Krajské súťaže Trnavského stolnotenisového zväzu mali na programe zápasy 2. kola.

stolny-tenis

V 2. lige sa našim zástupcom nedarilo, hoci všetci hrali na domácich stoloch. Iba Rohožník remizoval s Trhovou Hradskou, Kúty i Skalica pomerne presvedčivo prehrali. Vo 4. lige to nebolo omnoho lepšie, vyhrala iba rezerva Skalice a Jáňania si priviezli dva body za remízu v Trnave.

 

  1. liga TT 2. kolo

Propria Kúty – Sládkovičovo 6:12
Body domácich: Mário Bartal 2.5, T. Valla a S. Palkovič 1.5, M. Kucharič 0.5

Sokol Skalica – Gabčíkovo 4:14
Body domácich: D. Rybár st., M. Trgo, D. Rybár ml. a T. Pekar 1

Rohožník – Trhová Hradská 9:9
Body domácicg: S. Gazdič, T. Vincek a M. Vigoda 2.5,B. Bernát 1.5

Dobrá Voda – Veľké Úľany 5:13
Leopoldov – Baka 12:6
Majcichov – Hlohovec 4:14

 

  1. Sládkovičovo 2 2          0          0          30:6      6
  2. Leopoldov 2 2          0          0          30:6      6
  3. Tr.Hradská 2 1          1          0          19:17    5
  4. Rohožník 2 1          1          0          25:11    5
  5. Kúty 2 1          0          1          20:16    4
  6. Baka 2 1          0          1          17:19    4
  7. Gabčíkovo 2 1          0          1          18:18    4
  8. V.Úľany 2 1          0          1          20:16    4
  9. Hlohovec 2 1          0          1          14:22    4
  10. Skalica 2 0          0          2          12:24    2
  11. Dobrá Voda 2 0          0          2          7:29      2
  12. Majcichov 2 0          0          2          4:32      2

 

  1. liga TT 2. kolo

Križovany – BC Senica 10:8
Body hostí: J. Fedor 4, B. Vépy 2, F. Jurča a H. Ravas 1

ŠKP Trnava B – Mor. Sv. Ján 9:9
Body hostí: E. Šrámková a B. Kotesa 3, K. Kunštek 2, B. Olivová 1

Sokol Skalica B – Elastik Trnava C 12:6
Body domácich: T. Pekar a R.  Podolinský 4.5, M. Krempa 2, D. Pekar 1

Rohožník B – Zavar 4:14
Body domácich: T. Vincek 2, Mi. Vigoda a Ma. Vigoda 1, B. Bernát a J. Černek 0

Piešťany C – Šoporňa 12:6
Galanta D – Špačince 5:13

 

  1. Špačince 2 2          0          0          24:12    6
  2. Križovany 2 1          1          0          19:17    5
  3. Šoporňa 2 1          0          1          23:13    4
  4. Zavar 2 1 0          1          21:15    4
  5. Piešťany C 2 1          0          1          18:18    4
  6. Galanta D 2 1          0          1          17:19    4
  7. Elastik TT C 2 1          0          1          17:19    4
  8. Skalica B 2 1          0          1          13:23    4
  9. Kúty B 1 1          0          0          12:6      3
  10. ŠKP TT B 2 0          1          1          16:20    3
  11. Mor.Sv.Ján 2 0          1          1          15:21    3
  12. Rohožník B 2 0          1          1          13:23    3
  13. BC Senica 1 0          0          1          8:10      1

Gymnazium Prijimacky 8 rocne