Gajary oslavujú a tento rok to bude naozaj vo veľkom štýle. Reštaurácia Areny 71 sa stala pre gajarský galavečer primalou, a tak sa oslava desaťročnice L2 Hockey Flames uskutoční v kultúrnom dome v Gajaroch.

galavecer-gajary_l2_hockey

Hlavným bodom programu bude aj tentoraz vyhlásenie hráča roka L2 Hockey Gajary Flames. Sprievodný program je však naozaj nabitý. Chýbať nebude dobré jedlo, výborná zábava i skvelá muzika, o ktorú sa postará Ploštín Punk a Majself, ktorí počas galavečera vystúpia.

“Je to neuveriteľné, ale náš klub má za sebou desať rokov existencie. Za tento čas sme sa posunuli o poriadny kus dopredu a naozaj máme čo oslavovať a máme sa aj komu poďakovať. Presne to je cieľom galavečera. Chceme sa poďakovať všetkým hráčom, ich rodičom, funkcionárom, sponzorom, ale aj priateľom klubu. Pozvánku dostali i zástupcovia našich súperov na ihrisku, no priateľov mimo neho,” hovorí pre TOPhbl.sk manažér gajarského klubu Stanislav Libo.

Slávnostný program sa začne o 18:30 a konať sa bude až do polnoci. Slávnostný galavečer je jedinečnou udalosťou, ktorú Gajary organizujú každoročne.

L2hockey Gajary Flames je slovenský hokejbalový klub z Gajár, päťnásobný juniorský majster Slovenska.


.
Toto je čítané

Hádzaná: Záhoráci budú hrať skupinu o 5. – 8. miesto

V stredu 10. apríla odohrali hádzanári Záhoráci Stupava/Malacky domáci extraligový zápas s Považskou Bystricou. Išlo…

BM: Ustekana sobota