Záhorí.sk informovala policajná hovorkyňa Mária Kredatusová.


.
Toto je čítané

Vodovodné potrubia sú za hranicou životnosti

Počas leta sa zvyšuje spotreba vody v záhradách ale aj na verejných…

20 rokov