Na druhé stretnutie, ktoré sa hralo už v piatok sme cestovali do Modry. Stretnutie bolo v prvom polčase vyrovnané, družstvá sa striedali vo vedení.

ilustračné foto
Druhý polčas sa hral už pod taktovkou domácich. V 40 min bolo ešte 16:15, ale potom dvomi sériami 4.gólov získala Modra rozhodujúci náskok, Malačania už len znižovali.

Slovan Modra  – Strojár Malacky 29:21   (12:11)
Malacky : Stachovič Tomáš st., Pavlík Vlado, Draškovič Rudo, Hlaváč Martin, Baláž Robo, Oslej Ivan 3, Roško Dušan, Stachovič David 1, Sedláček Martin 2, Stachovič Palo 5, Dobrocký Andrej, Kuklovský Marek, Stachovič Tomáš ml., Škoda Adam 7, Baláž Tomáš 1, Živica Peter 2
Tréner: Kordoš Ján
ZVD: Mikulčák Milan
Fyzioterapeutka: Krajčovičová Michaela

Zároveň pozývame všetkých priaznivcov hádzanej do Malaciek na stretnutie Slovenského pohára, kde sa na domácej palubovke v stredu 14.9.2016 o 18:00 hod stretnú: Strojár Malacky  –  HC Štart Nové Zámky

Prvé extraligové stretnutie odohrajú Malačania v sobotu 17.9.2016 o 18:00 hod. Stretnú sa v ňom Strojár Malacky  –  HK Agro Topolčany

V pred zápasoch sa strednú ml. a st. dorastenci (1.liga) 13:30 a 15.30  Stavmat Strojár Malacky/Tatran Stupava  –  HK Agro Topolčany

Výsledky ostatných stretnutí:
SZH
mladší dorastenci: MŠK Považská Bystrica – Stavmat Strojár Malacky/Tatran Stupava  30 : 21  (13:11)
starší dorastenci: MŠK Považská Bystrica – Stavmat Strojár Malacky/Tatran Stupava  30 : 16  (16:8)

BKZH
mladšie žiačky :  Strojár Malacky/ŠKH Rohožník  –  Inter Bratislava  45 : 0  (23:0)
mladší žiaci: ŠKP Bratislava “B”  –  Strojár Malacky  14 : 46  (9:20)
Starší žiaci: ŠKP Bratislava  “B”  –  Strojár Malacky   20 : 21  (10:12)