Basketbalisti MŠK BO Holíč v II. lige západ vycestovali (15.10.) k svojmu stretnutiu na palubovku BK Klokani Ivanky pri Dunaji.

basketbal-MSK-BO-Holic

Úvod duelu sa niesol v znamení nepremenených streleckých príležitostí s oboch strán, keď sa obe mužstvá sústredili na kvalitnú obranu čo sa prejavilo aj na skóre po prvej štvrtine 10:15 pre Holíčanov. V podobnom duchu sa niesla aj druhá štvrtina stretnutia a tak si hostia udržali polčasový šesťbodový náskok. Lepší vstup do druhého polčasu mali domáci basketbalisti, ktorí dokázali zlikvidovať svoju stratu a ujali sa vedenia v stretnutí. Od tejto časti hry Holíčania najmä zlepšenou obrnou dokázali zvrátiť skóre vo svoj prospech a postupne ho navýšiť na konečných jedenásť bodov.

Ivanka pri Dunaji – MŠK BO Holíč 71:82 (25:31)
Zostava Holíča: Rypák 3, Jaborník 13, Bačík 13, Snopko 12, Malčic 16, Hanusek 9, Došek 8, Mihaliska 2, Zajároš 6,