Malačania cestovali do Hlohovca bez potrestaného Davida Stachoviča a chýbali aj ďalší hráči zo základu. Vyrovnaný priebeh bol len prvých desať minút, potom sa ukázala kvalita domácich hráčov.

hadzana_malacky

HC Sporta Hlohovec – Strojár Malacky 36:23 (20:11)
Malacky: Stachovič Tomáš st., Pavlík Vlado, Baláž Tomáš, Puškáč Peter, Baláž Robo 3, Oslej Ivan 2, Roško Dušan, Piaček Roman, Sedláček Martin
5, Stachovič Palo 5, Stachovič Tomáš ml., Draškovič Rudo 4, Škoda Adam 4,
Tréner: Kordoš Ján , ZVD : Mikulčák Milan

V najbližšom stretnutí ,ktoré bude po reprezentačnej prestávke privítame na domácej palubovke najlepšie Slovenské družstvo súčastnosti ,
účastníka SEHA ligy ,ligy majstrov ,viacnásobného majstra Slovenska, Československa a víťaza Československého pohára.

V nedeľu 13.11.2016 o 18:00 hod v ŠH Malina v Malackách sa stretnú Strojár Malacky – Tatran Prešov

Pozývame všetkých divákov do Maliny aby prišli podporiť Malačanov a pozrieť na hosťujúci Prešov, v ktorom sa predstaví viacero súčastných
aj bývalých reprezentantov. Vstupné : 2 Eura , deti do 15 rokov majú vstup voľný.

Výsledky mládeže 42.týždeň:
MLŽCI     HC Tatran Stupava „B“ – Strojár Malacky 3:26  (2:10)
MLŽKY    Strojár Malacky „B“ – ŠKP Bratislava 10:29 (4:10)
STŽCI     HC Tatran Stupava – Strojár Malacky 28:10 (16:5)
Mladšie dorastenky: ŠŠK SLŠ Prešov – HC Tatran Stupava/Strojár  Malacky 28:22 (15:10)
Staršie dorastenky: ŠŠK SLŠ Prešov – HC Tatran Stupava/Strojár Malacky 29:13 (15:4)
Mladší dorastenci: HC Sporta Hlohovec – Stavmat Strojár Malacky/Tatran Stupava 25:29 (11:13)
Starší dorastenci: HC Sporta Hlohovec – Stavmat Strojár Malacky/Tatran Stupava 36:22 (17:8)

Miroslav Mizner

.

Futbal 4. liga: Gbely doma porazili Jaslovské Bohunice

Domáci sa od začiatku pustili s chuťou do súpera a najmä v úvodnej polhodinke si…