Bany 2018 bundy

Už je to tu opäť! MISS ZÁHORIA 2016!

Tlačová správa 0

Staň sa novou Miss Záhoria 2016! Ak si milá, sympatická a usmievavá slečna vo veku od 18 do 24 rokov, bez plastických operácií a tetovania, bezdetná, slobodná, slovenskej štátnej príslušnosti s výškou 170 cm a viac, tak hľadáme práve Teba.

Miss_zahoria_2016

Na www.misszahoria.sk vyplň prihlasovací formulár a príď na casting, ktorý sa uskutoční 4. Septembra v Skalici v priestoroch ZOC MAX a 6. Septembra v Hoteli Atrium Malacky. Budeme sa na Teba tešiť! Nezabudni si priniesť plavky, lodičky a úsmev.

Počas nasledujúcich mesiacov prejdú vybrané finalistky dôkladnou prípravou na finálový galavečer Miss Záhoria 2016. Neoddeliteľnou súčasťou projektu je aj silný charitatívny podtext. Výťažok z sms–hlasovania o Miss Sympatia Záhoria 2016 bude použitý na projekt „Happy moments with BANANA“ (pomoc chorým deťom a ich rodinám).

ProMenu Oktober 2018

Víťazka nás pôjde reprezentovať na medzinárodnú  súťaž krásy do New Yorku, na Slovak Fashion Night počas svetoznámeho New York Fashion Weeku, na International Fashion Night Bratislava, získa automobil na obdobie štvrť roka, honorovanú zmluvu, zájazd a veľa ďalších zaujímavých cien!

Vidíme sa na castingu.

BANANA EVENTS TEAM
organizátor podujatia

Bany 2018 bundy