Predposledný októbrový víkend si užili finalistky Miss Záhoria svoje záverečné sústredenie v Hoteli SAN v Holíči. Počas sústredenia na sebe finalistky tvrdo pracovali, venovali sa najmä nácviku na finále, ktoré sa nezadržateľne blíži – už 4.11. sa dozvieme meno novej MISS Záhoria 2016!

misszahoria_finalistky_4

Dievčatá sa počas sústredenia pozreli aj do zákulisia domáceho pivovaru WYWAR v Holíči, kde si mohli rozšíriť svoje obzory a nahliadnuť do výroby piva. WYWAR Holíč si pre finalistky Miss Záhoria pripravil skvelú večeru.

Finálové prípravy sú v plnom prúde, organizátori tento rok zvolili miesto konania Finálového večera Dom Kultúry v Skalici. Miss Záhoria bude opäť vyberať odborná porota, no voľba Miss Sympatia je len na Vás! Nezabudnite hlasovať za svoju favoritku. Stále ste v hre o poukaz na zájazd v CA Jana Travel v hodnote 300 EUR. Hlasovanie bude ukončené v deň konania finále, ešte stále môžete rozhodnúť o tom, ktorá z dievčat bude tohtoročná Miss Sympatia. Viac sa dozviete na fb fanpage Miss Záhoria, alebo na webe misszahoria.sk.


.
Toto je čítané

Jáňan Ľuboš Pribila prešiel ako prvý Slovák cestu Via Alpina

V roku 2023 sa Jáňan Ľuboš Pribila zapísal do histórie ako prvý…

BM: Ustekana sobota